folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hocam Adamın Kafa Çok İyi

Hocam Adamın Kafa Çok İyi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

aynisini yaptim mutluyum

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı

böyle şeyleri izleyip inanıp heves eden saflar hala varmı ya... :) Yani şunu düşünün; bugün hangi biriniz otogarda yatan bir adama hayran bir gözle bakabiliyor.. Bakılabilir değil mesele, bu adam ya bianlık çok zor durumda kalmıştır, yada dengesiz sorumsuz boş bir adamın tekidir. Başka alternatifi yok bunun.. Hangi biriniz  hiç tanımadığı birini evine direkmen alabilir? veya hangi biriniz direkmen yatacak yer isteyebilir.. hırlısı var hanzosu var piskopati var oğlancısı var hapçısı var. Bu piços şanslı diyelim bunlara pek denk gelmemiş. it gibi sağda solda yatıp  boş bir hayat yaşayacaksanız özenebilirsiniz bu herife. Ki ömrünüz fazla uzun olmaz arkadaşlar gerçek hayata dönün:) Zaten bu dengesize hadi bir daha aynı şeyleri yap desen yapamaz takati yoktur! birde iyi bi bok yapmış gibi övünerek özendiriyo milleti m.k.. onun asıl işi bu zaten... insanları bu şekilde yontarak başkasının üzerinden asalak gibi geçinerek girecek bir delik bulmaya çalışmak..başka bir nanesi yok... :)

Zamanında çok gezdim ve sokaklarda yattığımda oldu. Bu sırada tanıdığım iyi insanlar da çıktı karşıma, g*tü zor kurtardığım anlarda oldu. :) Şimdi başka sorumluluklarım olduğu için bu şekilde yaşayamıyorum ama geriye baktığımda hayatımın en güzel zamanlarıydı ve yine şansım olsa yine aynısını yaparım.

Adam da kolayca yer/iş bulduğunu söylememiş. "1400 küsür tane mail attım ancak 5-6'sından olumlu geri dönüş alabildim başlarda" demiş. Ayrıca asalak olarak değil gidip karın tokluğuna çalışarak, iş yaparak gerçekleştirmiş hayalini. Kendi değerlerine göre hareket etmiş ve özgürlüğünü paranın önüne koymuş.

Sana bu boş bir hayat gibi geliyorsa bir şey diyemem, ama "gerçek hayatı" arıyorsan ev-iş arasında değil dışarıdadır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

adamın verdiği mesaj şu; çıkın evi terkedin yurtdşına gidin demiyor, sevmediğiniz bi mekanda sevmediğiniz adamlarla yaşamayın, zaten öylede böylede öleceksin diyor. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bir kere o sınırı(!?) geçtin mi,! engel kalmıyor. O sınır neresi, işte onu bilmek bulmak lazım. kimi sıfır zero null parayla seyehat ediyor, kimi diğer ruhu kıyabiliyor.. işte o sınır.. problşm XD

RitmFarbRacourci tarafından 28/May/14 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

işim bu elemanın anlattığı kadar olmasa da çok rahat haftada 2 gün şirkete gidiyorum onun dışında hom office çalışıyorum istediğim zaman bırakıp istediğim zaman başlıyorum birde kılık kıyafet olayı var evde şortla çalışmak gibisi yok :D kahve makinasınıda masanın üzerine koyunca süper :D 

o yüzden kıskanmadım. Yok lan azıcıkta olsa kıskandım...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 4510 Toplam Mesaj: 36