folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hocalı Katliamı - Xocalı Qətliamı

Hocalı Katliamı - Xocalı Qətliamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

turklere yada muslumanlara soykirim yapmayan bir irk kaldimi acaba dunyada? ama sorsan kesmedigimiz yok bizim...

bu yuzdendirki ulkenizi guclendirmek ve bagira bagira bunlari anlatmak zorundasiniz. ama kusura bakmayin tam tersini yapiyorsunuz. ve ne inanilmazdirki, 1923ten gunumuze gelindiginde turkun sesini yukseltmek turkun gucunu dunyaya gostermek tayyip ve tayfasina kalmistir turkiyede.

bu bence ataturkun gormek istedigi bir turkiye degildir.

kusura bakmayin.

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

gitsinler karslılar hala daha ermeni kapısı açılsın desinler

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Utanmadan göt gibi özür diliyorlar bir de ! Ruhları şad olsun. Çok acı..

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

Kimmiş onu diyen Karslı?

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

Juliet bunu yazdı:
    AciyaGulmek bunu yazdı:

küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi 19 ocakta meydanda olan ipneler şimdi nerde acaba ?

bu katliama rağmen hepimiz ermeniyiz pankartı açanların hepsine o pankartı sokmak geliyo içimden.

Aynen hocam kendi milletine düşman başkasına aşırı hoşgörülü bir millet haline geldik ne yazık ki...

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

Kimmiş onu diyen Karslı?

aç belgeselleri trt de izle bir sürü karşıma geldi

işte karslılar ermenilerle kültürümüz benziyomuş yok biz aynı toplumuz yok işte serhat tv diye bir kanal varmış gitmiş ermenistanda çekim yapmış dostluk bağı kurmuş

yok bilmem ne sınır kapısı açılsın diye başbakan söz vermiş herkes onu bekliiyomuş

v.s v.s v.s

ermenilere yağmurlu günde su yok

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ne kadar kanıbozuk var içimizde arkadaş.

ulan papa bile öldüğünde bayrakları yarıya çekmiştik hatırlayanlar vardır kesin.

Siyasete girecek biraz olabilir belki ama amaç siyaset değil gerçekleri göstermek

AKP den bir tane adam çıkıpta bir "geçmiş olsun" "acılarınızı paylaşıyoruz" "olmasa iyi olurdu" dahi demedi. Bazen diyorum kendime ulan ben çok mu taraflı önyargılı bakıyorum bu adamlara diye biraz olumlu birşeyler göreyim küfretmeyeyim en azından diyorum ama yok. 

Adamlar maçta azerbaycan bayrağını bile yasakladılar bende salak gibi birşey bekliyorum bunlardan. "müslüman" olmalarına kandım galiba hani o katledilenlerde müslümandı ya. Bunlar kendine müslüman birde araplara kürtlere gavurlara da müslüman ama gavurun müslümanlığı kadar.

chp dende ses yok gerçekten üzüldüm inanın biz hala Atatürk'ün partisi diye saygı duyuyoruz ülke için iyi şeyler istediklerine inanıyoruz ama galiba ok sayısı 5'e düşmüş.

Haspar : bu adamlara şeriatçı yobaz filan dedik çoğu zaman haksızlık ettik belki ama adamlar Milli Görüş diye bir ideolojiye sahipler hiç olmazsa adlarında milli olan birşeyler var ki ona hörmeten kınama açıklaması yapmış Kurtulmuş hoca.

bir kaç tane diğer etkisi az siyasi oluşumlardan tepkiler var ama yetersiz.

MHP genel başkanı Bahçeli internet sitesinde bir yazı yayınlatmış  parti teşkilatları ve ocaklar hemen hemen her ilde anma töreni basın bildirisi vs. düzenledi. Bu da yetersiz ancak duyarsız toplum ve kanıbozukların içerisinde kayda değer tek hareket Milliyetçi Hareket ve paralel oluşumlardan geldi.

Haber sitelerine diyeceğim yok şerefsizler yok erdoğan 58 yaşında yok hangi bakan kaç yaşında yok melih gökçek sakız çiğnedi rövanş aldı ananın amı dicem canlı yayındayız olmayacak. Şeytan diyor anamıda alıp gideyim başka bir ülkeye insanın kendi Vatanında mülteci muamelesi olması daha kötü.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

ben tutamayacam kendimi,ne kadar ermeni varsa a.q

soykırımmış,her zümre kendini haklı göstermeye çalışıyor,saptırılan gerçekler,yalan üzerine kurulmuş küçük devletler

tek cümle : ya sev yada terket

mademki türksün systeme göster ürksün
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

Kimmiş onu diyen Karslı?

aç belgeselleri trt de izle bir sürü karşıma geldi

işte karslılar ermenilerle kültürümüz benziyomuş yok biz aynı toplumuz yok işte serhat tv diye bir kanal varmış gitmiş ermenistanda çekim yapmış dostluk bağı kurmuş

yok bilmem ne sınır kapısı açılsın diye başbakan söz vermiş herkes onu bekliiyomuş

v.s v.s v.s

ermenilere yağmurlu günde su yok

Senin işin belgesellere kaldıysa :) Karsın çoğunluğunu oluşturan Ahıska kökenli Türkler taşaklarını yalatmadıkça Karstan ne giriş ne çıkış olur merak etme. İzmirde Yunana nasıl bakılıyorsa ordada Ermeniye o gözle bakılıyor.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

ruhları şaad olsun allah rahmet eylesin.

bir gün arkdaşım eve  ermeni bi kadın getirmişti ..kmeye laf lafı açtı ermeni oldugunu sonradan öğrendim .bişey oldu türklere bi laf etti bende flaş koptu suratına attım yumrugu arkadaşlarım zor aldı karıyı elimden .çok o.ç bi mllet . ama az kaldı onları boğacagımız günler ..

Toplam Hit: 8861 Toplam Mesaj: 41