folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada Ve Horoz Lojistik Rezilliği

Hepsiburada Ve Horoz Lojistik Rezilliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Bu iş biraz şans beyler, ben 4 adet araç lastiği aldım hepsiburadadan 2gün içerisinde cumartesi öğlen teslim ettiler. Korona varken hemde, dışarda bekledi önce "abi arabanı getir bagaja atalım" dedi sonra balkona çıkıp, "hoooooop ne duruyon orda buraya getiriceksin getirsene araba felan yok" diye bağırınca getirdiler. Horoz genelde eve bırakmayı sevmiyor, dış kapıdan gelip alsınlar istiyor galiba :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Hpesiburdaoçların diye düşünürdüm fakat trendyol gibi biryerden alışveriş yaptıkdan sonra fikrim değişti meğersehepsiterndoclarınmıs :D 

Trendyldan 1 ay önce almak için parasını ödediğim ürün henüz sipariş hazırlanıyor aşamasında

Yine geçen ay aldığım ürün hasarlı geldi sorunu bildirince bizi bağlamaz o sizinle satan firma arasında vs diyor.  Daha anlatırdım da yoruldum mq. Sonuc olarak Türklerin yürüttüğü işlerin ben ta ...

Genel olarak:

Kanser olma oranı: %70 Hepsiburada ve n11 müşteri hizmetleri tamam hallediyoruz deyip hallediyormuş gibi görünüp başta güven verip sonradan sövdürürler

Kanser olma oranı: %80-Gittigidiyor müş. hizmetleri tamam halladelim vs derler ısrarla düzeltin deyince paran kadar kupon verem diye ısrar ederler kendi satıcılarını korurlar yok mna korum cimere söylerim vs deyince tamam paranı gönderiyom der

Kanser olma oranı: %98-Trendyol satış gerçekleştikten sonra bizi bağlamaz git derdini nere anlatıyorsan anlat bitarafımızda değil tarzı tavır takınır

-<3 Amazon tabi efendim kontrol ediyorum evet haklısınız hemen o piçi bulup sorunu düzeltiyoruz sıkmayın canınızı. Sorun düzelir. 

Henüz sorun yaşamadım. Nazar değmesin.

Dün trendyoldan sipariş verdim, şimdiden ilaca başlayayım mı?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

arçelik alacaksanız https://asilev.com.tr önerebilirim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Sırf bu nedenden buzdolabını ucuza almadım. Hepsiburada da kampanya vardı. 300-400 TL daha ucuzdu.

Trendyol, vatancomputer da falan da aynı kampanyalı fiyatlardı aşağı yukarı.

Buzdolaplarını çıkarıyorlar kata ve içeri kadar taşıyorlar ona da eminim fakat güvenemedim. (Horoz Lojistikle anlaşmalılar).Kutuyu açarsam garanti bozuluyor, açmazsam olası taşımada kırılma çarpılma riskini ben üstlenmiş oluyorum. Böyle bir ikilemi yaşamak istemedim.

Gittim yetkili servis 300-400 TL fazla çıkardı fiyatı ama 8-9 taksite bölüyordu. Yetkili servis bizim depodan alıyor sizin eve kuruyor garantili dedi. Ödedim çıktım.

Kafam rahat a.q. Kargocularla uğraşılmaz... Bir sorun halinde paranla rezil oluyorsun.

Horoz eskiden çok daha kötüydü şimdi daha iyi nispeten diye biliyorum ama yazı tura gibi şans işi.

AnaMuhalefet tarafından 19/Haz/20 18:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı

Sırf bu nedenden buzdolabını ucuza almadım. Hepsiburada da kampanya vardı. 300-400 TL daha ucuzdu.

Trendyol, vatancomputer da falan da aynı kampanyalı fiyatlardı aşağı yukarı.

Buzdolaplarını çıkarıyorlar kata ve içeri kadar taşıyorlar ona da eminim fakat güvenemedim. (Horoz Lojistikle anlaşmalılar).Kutuyu açarsam garanti bozuluyor, açmazsam olası taşımada kırılma çarpılma riskini ben üstlenmiş oluyorum. Böyle bir ikilemi yaşamak istemedim.

Gittim yetkili servis 300-400 TL fazla çıkardı fiyatı ama 8-9 taksite bölüyordu. Yetkili servis bizim depodan alıyor sizin eve kuruyor garantili dedi. Ödedim çıktım.

Kafam rahat a.q. Kargocularla uğraşılmaz... Bir sorun halinde paranla rezil oluyorsun.

Horoz eskiden çok daha kötüydü şimdi daha iyi nispeten diye biliyorum ama yazı tura gibi şans işi.

verdiğim sitede borusan / arçelik lojistikle yetkili servise iniyor yetkili servis bağlamaya geliyor

buzdolabı aldım gçeen ay

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

horoz lojistikten genel olarak memnunum. işimiz ile ilgili bir çok kez parça geldi bize. taşıma ve personel özenli. diğer firmalara göre 5-10 kat daha kaliteli diyebilirim. anneme hb dan 65inc tv aldık. oda horoz ile geldi gayet memnunuz. horoz lojistiğin tek eksi yanı diğer firmalara göre biraz daha geç teslimat yapabilmesi. oda taşıdığı hassas ürüne dikkat etmesi vs. olabilir. diğer türlü ben bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

int. alışverişlerinde ürünün size gelme süresi çok farklılık gösterebiliyor. trendyoldan aldığım bir ürün 20 gün civarında bana geldi. bu ürünün siparişinden sonra 3-4 parça daha sipariş vermiştim, onlar normal zamanında geldi. tahminimce satıcının bulunduğu bölgedeki, çalıştığı kargo acentesi ile ilgili bir durum bu. bazı acenteler çok yoğun olabiliyor. bazı firmalara kota bile uyguluyorlar hatta.

benzer vaka benimde başımda var. anakart ama ürün. senin ürün gibi acil ihtiyaç değil. ben tüketici hakem heyetine verdim işi. bakalım ne sonuç çıkacak. 2 ay oldu yaklaşık. bilirkişi raporunu bekliyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

heyecan yaşamak istiyorsanız ptt ile takipsiz bişey göndertin kendinize :D

12 gündür gönderi nerede bilinmiyor. neyse en azından pttden bir çok kankam oldu gitgel gitgel :)

hatta bizim caddeye bakan dağıtımcıyla baya samimiyrti ilerlettik :D bundan sonra 2 ayda bir kendime bişiler göndertcem pttdenn. boş koli de yollasam yeterli :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

xdrive koltuk almıştım trendyol'dan horoz ile 2 günde geldi :D demek ki her lokasyonda farklı hikayeler dönüyor.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Hocalar, aranızda yanlış anlayanlar olmuş. Ürünün gelme süresinde problem yok kargoya verildiğinin ertesi günü teslim etti Horoz Lojistik. İş iade etmeye gelince sorun oluyor. Eskişehir'den Gebze'ye 1 ayda mı gider ürün? Sırtımda taşısam daha çabuk götürürdüm aq.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Sorun acaba hepsiburada.com sitesinde mi? Bende bir şey iade ettim aras kargo ile. Küçük bir şeydi. 1,5 Hafta'da hepsiburada.com'a teslim edildi.

Acaba hepsiburada bize geç getirin diye talimat mı veriyor nedir :)

Toplam Hit: 2299 Toplam Mesaj: 26
eticaret horoz lojistik hepsiburada