folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Herşeyden Vazgeçmiş Birini, Tekrar Hayata Döndürmek ( Yardım )

Herşeyden Vazgeçmiş Birini, Tekrar Hayata Döndürmek ( Yardım )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı

@BlacKShelD önemli değil hocam. Her şey gönlünce olsun da gerisi teferruat.

Saolasın abicim senınde herşey gönlünce olsun saolsaın 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O yasta kizlarda normaldir bu, dunyaya kusup, ivir zivir isler yapmak. He de gtisin.

Seviyorsun ama bir yastan artik sevginin bile gereksiz birsey oldugunu anliyor insan.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek

kaçın abi gidin yeni bi hayat kurun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

O yasta kizlarda normaldir bu, dunyaya kusup, ivir zivir isler yapmak. He de gtisin.

Seviyorsun ama bir yastan artik sevginin bile gereksiz birsey oldugunu anliyor insan.

aynen. o yaşta bir hatun için çok normal durumlar. tamamen ilgi hastası olmuş durumda gibi geldi bana. biri olsun benimle ilgilensin. derdimi dinlesin. ben üzülünce üzecek biri olsun onu üzeyim falan.

kaç kurtar kendini. :|

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Fırsat bekle geldimi kaçırma hoca?

Çok istiyorum böyle bi gezintiye çıkmak sevdiceğimle. Ama önce bi manita bulmak lazım tabi :D

http://www.sehirfirsati.com/deals/tatil/cestravel/3283420

http://www.yakala.co/firsat/tatil/10623/kapadokya-balon-turu-119-tl

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    BlacKShelD bunu yazdı
    PyramiD bunu yazdı

Pisikolojik tedavi almasına yardımcı ol. burada kim ne derse sikleme.. Doktor en iyisini bilir boşa okumuyor amk.

Gitmiyo be abim gönderemiyorum aileside göndermek istedi gitmedi ama sözlerimin her biri ona çok iyi geliyo yanı alıcağım her iyi bir bilgiyi ona ben verirsem bu ona iyi gelir babasını bile sıklemiyo ben ne dersem o giriyo kafasına

Bak ne geldi aklıma, denedin mi bilmiyorum ama olur gibi.

Bilirsiniz psikiyatristler ya da psikologlar, adı her neyse; problemli birini dinlerken çevresiyle, ailesiyle, arkadaşlarıyla, sevgilisiyle falan da görüşmek ister zaman zaman. Sorunun kaynağını tam anlayıp çözebilmek için.

Bir hafta falan çok sorunlu problemli takıl. Hani senin psikoloji de gitti gidecek gibi olsun. Sonra ailen seni zorla psikiyatriste götürsün falan kıza böyle göster durumu. En sonunda ailemle falan görüştü, seninle de görüşmek istiyor dersin, psikiyatristle böylece görüştürürsün. E tabi psikiyatristle daha önceden durumu paylaşmalısın ki ilk görüşmeden sonra nasıl devam ettirebileceğinizin planını kurun, zaten bi yerden sonra kendi de rahatladığını hissettikçe zor çıkarmadan gidecektir.

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

kendini kurtar ayrıl kızdan psikolojik sorunları olan kızlar çok tehlikelidir vazgeçmişse vazgeç sende 

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

çok üstünkörü gemişsin ama anlattıklarına göre sorun sensin be gülüm

ZzZzZzZ...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Evlen ve ona çocuk ver.
    EDİT: Ya da daha geç olmadan ayrıl ondan.  

Roark tarafından 20/Nis/13 16:00 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Abicim o tip kızların ayağının altına yıldıları da sersen değişmez, yine değişmez. Anlattıklarının çok çok benzerini yaşadığım bir arkadaşım vardı. Öyle  karamsardı ki, vücut artık endorfin salgılamaz hale gelmişti. (bunu söyleyen doktor, ben değilim). Halbu ki bir sebep de yok. Tek neden var kendisini mutsuzluğa şartlaması, hep karamsar olmak istemesi. Evet istiyor, bu da böyle bir rahatsızlık işte.

Bir süre sonra bunalımlı hallerinden ve o ruh halinden çıkmamak için adeta çaba göstermesinden bıkacaksın. Demedi deme. Çünkü kız gülmemek için direniyor arkadaş resmen. Muhtemelen sende de böyledir.

Şimdi tekrar hayata döndürme mevzuuna gelirsek; o işi profesyonellerin eline bırak, bir doktora götür. (onların dahi söyleyeceği şudur: bizim desteğimiz, hastanın çabası olmadan bir işe yaramayacaktır.) Ama sen yine de götür artı olarak beraber sosyalleşin, kurslara gidin mesela. Dans kursu, enstrüman kursu, ebru kursu vb. Spora gidin, sabahları beraber koşuya çıkın. Yaşadığınızı hissedin işte. Rutin hayatlarınızın biraz olsun dışına çıkın.

Kestirme yol var mı dersen? Evet var. Enerjisi senle uyuşan bir başka hatun bul. Kızın hayatına devam ettiğini, hiç de öyle herşeyden vazgeçmiş olmadığını göreceksin.

Toplam Hit: 6041 Toplam Mesaj: 45