folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hiç Başınızdan Sırlı Bi Olay Geçtimi ??

Hiç Başınızdan Sırlı Bi Olay Geçtimi ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    abi sultanın reklama ihtiyacı yok bilen bilir türkiye de en çok satan dergi Semerkand dır.(Fatih altaylı geçen sene açıkladı aylık 400 bin)
    orada anlatır açar okursun bir de bu sitelere bak
    www.kasriarifan.com , www.menzil.net , www.bilvanis.net
    bura da açıklamlar var.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    ok abi bakıcam şimdi sitelerin hepsine

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    abi baktım sitelere buralar çok güzelmiş gerçekten dini konular hakkında tasawuf hakkında bi hazine .. arkadaşlar tavsiye ederim çoğu sorunuza cevap bulabileceğiniz bilgilerin olduğu siteler

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    buna cin olayina doncek wallaha :d

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    beyler bu dajavu denen nanenin sebebi psikolojiktir.Ancak kanıtlanamamıştır.Beyindeki fonksiyonlarla ilgili bir şey.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    :)) açılamasını yap,madem psikolojiktir.Ben daha önce gördüğüm şeyi nasıl yapıyorum.Sonra bazı rüyalar aynen çıkıyor,bu nasıl oluyor.
    Bizim biyoloji hocası söylemişti,beyinler kendi aralarında haberleşebilir.Bunun bir örneğide var.İki sevgili işte.Kız türkiyede çocuk amerikada,çocuk amerikada ameliyat oluyor,ve kızda rüyasında onu görüyor.Halbuki kızın haberi yok,benim tanık olduğım olaylarda var,rüyalarım gerçek olduğu,bunları bilimle,psiklojiyle açıklayamazsın.Adamlar metafiziği kabul etmiyorlar ki...

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek
    emirrreis konuşmalarına bakılırsa itikadi düzgün bir kardeşimizsin fakat bir noktada düzeltme yapacam.dinimize gore reerkarnasyon yalandır.herkes dünyaya bir kez gelir.bu konu eyvallah.ertan ın bahsettiği yasadiği bi olayı daha onceden yaşamış gibi hissetme olayı deja vu dur.dinin bu konuda ne dediğini bilmiorum.yani ruhun uykuda bedenden ayrılıp gezmesi değildir.uykuda ruhun bedenden ayrılıp gezme olayı astral seyahattir ve dinde de yeri wardir.Kur-an da mevcuttur.astral seyahat insanın kendi iradesiyle olabilir.deja vu olayını tam olarak bilmiorum arastırayım.ama astral seyahat değil kesinlikle.bende bunları kafamdan uydurmuyorum ki zaten din boyutunda kimse kafasından uyduramaz,okuorus kitaplardan.

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    yok geçmedi..

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    RaCiNGeR kardeşim ahmet hulusi ben de bu hocanın kitaplarını okurum bi göz at olmadı sormak istediğini bana pm den sor ben elimden geldiğince yardımcı olurum yada sen bana ayrdımcı olursun

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    beyler sırlı mırlı olay falan geçmedide başımdan bi çoğunun psikolojik dediği dejavu olayı bana çok oluyordu bir süre sonra insan huzursuz oluyor bu durumdan çevremdeki bikaç kişiye bu şekilde bişey yaşadığımı anlattıktan sonra gördüğüm her rüyayı aynı şahsa anlatmaya başladım daha sonra emin oldumki dejavu mejavu hikaye gerçektende rüyamda gördüğüm olayların birebir yaşadığıma arkadaşımda emin oldu ayrıca bahsettiğim kişi çok samimi kardeşimdende ötedir bi ara bacağımdan bıcak darbesi aldım telefon falan yok yerimden kalkamıyorum ihtiyacım var o arkadaşım geldi aklıma 15 dakka içerisinde kardeşimle beraber eve geldi ya birader bi sıkıntı bi sıkıntı dedim gidim şuna bi bakim diye düşünmüş böyle olaylar yaşadığım için inanırım ama anlattıkça uzaklaşırmış insandan
Toplam Hit: 5757 Toplam Mesaj: 47