folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada'nın Olumsuz Yorumları Yayınlamaması

Hepsiburada'nın Olumsuz Yorumları Yayınlamaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

n11'den başka yerden kolay kolay alışveriş yapmıyorum vip user statüsündeyim , kargo , soru cevap , hasssasiyet jilet :))

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Ne satıyorsun hocam:)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

n11.com candır. Hahaha :)

Sen hiç kaval çaldın mı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

Senelerdir böyle, asla yayınlamazlar, ürün yanında hediye var gelmedi diyelim, sor geri dönüş yapmazlar..

Ayrıca diyelim satıcısın, ürün ekliyorsun görsel bilgi vs. emek veriyorsun 4-5 gün onaydan geçiyor, 15 TL satışa çıkıyorsun hemen satıcılar geliyor senin altına fiyat yazıyorlar, ne kadar indirirsen indir adam zararına fiyat giriyor.

ilk tercihim hb olurdu, artık öyle değil.

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

çok ilginç, benim her yorumum onaylanıyor. yazım ve hitap şekli önemli. tabiki ağır kötüleyen yorumları onaylamıyorlardır. zaten öyle ağır bir yorumu görür görmez o ürünü bir daha sitesinden satması imkansız.

bir mal ile herkesi memnun etmek de imkansız, ben hemen hemen herşeyi hepsiburada dan alırım, verdikleri hizmetten gayet memnunum(kargo işi onlara bağlı değil)

birtek beni sinirlendiren konu, blackfriday de yorum sekmesini kapatmışlardı. sorduklarımda ise açık açık blackfriday dolayısıyla kapattık dediler, ben de hiçbişey almıyorum dedim. Güya leş yorumlu ürünleri iteleyeceklerdi, zaten indirimde yapmamışlar.

sonuç olarak günümüzde e-ticaret e bağımlıyız, gidip aynı ürüne %30-40 dükkan marjını da ekleyenlerden satın almak bana mantıklı gelmiyor.

trendyol konusunda, adamların fiyatları hepsiburada ya göre %20 daha fazla, her üründe çok daha pahalılar, o yüzden trendyoldan bulduğum ürünü hepsiburada dan alıyorum, yoksa da almıyorum.

diğer e-ticaret sitelerinde ise fake ürünler dolu olduğundan alışveriş yapmıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Bir de satıcı ile doğrudan yazisamiyorsunuz. Babama li-on batarya diye şarjlı matkap aldık, ni-cd çıktı. Satıcının numarasina faturadan ulaştık, adam rahat bir şekilde bu böyle satılıyor diyor şerefsiz.

Bu ülkede üçkağıt yapmak çok basit, nasıl olsa kimse devlet güvencesi altında hakkını arayamiyor. Yavaştan Türki cumhuriyetlere dönmeye başladık

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Memento_mori bunu yazdı

Senelerdir böyle, asla yayınlamazlar, ürün yanında hediye var gelmedi diyelim, sor geri dönüş yapmazlar..

Ayrıca diyelim satıcısın, ürün ekliyorsun görsel bilgi vs. emek veriyorsun 4-5 gün onaydan geçiyor, 15 TL satışa çıkıyorsun hemen satıcılar geliyor senin altına fiyat yazıyorlar, ne kadar indirirsen indir adam zararına fiyat giriyor.

ilk tercihim hb olurdu, artık öyle değil.

O şekilde zararına satılan ürünleri sen satın alıp stoklarını arttırsan?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    cybermole bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı

Az kaldi. Devlet Amazon'un onunu tikamazsa bunlarin hepsini yola getirecek.

amazon hepsinden beter sırf fake satıslar fake yorumlar attırdılar millete.. sırf seo ve insanları kandırmak için.. en saglıklısı suan n11 eger oda bozmazsa..

Kulaklık aldım geçenlerde amazon com.tr den, on gün falan kullandım sonra iade edeyim dedim, siteye girip iade dalgasına tıkladım max 3/5 click ve iki dk içinde mng kargo kodu verdi götürüp kargoya verdim ertesi akşam hesabımdaydi parası.

Ayni gün kargo ile bisey aldım, ben isyerinden çıktıktan sonra gelmiş aradım mesai saati içinde gelmedi ben kargo parası ödemek istemiyorum dedim kargo ücretini iade ettiler. Bence gayet iyiler

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hepsiburada kendi sattığı ürünlerde iyiydi. Sonradan Gittigidiyor tarzına geçtiler sıçıp sıvadılar. Eskiden en ufak sorunda iade alırken şimdi yok rapor yok püsür bugün git yarın gel vs uğraştırıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Eğer satıcı kısmında HepsiBurada yazıyor ise hiç sorunsuz alışveriş yapıyorum. Ancak bahsedildiği gibi eğer başka bir satıcı varsa mutlaka ama mutlaka konu problem ile sonuçlanıyor.

Saçma bir şekilde; neden bilmiyorum internetten Adidas bir ayakkabı almaya karar verdim. Satıcı HepsiBurada değildi; gelen kutuda Adidas ile ilgili hiç birşey yoktu, kutu satıcının kendi markasına ait bir kutuydu. Çok büyük ihtimalle orjinal parası verdiğim sahte bir ayakkabı kullanıyorum.

Konuda içime su serpen tek şey ise, orjinal veya sahte Adidas ayakkabılarım en fazla 6 ay içinde yırtılıyor. Bu ayakkabıda da durum değişmedi.

Kendime not (Aylar, yıllar sonra okuyorum.): İnternetten giyilebilir bir şey alma. 

Vir sapit qui pauca loquitur.
Toplam Hit: 3317 Toplam Mesaj: 33
hile hepsiburada olumsuz yorumlar