folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Host Alacagim..Nelere Dikkat Etmeliyim..?

Host Alacagim..Nelere Dikkat Etmeliyim..?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Simdilik cok fazla birsey koymayacagim siteye..Mesela 50 MB lik bir yer aldim diyeyim..Ileride bunu yukseltmek istesem,50 MB olan yer 500MB filan olur mu? Yani ilk defa site kuracagim icin bunlari merak edip soruyorum..Belki basit gelebilir ama bu tarz seylerle yeni yeni ugrasiyorum..Neler onemli,bunlari siralarsaniz size gore,sevinirim..
    Simdiden tesekkurler..Kolay gelsin..

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazrail
    kazrail's avatar
    Erkek

Kardeşim benim eğer yeniysen sana tavsiyem mevzuyu iyi çak al bi bedava host önce bi bak nasıl olacak kararını ver daha çok sonra kesin kararınla beraber paralı al mesela araştırırsan super bedava hostin siteleri var verdikleri serverde iyi webtrafikte

ben epeyidir http://www.awardspace.com/ kullanıyorum ve reklamsız ayrıca..

tabi tevsiye :))

Ey üç yüz seneden sonraki yüksek asrın arkasında gizlenmiş ve sâkitâne Nurun sözünü dinleyen ve bir nazar-ı hafî-i gaybî ile bizi temâşâ eden Said’ler, Hamza’lar, Ömer’ler, Osman’lar, Tâhir’ler, Yûsuf’lar, Ahmed’ler ve sâireler! Sizlere hitap ediyorum. Başlarınızı kaldırınız, ‘Sadakte’ deyiniz. Ve böyle demek sizlere borç olsun! (...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Ben sahsima alacagim..

Mesela e-mehmet.com gibi ya da mehmetxx.com gibi ornek..O yuzden ucretsiz siteye gerek yok..

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    İngilizcen yoksa hiç yabancı hosting firmalarına bakma ve ilerde sorun yaşatabiliyorlar Türk firmalarla çalış www.hostbul.com burada top 10 firmalar var yorumlarını oku ben bişey alırken oraya bakıyorum ve hiçte ordan kararlaştırdığım yerden sorun çıkmadı paketini tabiki yükseltirler ve seve seve çünkü adam para alıcak :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    tr lokasyon olmasına dikkat et kesinlikle tr de  olsun dc

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Dikkate alacagim..Tesekkur ederim..Onun haricinde windows tabanli host alicam sanirim ayrica Flex dedikleri Zengin internet uygulamasi denilen programi destekleyen host'larda var midir..?

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazydevil1907
    crazydevil1907's avatar
    Erkek
    ya arkadaşım benden sana tavsiye referanslarına da bakmalısın.. ben 4 ay önce aldım şu anda ne benim sitem, ne hostu veren site açık, ne de piçin msni... Dolandırıldım anlayacağın.. bunlara dikkat et ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Eyvallah..Dikkat ederim..Alacagim adam zaten benim memlekette,taniyorum,zukerim yamuk yaparsa:)

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    benimde kullandıgım yeri tavsiye edeyim pm attım  6/10 saat online msn destek her sekilde yardım ediyorlar  ben tel ile aradım gece bi sorundan valla adam msn gelip yardım ettti ucuzda

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar solememıs ben soleyım VERGİ LEVHA sı olmasına dikkat et 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    gel hostu ben sana veriyim cuzi miktara :) tanıyorum dedigin adamın firmasını verirmisin inceleyek

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 6880 Toplam Mesaj: 23