folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Homunculus [MİDESİ KALDIRMAYAN GİRMESİN]

Homunculus [MİDESİ KALDIRMAYAN GİRMESİN]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Naneminti fazla kaçırmış mk. 

https://youtube.com/watch?v=Ehn_KRfJqmQ

HoLyCat tarafından 05/Ağu/16 00:21 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

4chan genelde saykoların, şizofrenlerin, cinsel sapıkların takıldığı bi yer değil mi ?

Videodaki eleman zaten pek sağlıklı birine benzemiyor :D Gülerek izledim pezevengi, hiç rol yeteneği yok aq gelsin ders vereyim :)

Konuya dönecek olursak... Böyle birşeyin "enjektöre akıtayım, bunu yumurtaya aşılayıp 60 gün sonra açayım ki farklı bir canlı üremiş olsun" şeklinde olması imkansız. Farklı canlıların sperm-yumurta birleşiminden çok değişik canlılar oluşabilir bunu bilmiyorum ama evde bir enjektör ve yumurtayla yapılabilecek birşey değil.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hulagu
    Hulagu's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

bu bildiğin benim balık yemi için sahilde topladığım teke (karidesin yavrusu)  hatta bu biraz büyümüş teke, karides olma yolunda ilerlerken yakalamışlar

https://www.google.com.tr/search?q=teke&rlz=1C2MSIM_enTR646TR646&biw=1680&bih=925&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjalKWL0qjOAhUBXRQKHVEqAP0Q_AUIBigB#tbm=isch&q=teke+bal%C4%B1k+yemi

ee ?

tavuk yumurtasında ne arıyor bilader onu açıklayın bana ?

ölümüne böyle bir şey var veya yok demiyorum size.

video buldum forumda paylaşıyorum.

evet gerizekalıyım amına koyayım işim gücüm yok böyle şeylere inanıyorum.

şu yanda çıkan diğer videolara bakın.

her videoda farklı canlı çıkıyor diyorum.

Hocam dikkat edersen yara bandı yapıştırdığı yerden soktuğunu fark edersin. O kısmı komple kesmiş ordan sokmuş karidesi. Orası kırık olduğu için de zaten makasla kırmaya çalısırken yumurta parçalanıyor.

Madem Türksün Göster Ürksün!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ilk videoya nazaran yorumluyorum. Muhtemelen karidesi yumurtanın içini uygun yaşayabileceği bir karışımla doldurduktan sonra kabuğu dikkatlice kırarak içine yerleştirdi. üstüne de o yarabandı zımbırtısını kapattı. Biz enjekte ettiği delik sandık.

Bonus olarak yumurtaya direk döllenmiş karides yumurtası enjekte ettiyse karidesin içeride gelişmesi mümkün kılınmış olabilir?

Canlıyı yeterince uzun göstermiyor. İçinden ne çıkacağını bilmemesine rağmen eldiven kullanmıyor. Korkuyor arada falan.

Bi de bildiğin karides çıktı, az değişik bişey çıksa daha inandırıcı olurdu :D

En son videoda ise yeni gelinin hazırladığı yaprak sarmasına benzer şeyin ne olduğunu anlayamadım. Onun içinde de başka bebek mi bekliyor?

Bonus olarak biri daha bahsetmiş o canlıların biyolojik babası olmak .s .s .s

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

Tavuk yumurtasinda insanla karidesi karistirip buyutebilir olsaydik su ana kadar ben kendime en pofudugundan kuyruk monte ettigim veletler yapmaz miydim :3

Terminoloji de yanlis bu arada. Homunculus minyatur bir insan demek. Harikalar diyarinda kuculmus, tam fonksiyonlu butun bir insan dusun ama minicik olsun avcuna sigsin, o homunculus iste.

Bu arkadasin yaptim dedigi birden fazla turun combosu olan canlilara ise chimera deniyor. Aslinda ona da chimera denmiyor cunku pek oyle bir sey yok, daha ziyade birden fazla zigotun falan dahil oldugu canlilara deniyor chimera.

Oha o terimler gerçekmiymiş ben Full Metal Alchemist de ki uydurma kelimeler sanıyordum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

homunculus deyince aklıma Fullmetal Alchemist geldi direk.

Bende onunla ilgili birşey sanıp heyecanlanıp girmiştim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragoonx
    dragoonx's avatar
    Erkek

afedersiniz de bu s*ktiğimin salağı, takipçi kastırmak için malca videolar hazırlamış, lisede biyoloji dersinde bile dna yapısı farklı iki canlıdan başka bir canlı (katırlar istisna) meydana gelmeyeceği bilgisi mevcut.

dragoonx tarafından 05/Ağu/16 02:06 tarihinde düzenlenmiştir

Delikanlım! İyi bak yıldızlara. onları belki bir daha göremezsin. Belki bir daha yıldızların ışığında kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin… (Nazım Hikmet RAN)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

midesi kaldırmayan girmesin yazınca beklentiyi çok yükseltip girdim. üzücü oldu. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    ste1n bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

homunculus deyince aklıma Fullmetal Alchemist geldi direk.

Bende onunla ilgili birşey sanıp heyecanlanıp girmiştim 

harbiden üzülenlerdenim ben de.

Avukat/Hukukçu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

tavuğun ırzına geçmeden çoğalmanın bir başka yolu.

Toplam Hit: 11522 Toplam Mesaj: 50
homunculus yumurta