folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada'dan Telefon Aldım. IMEI Kayıtdışı

Hepsiburada'dan Telefon Aldım. IMEI Kayıtdışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hepsiburada dan orospu çocuğu olduğu için, trendyoldan da çinli bir orospu çocuğu olduğu için alışveriş yapmıyorum. siz de yapmayın. gerekirse 3-5 lira fazla verip n11 den alıyorum. en azından yorumlar faydalı, satıcılara soru sorabiliyosun, başkasının satıcıya sorduğu soruyu görüyosun vs vs. mesela n11 den alsan bu sorunu görsen yazardın yoruma, senden sonra alacak olan adam bakıp görürdü. ama siktiğimin hepsiburadası sadece 5 yıldızlı yorumları yayınlıyo amk :D asdfsadf

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Vay arkadas vurdumduymazligin, aymazligin dik alasidir.

Ben ucretini verip telefon aliyorum ve telefon imei kayit disi cikiyor.

(normalde tarzim degildir ama) baska memlekette olsa adamin kolundan kan alirlar.

Kolundan değil abi, Götünden kan alırlar. 

naif insan, ya. ^^`. hemoroid filan kastetmemiş. 

RitmFarbRacourci tarafından 10/Nis/20 17:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Vay arkadas vurdumduymazligin, aymazligin dik alasidir.

Ben ucretini verip telefon aliyorum ve telefon imei kayit disi cikiyor.

(normalde tarzim degildir ama) baska memlekette olsa adamin kolundan kan alirlar.

Başka ülkede imei kaydetme muhabbeti mi var :) sim kartı bile isimsiz alabiliyorsun :)

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

hepsiburada dan orospu çocuğu olduğu için, trendyoldan da çinli bir orospu çocuğu olduğu için alışveriş yapmıyorum. siz de yapmayın. gerekirse 3-5 lira fazla verip n11 den alıyorum. en azından yorumlar faydalı, satıcılara soru sorabiliyosun, başkasının satıcıya sorduğu soruyu görüyosun vs vs. mesela n11 den alsan bu sorunu görsen yazardın yoruma, senden sonra alacak olan adam bakıp görürdü. ama siktiğimin hepsiburadası sadece 5 yıldızlı yorumları yayınlıyo amk :D asdfsadf

Hepsi aynı bok. Yarın bi gün n11 de yamuö yapabilir fazla güvenme, kutu açılışlarını videoya al :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Muhtemelen mishop'dan aldın ürünü, aynı sorunu bende yaşadım ve adamları arayıp durumu izah ettim.

Adamlar da bana mail adresi verdi imei numarasıyla birlikte faturanızı mail atın dediler, bende söylenileni yaptım sorun halloldu hocam.

Bu ibnelerin bir kurnazlığı da şayomi türkiye garantili diyip normal fiyatın 300-500 tl yukarısına satıyorlar ürünleri, ama ortada türkiye garantisi diye birşey söz konusu değil.

Tabii tecrübe ediniyoruz ama o aradaki fark bize girmiş oluyor..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Hepsi aynı bok. Yarın bi gün n11 de yamuö yapabilir fazla güvenme, kutu açılışlarını videoya al :D

N11 satıcıdan taraftır genelde ama şikayet edip tantana yapınca müşteriden taraf olur. Gittigidiyor'da daima müşteri haklıdır.

Hepsiburada ise hep kendi satıcısını kollar. Hepsiburada şuan geçmişte yaptığı marka değerinden ötürü satış yapıyor. Yoksa şuanki hizmetiyle piyasaya yeni giren bir firma olsaydı 6 ay sonra kapanırdı.

Açın ekşi sözlük, şikayetvar gibi siteleri millete ne pislikler yapmışlar. İkinci el cihaz gönderme, boş kutu, faturasız ürün, çakma ürün vs vs.

