Hayvanlara Eziyet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek

(Öncelikle ALLAH SANA AKIL FİKİR VERSİN DİORUM ARKADASIM MitNickKevin)....

ALLAHIM SEN BİLİRSİN İŞİNİ SEN ONLARA ÖNCE BU DÜNYADA SONRADA ÖBÜR DÜNYADA CEZALARINI VER İNŞALLAAAAH!.

inşalaaaaaaahhhhhhh

Arkadaşlar Son anda bişeş farkettim. bunları yapanlar Asyalı Hani Şu Çekik Gözlü Diye Tabir Ettigimiz Ve Tek İnançlırı (DİNİ) Budist'lik Olan şerefsizler!....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MitNickKevin ; Bir çok insanın tepkisini aldın... Bence buradaki ( Tepkisini aldığın ) insanlarla karşılaşma :) Hiç Tavsiye edmem :)

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben bunu daha önce izlemiştim onalar en büyük bedduam aunen onlara yaptıkları eziyeti kendileri ceksişnler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

bu ne biçim insanlık yaw :( insanın içi acıyor hayvanın tüm derisini soymuşlar hayvan hala canlı valla ağlayasım geldi arkadaşlar bunu yapanlar insan olamaz aldıkları para yerin dibine girsin şerefsiz insanlar o kürkü giyecek olan zengin sosyeteler keşke bu görüntüleri izlese ozamanda bakalım alırlarmı

ayrıca mintick sana sözüm:

kardeşim ilgi çekmek için yazmışsın sen galiba bunları yada sende insanlık adına hiçbişey yok bunları izleyipte normal birşey diyorsan ve kurban ile kıyaslama yapıyorsan senin zeka seviyeni tahribat üyeleri az çok tahmin ediyordur

işte öyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Fok başına 100 dolar gibi bi getirisi oldunu dusununce yapilmicak is degil ama bari igne vursunlar a.k.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Fok başına 100 dolar gibi bi getirisi oldunu dusununce yapilmicak is degil ama bari igne vursunlar a.k.

hadi beni çok eleştirdiniz birazda holye laf atın...

ben sadece http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=11756 burdaki kediye elektrik ile işkence yöntemini arkadaş bu konuya taşıyıp bana hakaret ettiği için cevap yazdım, yoksa banane hayvanlara işkencemi yapıyor zikiyorlarmı banane...

ayrıca bundan sonra yapılan yorumlarda beni eleştirenin a.k

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Sen olsan HolyONe Kendin böyle bir işe giermiydin ? Kendin yaparmıydın ? Yapabilirmiydin ? Yürek ister..Senin gözlerinde bunu göremedim... Yüzünde öyle bir ifade yok...Sen bunu kendin yapamazsın.Ancak yaptırımda bulunabilirsin. Eline bir bıçak alıp o kadar hayvanı canlı,canlı derisini yüzemesin...

Derim'ki ; Böyle bir işle gelen paranın hayrı olmaz...! Parasının içine tükereyim.Huzurum olsun yeter !

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek

zumsuk Kardes Bak canım!.. Ben O Şerefsizler Cümlesini Sadece Bu işi Yapanlar Adına Kullandım!. Farkındaysan senden başka Cümlemi anlamayan olmadı (Karşı Cıkan). Senin Yaptıgın Laf Kalabalıgıdır Dostum!. Anlayan anladı!....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FISTIK bunu yazdı:

böylesine bir vahşet olamaz ya , ağlayacağım.. :(

Bu insanlık değildir, herşeyin bir yolu yordamı vardır ama bu nasıl bir yol?

Allahınız yok mu sizin?

Demek'ki Yok FISTIK....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoLLeGe
    CoLLeGe's avatar
    Erkek
    eLixiR Sana SonSuz katıLıyoRum. bu insanLık diiL haywanLıktıR. böyLe bişeye yüRek mi dayanıR ßæ. bööLe zihniyetLi insanLArın deRiLeRini yüzkeq LAzım canLı canLı. aRkandayım kaRdeş dewam et...

nothing personaL
Toplam Hit: 15290 Toplam Mesaj: 55