Hobbit: Beş Ordular Savaşı Yeni Fragman

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Müridler, bu hobbit, lotr filmleri hangi sıra ile izlenmeli ? Sadece lotr izledim, hobbit'i izlemedim, sıralamasını yazarsanız çok makbule geçer.

hocam hobbit lotr dan öncesini anlatıyo son film çıksın ondan sonra hobbitten başlayıp tekrar izle

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Nako19 bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Müridler, bu hobbit, lotr filmleri hangi sıra ile izlenmeli ? Sadece lotr izledim, hobbit'i izlemedim, sıralamasını yazarsanız çok makbule geçer.

hocam hobbit lotr dan öncesini anlatıyo son film çıksın ondan sonra hobbitten başlayıp tekrar izle

Tamam hocam, teşekkür ederim. Mevcut filmler halihazırda bilgisayarımda mevcut ama izlemedim henüz, son filmi bekleyelim o zaman.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

silmarillionun filmide çıksa keşke böyle güzel serinin hobbitle bitmemesi gerek

hobbitin 3 film olmasına bile ağız burun büktüler silmarillion çekilse en az 10-15 film cıkar içinden popüler kültürcüler yine laf yapar silmarillion bize kalsın boşver :D

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

amk nihayet savaş izleyecez hobbit serisinde

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

tüm filmler çıksın da kronolojik sıraya alıp öyle izlicem. anladığım kadarıyla şimdi çıkan filmler, ilk filmlerden önceyi anlatıyor. niye böyle yaparlar bilmem. yıldız savaşları da öyle olmuş ama hadi ilk filmleri çok eski teknolojiyle çekilmiş der geçersin. 

olay bütçe hocam 

adamlar hit yapacak fiyat performansı daha uygun olanı önce çekiyorlar. 

birde starwars da o zamanki uzay savaşlarını aynı şekilde tatmin edici çekemezlerdi zaten yapımcı ile yazar aynı starwars da.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

silmarillionun filmide çıksa keşke böyle güzel serinin hobbitle bitmemesi gerek

hobbitin 3 film olmasına bile ağız burun büktüler silmarillion çekilse en az 10-15 film cıkar içinden popüler kültürcüler yine laf yapar silmarillion bize kalsın boşver :D

https://eksisozluk.com/silmarillionun-filminin-cekilmesi--3653204

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Helal Olsun Gene Harika Bir İŞ Çıkarmışlar.

Stay hungary Stay foolish
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Kitabı okumamış biri olarak çok büyük şoka uğrayacağımı gösteriyor fragman.

Koskoca Silvan elf ordusu Sauron'un orklardan oluşan ordusunu bırakıp dağdaki bir grup dwarfa sürüyor ve benden : ulan! sesleri yükseliyor.

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı

Kitabın son kısmı. Herkes ilk 2 film için çok sıkıcı öf kötü falan dedi ama kitabın hikayesinin gidişatı zaten o şekilde yani biraz durağan ve entrikalı yüzüklerin efendisindeki gibi değil. Ama bu son film gayet tatminkar olacaktır.

Onun sebebi LOTR de her bir kitaptan bir film çıkardı aynı yönetmen,  Ama Hobbitte bir kitaptan 3 film çıkardı. Yani izleyiciye oynayıp uzattı eleştiriler bu nokta üzerinde birleşiyor. 

Kitabı okudun mu bilmiyorum. Ama Hobbit'in kitabını tamamen tek bir filmde yani 3 saatte verebilirdi diyorsan zaten konuşmamıza gerek yok derim. Evet uzatma olabilir ama her türlü bölerek yapılacaktı zaten bu film.

Öncelikle dikkatinizi çekeyim şahsi görüşümü beyan etmedim. Hobbit hakkındaki neredeyse bütün ciddi film eleştirilerini okudum. Film kötü veya şöyle böyle demedim, en son cümlemde belirttiğim üzere film ile alakalı eleştirilerin odak noktası bahsettiğim unsur. Şahsi görüşüm tek kitaptan 5 film bile çıksa gider izlerim o derece seviyorum. ;)) 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

her filmine sorgusuz sualsiz giderim bu da güzele benziyor

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
Toplam Hit: 2778 Toplam Mesaj: 25