Şuan en adam gibi adam site Amazon. Adamlarda müşteri memnuniyet 10 numara. Ancak genel merkez Türkiye ayağını önemsemiyor. Ürün ve çeşit sayısı az.

Yasal süre 15 günken Amazon 30 gün içerisinde iade alıyor.

mkyb tarafından 10/Nis/20 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sorun olmaz yurtdışından gelen cihazların imei kaydı yapıldıktan genelde 1 ay sonra kaydı sisteme giriyor

genpa kvk milyonlarca cihaz alıp dağıttığı için o telefon size ulaşana kadar kaydı oturmuş oluyor fakat diğer satıcılarda bu süreç ve adet farklı 

n11 öven olmus n11 in yaşattığı maduriyetlerin haddi hesabı yok hepsiburada da satıcı kendisi ise her türlü çözersin işi n11 de ben iade ettğim altının parasını 2 ay sora hergün kavga ede ede alabildim

PanxeR tarafından 10/Nis/20 20:16 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

Arkadaşlar hepsiburada.com'dan redmi note 8 pro aldım. imei kayıtdışı 3 ay sonra telefon kapanacak diye sms geldi. Sorgulamam sonucu doğru olduğunu öğrendim. Araştırdım bu tarz şeyler yaygınmış. Hepsiburadaya söyledim 14 gün bekleyin dedi. Bekledim. Hala kayıtdışı şimdi tekrar başvurdum. 7 gün daha bekleyin diyor. Oyalıyorlar gibi geldi. Bir yandan hepsiburada satıcıya ulaşır halleder diyen de var. 

Sizin de bötyle tecrübeniz var mı? Kayıt yapılır mı yoksa iade için tüketici hakem heyetine vs gitmek mi gerekiyor? 

satıcı olarak hepsiburada dan mı aldınız ?

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

N11 satıcıdan taraftır genelde ama şikayet edip tantana yapınca müşteriden taraf olur. Gittigidiyor'da daima müşteri haklıdır.

Hepsiburada ise hep kendi satıcısını kollar. Hepsiburada şuan geçmişte yaptığı marka değerinden ötürü satış yapıyor. Yoksa şuanki hizmetiyle piyasaya yeni giren bir firma olsaydı 6 ay sonra kapanırdı.

Açın ekşi sözlük, şikayetvar gibi siteleri millete ne pislikler yapmışlar. İkinci el cihaz gönderme, boş kutu, faturasız ürün, çakma ürün vs vs.

Şuan en adam gibi adam site Amazon. Adamlarda müşteri memnuniyet 10 numara. Ancak genel merkez Türkiye ayağını önemsemiyor. Ürün ve çeşit sayısı az.

Yasal süre 15 günken Amazon 30 gün içerisinde iade alıyor.

amazonda ürünler çok az ve kategoriler çok kötü, sitede aradığım hiç bir şeyi bulamıyorum. herhangi bir kategoride ucuzdan pahalıya sıralayınca illa sik sok antin kuntin şeyler çıkıyo. fırın bakıyorum geçen, fırın kategorisi yok. ama müşteri hizmetleri baya iyi, ve 3 ay falan iade süresi veriyo o konuda çok iyiler. ama artık bütün perakendeciler iyi, benim için çok bişey ifade etmiyo

n11 de 1 kere satıcıyla sorun yaşadım. n11 iade etti paramı hiç uğraştırmadan. n11 in en güzel yanı dediğim gibi yorumlar bence. diğer hiç bir platformda n11 kadar faydalı yorum yok, alacağım ürün hakkında üç aşağı beş yukarı bi fikir veriyo n11 yorumları, bide ürünle ilgili zaten soracağım soruları başkası sormuş cevaplanmış oluyo. amazonda da var soru cevap olayı ama henüz az satış olduğu için yorum sayısı oldukça az. bide amazon.com.tr pahalı amk ya. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

N11 da süt çocuğu değil. 

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 5547 Toplam Mesaj: 41
imei hepsiburada