HB Dan Gelmeyen Sipariş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Canlı yardımda verilecek cevap: Bunun için çok üzgünüz, yoğunluktan dolayı böyle oluyor bilmem ne. Ulan İtalyadan aldığımız koca makine gümrüm vs atlattı geldi bu gelmedi aşsldfka

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

hocam olayın düzeltilmesini beklemeyeceksen, int. den thh ne başvurunu yap derim.

bankanada itirazda bulun. ürünümü bana yollamayıp başkasına yolladılar diye. (kasıtlı veya kasıtsız)

yetmezse ticaret bakanlığına da cimerden şikayet et.

thh ne avukat aracılığı ile başvurulsa acaba avukat ücreti karşı tarafa ödetilir mi?

thh de bir dosyam var. karar beklediğim gibi çıkmazsa mahkemeye gitmeyi düşünüyorum. satıcılar istediği gibi davranamasın. kural, kanun, nizam varsa herkese var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

İnternetten cimere şikayet ayrıca thh ye başvurdum. Bankadan da itiraz ettirdim. Bakalım bundan sonraki süreç ne olacak burdan paylaşırım.

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı

İnternetten cimere şikayet ayrıca thh ye başvurdum. Bankadan da itiraz ettirdim. Bakalım bundan sonraki süreç ne olacak burdan paylaşırım.

hayırlısı olsun hocam. tez vakitte sorunun halledilir inşallah.

thh benim dosyayı karar bağladı bugün. karar yazısını bekliyorum. bakalım ne kadar vermişler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Benim ürün için 5 iş günü diyor ürün gönderecek mağaza kapanmiş benim ürün gelirmi daha önceden başina gelen varmi bu tarz olay 23 verdim siparişi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bankaya harca itirazı yap diyeceğim ama Hepsiburada ben ürünü gönderdim faturasıda bu diye savunma yapacağından oradan bir şey çıkmaz.

Tek çare tüketici hakem heyeti. Oradanda 6 aydan önce karar çıkmıyor ne yazık ki. Hepsiburada öyle böyle değil çok fena bozdu. Kendi sattığı ürünlerde bile sorun çıkarıyor. 

satıcı ürünün alıcıya teslim edilmesinden sorumludur.

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

dün bende laptop siparişi verdim hb den götte patlamaz umarım

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Arayıp ya malımı ya para 2 iş günü içinde yatirmazsaniz sizi thh ve mahkemeye verecem benim param üzerinden para kazanıyorsunuz bu nitelikli dolandırıcılık vs diyorsun ama bunları Yüksek perdeden söyleyeceksin, sonra paranı veriyorlar.

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    evsiz bunu yazdı

Arayıp ya malımı ya para 2 iş günü içinde yatirmazsaniz sizi thh ve mahkemeye verecem benim param üzerinden para kazanıyorsunuz bu nitelikli dolandırıcılık vs diyorsun ama bunları Yüksek perdeden söyleyeceksin, sonra paranı veriyorlar.

Hemen eski sevgilimi arayıp kaybolan yıllarımı geri istiyorum, kesin geri verir. 

Hocam sen ABD ya da EU bölgesinden mi yazıyorsun. TR'de pek işe yaramaz böyle şeyler de

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Tam 2 ay sonra sipariş geldi.

Şikayet ettiğim yerlerden bir dönüş olmadı.

Daha önceden teslim edildi yazıldığı için benim teslim aldığım tarih görünmüyor haliyle. yalnız banka işin peşini bırakmıyor. 12 Mayıs'ta imzakase ye teslim edildiği göründüğü için. Bakalim şimdi onlar düşünsün.

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
Toplam Hit: 4776 Toplam Mesaj: 42
borusan elimar paraya çöktüler hepsiburada