folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Heredot'un Yazdığı Mısır Firavununun Dilin Kökeni Deneyinde Doğunca Çobana Verilecerek Kapatılan

Heredot'un Yazdığı Mısır Firavununun Dilin Kökeni Deneyinde Doğunca Çobana Verilecerek Kapatılan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

şemsiye girdi resmen. aradaki fark devasa. orda kendime güvenirim zart zurt yerimi amk

Hocam 15 bin TL alınca da üzülmeyecekti. Bende böyle olsam bende cevap verirdim fakat çok komik be abi (: Böyle laflar ediyorlar inan yarılıyorum. Bi de inanıyorlar (:

en zengininden en fakirine kadar kim gelirse gelsin 250k dan 15k ya düştüğünde üzülür. üzülmem diyen yalan söylüyordur.

insanız sonuçta en başta kaybetmek duygusu var.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Cevap vermezse ömür boyu kendisiyle çelişeceğini söyledi.

Cevap veripte yanlış bilirsede ömür boyu kendisiyle çelişecek ve 235 milyar çöpe gidecek.

Hayır somut bir delilin olmadan sadece "VER" dir yaaaa.... demekle nasıl ömür boyu kendinle çelişebiliyorsun?

Adet dönemi bunlar hep başka birşey değil.

Sen o kadar emek harca güzel bir para kazan biz burada " harbiden daşaklı kızmış helal olsun!" diyelim. Son soruda hiç bir delilin kanıtın olmadan gene sallayarak "Ben buralara kadar geldim bu cevabı vermem için bir işaret olmalı!" diyerek 235 bin TL yi bir hiç uğruna çöpe at. Sonra biz burada bu kıza akıllı diyelim öyle mi?

İşte bunlar hep period

DrKill tarafından 02/Haz/13 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

buldum sorunun cevabı heredot cevdet

www.tekno50.com
Toplam Hit: 2549 Toplam Mesaj: 14