folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hocalar Bir Yardım ! Çok Fena Dolandırıldım !

Hocalar Bir Yardım ! Çok Fena Dolandırıldım !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mahmud0571
    mahmud0571's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun üstad. Dünya imtahandır kimi malı ile kimi canı ile, bence fazla dert etme derim. Tabi neticede o kadar emek vermişsin. Bu emek boşuna mı gitti. Tabiki hakkını ara ama üsülünce ara derim ben. İnşaallah emeğin zayi olmaz. Allah yardımıcın olsun.

İnsanların en hayırlsı insanlara faydalı olanıdır. <br> Hadisi Şerif www.kdviade.net www.yeninesiltasarim.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Dolandırılma Algoritması

adamın yanına pat diye çık,

"Paramı istiyorum kart geçmişinden gönderdiğin paraya bakacağız" de

al adamıda bankamatikten bak,

eğer yanlışlıkla başka birine yollamışsa şifrelerini al değiştir yol paranıda alıp geri dön,

yok yollamamışsa parayı iste,

vermezse hiç kanunları karıştırma,

orman kanunları her derdi çözer, paranı ve yol paranıda al eve dön

exit();

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Faceboook la iletişime gectınmı ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Böylelerinin amına koyacaksın işte.Amk evladına bak sinir oldum gece gece,adres doğruysa gidip amına koyacaksın.Hakkın olan parayı alıp çıkıp gideceksin evine.Hakkını yedirme,100 tl cıkar cepten oraya gidersem zaten deme,birileri böle dedikce bu şerefsizler türüyor ortalıkta.Ne de olsa uğraşmazlar,ne de olsa dava falan uzun iş kimse girmez die böle yapıo bunlar.Maddi durumun yerinde olcak,açacan bu oç a davayı,görsün ebesinin amını yusuf yusuf

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hocam napalım adama mesaj mı atalım topluca onu de yardım edelim.

geçmiş olsun üzüldüm.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Konu dışı: Mark tam 2 gündür facebook'u yenilemiyor, ne işle meşgulse artık...

Edit: Geçmiş olsun hocam boşwer takma kafana .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

systemexp bunu yazdı:
    -----------------------------

Konu dışı: Mark tam 2 gündür facebook'u yenilemiyor, ne işle meşgulse artık...

Edit: Geçmiş olsun hocam boşwer takma kafana .

hocam adam 9 yıldır çıkıyodu kızla. 9 yıldır yapmadığı birşeyi yaptığını sanmıyorum.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

vay be çok duygulandım ya. Hepinizden Allah razı olsn . Ben istanbula gelebilirsem gelicem.Gelmeye çalışıcam. O adresin gerçek olup olmadığını öğrenmemiz lazım. Eğer o oç o adresteyse off. Parayı yada sayfayı geri alamasamda o adamın ağzını yüzünü çok feci bir şekilde dağıtmak yükümü hafifletebilir en azından :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek
    @flickr hocam sayfayi satin aldim diyen adam kendisi yada bi arkadasi olup hedef sasirtiyor olabilir. Adamin adini soyadini verecem diyor. Sen bi sor hangi konu altında almis grubu, itrade vermis mi ? Eger gercekten bi alisveris yaptiklarina kanaat getirirsen verdigi ismi savciliga ver. Ayrica tbt miaajans buluşması yapılacaksa biz de katılırız

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:
    @flickr hocam sayfayi satin aldim diyen adam kendisi yada bi arkadasi olup hedef sasirtiyor olabilir. Adamin adini soyadini verecem diyor. Sen bi sor hangi konu altında almis grubu, itrade vermis mi ? Eger gercekten bi alisveris yaptiklarina kanaat getirirsen verdigi ismi savciliga ver. Ayrica tbt miaajans buluşması yapılacaksa biz de katılırız

hocam sayfayı sonradan satın alan adamdan şüpheleniyorum zaten ben. Konu üzerinden almamış. Msnden aldım dedi bana. Hiç inandırıcı gelmedi. Bide o adama niye güvenip aldı. Kafamda bin bir türlü hikaye var. Bana verdiği telefon numarasıda o benim konuya yazdığımdan farklı 2side cevap vermiyor gerçi. Elimde gerçek bilgi yok gibime geliyo o deli ediyo beni. Oraya gidip öğrenicez. Birde msn loglarım falanda kayıt halinde değilmiş. Savcılığa falan verirken onlarda lazım oluyomuş sanırsam. Ne yapıcağımı bilemedim.

Toplam Hit: 14770 Toplam Mesaj: 102