folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hiç Bu Kadar Zorlanırmı İnsan Zorlanırsa Böyle Olur

Hiç Bu Kadar Zorlanırmı İnsan Zorlanırsa Böyle Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacı Bugün 2 aydır takıldığim kız ile taksimde öyle tur atık çıkdık sonra eve gidiyoruz cift katlıya bindik en arrka tarafa birde ne görim 2 yıl konuşduğum birlikte olduğum hatun çıktı yanımıza oturdu beni gördü oo hikmet naber falan birazda kız piç iyim falan diyer hatunda ne olduğunu anlamaya çalışıyor ben el uzatım kız yanaklarımı öpümeye yönelince mecbur bende yanaşdım kız arkadaşımın elini tutuyorum 2 aydır konuşduğumun sen tut dudağıma öpücük kondur hafifden ana nasıl göt gibi kaldım orda ötekisi farketmedi allah'dan neyse neler ypıyorsun ne ediyorsun bir samimi sohbetler falan ben kesik cevaplar veriyorum diğer kızda elimi sıkıyor yol ver hesabı yapıyor kafamı ceviriyorum ona döniyorum annenler napıyor falan ne yapıyor bende mecbur cevaplıyorum neyse bir ara susdum bende benim diğer kıza döndüm birşeyler konuşduk pat mesaj geldi a.... birde yanımdan mesaj atıyor yeni sevgilin bumu güzel kızmış musait olduğun zaman görüşelim 2 aylık hatun sen kalk de kim mesaj atı ne diyeceğimi bilemedim önemsiz bir mesaj dedim pat bir mesaj daha önemsiz öylemi dur şimdi gör sen falan pat diye kolunu atı omzuma şok oldum sesde çıkaramadım bir ortak arkadaşımız var onun hakında birşey söylieyecem dedi çekti kendine kulağıma eyilmiş niye böyle yapıyon özlemedinmi beni fantazili sözler sarf ediyor nasıl terledim birde allah için güzel hatundu diğerine göre diğeride çok iyi saf kız insanı sıkmayacak türden bana diyor tamam bu kızda hayatında olsun gel bu gece falan yanıma konuşalım yok olmaz dedim görüşmiyorum onla diyorum ortak arkadaşımız hesabına neyse zor belaa koptum ondan diğerine yöneldim hafif hafif tirp atıyor piç'te sen çakdırmadan bacağımı okşa falan diğeride elimi bıraktı ne istiyor o senden tirpler stir etsene yanımızdan dayanamadım 2 sine neyse telefondan arkadaşımın birine mesaj atım olum beni ara deki acil taksime gel biri hasta oldu de oda aradı aynen kurduğumuz seneryoyu hayata geçirdik bırakdım ikisinide arabada ikiside mesaj atıyor :D nerdesin niye bırakdın beni o kızınn yanında şimdi hak etmedilermi bunlar.?

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

1 tane azmı geldi :) eskisini salla yenisine bak.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı benim başıma gelseydi böyle bişey hemen otobüsten iner palas otele götürürdüm 2sini grup yapardım sabaha kadar :DD sen hakkettiklerini verememişsin :D

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bu sevdiğim kız, bu da çaktığım kız die birbirleri ile tanıştırmalıydın. Asıl o zaman gör curcunayı.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Şanslı masa gibi olmuş hehehe :) 

not: diğer kızın kişisel bilgilerini pm yolla. eski olan. !

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

onlari bilmem de sen onlai hak edememissin o an. neler yapialirdi orda o 2 sine D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Eski kız arkadaşına sert tavır koymak çok mu zor anlamıyorum ki.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Kısa sürede bir Samsung cep telefonu edinmeni tavsiye ederim.

Ses kısma tuşuna belli bir süre bastıktak sonra FakeCall/Sahte arama aktif oluyor.

Sanki seni birisi aramış gibi çalmaya başlıyor, açtığındada sanki seni biri aramış gibi tepki veriyor.

Prof ol dostum. :) Have a nice day.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

O iki aydır takıldığın kızın gözünde mükemmelsin şuan bağlantını koparma.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    haha :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı benim başıma gelseydi böyle bişey hemen otobüsten iner palas otele götürürdüm 2sini grup yapardım sabaha kadar :DD sen hakkettiklerini verememişsin :D

-----------------------------

işte realist erkek.. işte şuanda bu konuyu okuyan herkesin aklındakini(ben hariç) yazılara döken insan :D aferim tebrik ederim saygıyla selamlıyorum :DD

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 5143 Toplam Mesaj: 36