folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herkes Mesleğini Yazsa Nasıl Olur?

Herkes Mesleğini Yazsa Nasıl Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    Nitrous bunu yazdı

aLcoL bunu yazdı:
    -----------------------------

Sinema Müdür Yrdmcısı

Adana

:)

-----------------------------

Avşar? Ariplex? hamısı topraam?

la 1  yıllık konu hortlamış :)

iyi olmuş kaçırmışım ben soruyu

Avşar Sinema Hocam.:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

inşaat teknikeriyim bende bunun yanı sıra sağlam haritacıyım ankarada iş bulma çabası içerisindeyim maaşı düzgün :)

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İsmi lazım değil bir holdingin bilgi işlem uzmanı olarak çalışıyorum. İş genelde bilgi işlem dışına da taşıyor bazen kendimi saçma sapan şeylerin alımını yaparken okmeydanı perpa yada İtalya Milano da fabrikalarda kullanılan makinelerin pazarlıklarını yaparken bulabiliyorum, tamamen o anki ihtiyaç doğrultusunda gelişen olaylar nerede ne yapacağıma sebep oluşturuyor. İhtiyacım olan ve olmayan bir çok şey öğreniyorum mesela plant erection tesisin kurulumu için kullanılan bir kavram, yani ortada orgazm olan bir bitki yok. Geçenlerde fabrika için erection pump gibi ilginç cihazlar satın aldık... Bazen de haftalarca işten eve evden işe rutinini takip ediyorum, 3-4 saat uyuyorum genelde.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

para basıyorum ben

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

para basıyorum ben

bana da bassana diyicem yanlış anlıyıcaksın :| diploma işine girek senle, çok zengin ederim seni.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

para basıyorum ben

bana da bassana diyicem yanlış anlıyıcaksın :| diploma işine girek senle, çok zengin ederim seni.

o işi yapacak olsam orjinaliyle girerim. rusya-ukrayna da 1500 doları verip istediğin diplomayı alabiliyorsun. problem niyeto ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

para basıyorum ben

o işi yapacak olsam orjinaliyle girerim. rusya-ukrayna da 1500 doları verip istediğin diplomayı alabiliyorsun. problem niyeto ;)

harward diplomasıyla bir olmaz :D ona 20-30 bin verecek adam biliyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

para basıyorum ben

bilgisayar mühendisligi diploması ayarla 2500 dolar vereyim hocam :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

para basıyorum ben

bilgisayar mühendisligi diploması ayarla 2500 dolar vereyim hocam :D

Ulan nereye ayak bassam bir iş imkanı bir bereket akıyor, şeyh el verdi diyorum inanmıyorsunuz...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu konu iyi olmuş ne zamandır millet yakınıyor rakip tarikatlar rant saçıyor, TBT bu konuda çok geride deniyor.

Ben de söylim nelerden anlarım

1) En iyi bildiğim iş yazılımdır, (bilg muhum bu arada) detayına girip 15 tane dil saymiyim adını duyduğunuz her dili muhtemelen derinlerine kadar biliyorumdur. (pro) Bir de gördüğüm kodu hiç unutmama gibi bir allah vergisi yetneğe sahibim. Bugün örneğin bir winapi kullanma örneği gönderin 10 sene sonra sorabilirsiniz.

2) Donanım / Network / IT Güvenliği / IT Güvenliği delmece (pro)

3) Uydu teknolojileri / Dijital Uydu yayıncılık / şifreleme sistemleri vs (pro)

4) Müzik, piano , gitar, elektrogitar (amator)

5) Elektronik (orta seviye)

6) Grafik tasarım programları, Photoshop, Corel, Aftereffects, (sadece gördüğümü çizebilirim bu konularda pek yaratıcılığım yoktur)

7) Web tasarım (pro)

8) Bilim adamıyım (freelance ve hobi olarak, şu ara birşeyler patentlemek için evin bir odasını labaratuvar yaptım )

9) Erdim, çok farklı çok sayıda diğer konuda bilgi ve deneyim mevcuttur.

Muritlerin Yaşına, sıfatına bakmadan bilgi paylaşmaktan hazzederim, çekinmeden sorabilirsiniz her konuda.

HolyOne tarafından 20/May/13 23:27 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 19387 Toplam Mesaj: 176