folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hindistan Penjab Bölgesi

Hindistan Penjab Bölgesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    candemirhalil bunu yazdı

Hocam kurban bayramı orada olacaksan muhakkak, kurban (büyükbaş) kesmeyi ihmal etme.

HOHAHHHHAHHAHAHHAHAHAH sahaneydi

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    izzmarit bunu yazdı
    candemirhalil bunu yazdı

Hocam kurban bayramı orada olacaksan muhakkak, kurban (büyükbaş) kesmeyi ihmal etme.

HOHAHHHHAHHAHAHHAHAHAH sahaneydi

İnanırda başına iş alır :)))))))

Adamların tanrısını yiyoruz

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Cümlenize teşekkür, günüm şenlendi yorumlarınızla :)
    Şöyle anlatayım, kamu görevlisi olarak gidiyorum oraya, oradan ithalat yapan iki firmayı tetkike, yani iş bırakma şansım yok :)

Koku konusunda burnumda et (polip) oluşumdan dolayı koku duyum çok zayıfladı (askerde çok işime yaramıştı :) ) ordan yırttık. Baharatlı yemek olayını da Malezya'da test etmiştim, mide yanması dışında problem yok(rennie ve ağrı kesici tavsiyelerine teşekkür). Ayrıca bulaşıcı hastalık olayını da araştırayım bir, teşekkür ona da.

Benim derdim hani Çin'e gidince şu ucuz, yok Tayvan'da bu ucuz hesabı, ordan getirebileceğim şeyler veya oralarda gidilebilecek yerler. İki haftalığına (bir pazartesiden öbür cumaya)gideceğim ve bir haftasonu boş boş gezmek için bize kalacak, hani onu değerlendireyim derdindeyim otelde malak gibi yatmaktansa. Gittiğim böle ülkenin kuzey sınırına yakın hatta Nepal sınırına da yakın, oraya geçebilir miyiz vize mize nedir bilen var mı bu Nepal'e ya da geçtiğimize değer mi?

Tekrar teşekkür herkese.

P.S.: Kurbana denk gelemiyorum hocam maalesef :) Ağustos başında gideceğim gibi.

TheBattal tarafından 13/Tem/16 10:08 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    candemirhalil bunu yazdı

:) bunu yaparsa moleküllerine ayırırlar.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Dişinin kestiğini ye . Xikinin kalktığını xik . 

Gezme böyle olur .

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Dişinin kestiğini ye . Xikinin kalktığını xik . 

Gezme böyle olur .

Helal la sana iyi dedin bunu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ya bunların bir ibadeti vardı tanrılarından biri için acid yapıştırıp tanrılarına kavuşuyorlarmışta polis görünce görmemezlikten geliyormuşta bir şeyler :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Cümlenize teşekkür, günüm şenlendi yorumlarınızla :)
    Şöyle anlatayım, kamu görevlisi olarak gidiyorum oraya, oradan ithalat yapan iki firmayı tetkike, yani iş bırakma şansım yok :)

Koku konusunda burnumda et (polip) oluşumdan dolayı koku duyum çok zayıfladı (askerde çok işime yaramıştı :) ) ordan yırttık. Baharatlı yemek olayını da Malezya'da test etmiştim, mide yanması dışında problem yok(rennie ve ağrı kesici tavsiyelerine teşekkür). Ayrıca bulaşıcı hastalık olayını da araştırayım bir, teşekkür ona da.

Benim derdim hani Çin'e gidince şu ucuz, yok Tayvan'da bu ucuz hesabı, ordan getirebileceğim şeyler veya oralarda gidilebilecek yerler. İki haftalığına (bir pazartesiden öbür cumaya)gideceğim ve bir haftasonu boş boş gezmek için bize kalacak, hani onu değerlendireyim derdindeyim otelde malak gibi yatmaktansa. Gittiğim böle ülkenin kuzey sınırına yakın hatta Nepal sınırına da yakın, oraya geçebilir miyiz vize mize nedir bilen var mı bu Nepal'e ya da geçtiğimize değer mi?

Tekrar teşekkür herkese.

P.S.: Kurbana denk gelemiyorum hocam maalesef :) Ağustos başında gideceğim gibi.

hocam alınacak pek birşey yok , gidince sende göreceksin çok lanet bir yer. birde biiz tamam anlamında kafamızı yukarı aşağı sallıyoruz ya onlar sağa sola sallıyor ve kafayı sallamadan konuşamıyolar, susturmak istediğin zaman kafayı tut mal gibi kalıyorlar :D  hindistan cidden çok saçma salak bir ülke elektronik biraz ucuz gibiydi diye hatırlıyorum ama tam emin değilim. 

not: hatunlarla pek münasebet kurma oralardan hastalık kapan çok denizci vardır :)

anil tarafından 13/Tem/16 15:16 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Bu aşı durumundan haberi olan va rmı? Gerekecek mi aşı falan yaptırmamız acaba?

Toplam Hit: 4073 Toplam Mesaj: 31
yurtdışı hindistan penjab