folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada'nın Olumsuz Yorumları Yayınlamaması

Hepsiburada'nın Olumsuz Yorumları Yayınlamaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Satıcı hepsiburada değilse bişey almıyorum ve aldığımda dua ediyorum ürün sıkıntılı çıkmasın diye 

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hepsijet denilen kargo seçeneğine takıldıysanız gerçekten berbat. Ürün elime 7 gün sonra ulaştı ve karşıda muhatap yok. Olumsuz yorum yazdım kargoyla alakalı ama yayınlanmadı.

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Memento_mori bunu yazdı

Senelerdir böyle, asla yayınlamazlar, ürün yanında hediye var gelmedi diyelim, sor geri dönüş yapmazlar..

Ayrıca diyelim satıcısın, ürün ekliyorsun görsel bilgi vs. emek veriyorsun 4-5 gün onaydan geçiyor, 15 TL satışa çıkıyorsun hemen satıcılar geliyor senin altına fiyat yazıyorlar, ne kadar indirirsen indir adam zararına fiyat giriyor.

ilk tercihim hb olurdu, artık öyle değil.

O şekilde zararına satılan ürünleri sen satın alıp stoklarını arttırsan?

durum hb ye yarar, stoğu tüketmek mümkün değil, bize de pahalıya gelir.. komisyon + hizmet bedeli + kargo bedava kampanya bedeli.. bunları hesaplayamayan satıcılar yanlış fiyatlar girmekte ya da laf olsun 15 TL ye 14,98 giriyor, işin sonu yok..

boş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı

Az kaldi. Devlet Amazon'un onunu tikamazsa bunlarin hepsini yola getirecek.

amazon hepsinden beter sırf fake satıslar fake yorumlar attırdılar millete.. sırf seo ve insanları kandırmak için.. en saglıklısı suan n11 eger oda bozmazsa..

zaman alacak sistemlerinin oturmasi ama sistemi oturtunca ve devlet engeli olmazsa amazon'un verecegi hizmetin sinirlarini tahmin bile edemezsiniz. abd'deki amazonu kullananlar bilir.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek

trendyol da bana yaptı olumsuz yorumu yayınlamadı amk böyle işin

kime neye güvencez belli değil

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    matr0x bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı

Az kaldi. Devlet Amazon'un onunu tikamazsa bunlarin hepsini yola getirecek.

amazon hepsinden beter sırf fake satıslar fake yorumlar attırdılar millete.. sırf seo ve insanları kandırmak için.. en saglıklısı suan n11 eger oda bozmazsa..

zaman alacak sistemlerinin oturmasi ama sistemi oturtunca ve devlet engeli olmazsa amazon'un verecegi hizmetin sinirlarini tahmin bile edemezsiniz. abd'deki amazonu kullananlar bilir.

Amazon Almanya paket gecikmelerinde 5€ veya bir ay bedava prime aboneliği veriyor. O derece dakikler. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek

Geçenlerde bi yerde denk geldi olumsuz yorum yayınlamayı bırakın adamlar reklam ajanlarıyla anlaşıp ürünlere olumlu yorum yazdırıyorlarmış adamlar aynı ürüne yapılan farklı sitelerden yorumları bulmuşlar. nutkum tutuldu resmen insan yorumlara güvenmek istiyor, Bakıyosun falanca ürünün video incelemesi var direk sponsor gelen ürünü neden kötülesin ki diyorsun! Ürün altındaki yorumlara yöneliyorsun, ondada hile olunca artık napcaz bilmiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben geçenlerde bir ürün aldım kırık çıktı hemen fotoğrafını çekip sistemden iade oluşturdum aradan 2 gün geçti ses seda yok, müşteri hizmetleri bana dönüş yapacak yada sistem üzerinden kargo iade kodu verilecek diye bekliyorum çünkü açıklamada böyle yazıyor neyse baktım olacak gibi değil müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım ve hemen iade kodu verdiler, meğer aramak lazımmış...

Eskiden son derece kaliteli hizmet veriliyordu ama şuan o kalite tamamen bitmiş, gelen ürünlerin paketleri son derece dandik kutuyu idareten bantlayıp kargolamışlar, kırılacak ürün ibatesi falan da yok elbet o ürün kırılır amk.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Tr3nd y0l.  Geciken  ürün yada dandik ürün oldumu . Yorum dahi yazdırmıyor .

Yorum yaz d3diğinde 

Bu üründen 1 tane satın almış olman lazım diyor  . 

Gecen bi urune baktim alayı olumsuz yorumdu :) 

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Ben geçenlerde bir ürün aldım kırık çıktı hemen fotoğrafını çekip sistemden iade oluşturdum aradan 2 gün geçti ses seda yok, müşteri hizmetleri bana dönüş yapacak yada sistem üzerinden kargo iade kodu verilecek diye bekliyorum çünkü açıklamada böyle yazıyor neyse baktım olacak gibi değil müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım ve hemen iade kodu verdiler, meğer aramak lazımmış...

Eskiden son derece kaliteli hizmet veriliyordu ama şuan o kalite tamamen bitmiş, gelen ürünlerin paketleri son derece dandik kutuyu idareten bantlayıp kargolamışlar, kırılacak ürün ibatesi falan da yok elbet o ürün kırılır amk.

İyi ki kargo tutanağı yok ne bilelim belki sen kırmadın demediler. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3324 Toplam Mesaj: 33
hile hepsiburada olumsuz yorumlar