Hosting Nereden Alacağız Yav?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Başka bir foruma yazdığım şeyden kopyalıyorum buradaki kankilerin de fikrini almam lazım; metin aşağıda, font ne güzel oldu böyle. 

Selam,

Yaklaşık 3 yıldır hozzt.com ‘dan hizmet almaktayım. İlk alışverişimizde yorumları, ekşi sözlükteki geri bildirimler, ticket yanıtlama hızları ve sınırsız hosting tarafında inode limiti dahi olmaması ilgimi çekmişti. Gerçekten de özellikle ilk 2-2,5 sene çok yüksek memnuniyet ile kullandım. WordPress kaynaklı bir sıkıntı dahi olduğunda ticket açarsam kontrol edip yardımcı olmaya çalışıyor/genelde problemi çözüyorlardı.
    Ancak son bir kaç aydır bir SMTP problemi yaşıyoruz ve sonuca ulaşamıyoruz.
    Boş bir wordpress kurup SMTP eklentisi yüklediğimde mail gönderemiyorum, eklenti kaynaklı diyorlar 🙂 Aynı siteyi kopyalayıp farklı bir arkadaşımın hostingine kurunca çalışıyor sıkıntısız…

Neyse fazla uzattım sanırım, sizler hangi firmalardan hizmet almaktasınız? Ne kadar memnunsunuz? Sıkıntı yaşadığınızda muhatap bulabiliyor musunuz? Siteleri taşıma vakti geldi…
    Teşekkürler..

not : 4-5 domain var, hepsinde birer wordpress, çok aşırı yüksek hit falan da yok kurumsal siteler gibi

noname tarafından 02/Haz/22 14:58 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

www.aysima.com.tr

Yakın arkadaşım bir sürü kurumsalla da çalışıyorlar 15 yıldır bu işi yapıyor ilk başlarda birlikte çalışıyorduk. Sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

DarkSkull tarafından 02/Haz/22 15:04 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

turhosttan alıyorum mail ayarlarında tek bir şeye dokunmadan contact form çalışıyordu ama spam a düşüyordu ha ondan anlayan varsa pm atarsa sevinirim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

ben yıllar önce bayi hosting aldım her yılda piyasaya bakmadan güncelliyorum https://www.alastyr.com/

artık alternatiflere bakarım o yüzden konunun takipçisiyim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

turhosttan alıyorum mail ayarlarında tek bir şeye dokunmadan contact form çalışıyordu ama spam a düşüyordu ha ondan anlayan varsa pm atarsa sevinirim

smtp kullancen

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ulan aylık 3 dolar diyor 5 dolar diyor oh iyi ucuzmuş diyorum bakıyorum 60 dolar 1000 lira yapıyor yıllık nasıl oluyor aklım almıyor aq

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Odeaweb kullanıyorum, memnunum.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Yıllar önce eselax'tan bir vps aldım, hala kullanıyorum.

Hestiacp kurdum. Benim sitelerin sahipleri panele girme ihtyacı duymuyor ancak gerekirse hestiacp'de giriş verebilirsin kendi paneline.

Belki daha ucuz bir çözüm olabilir.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

veridyen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

ben yıllar önce bayi hosting aldım her yılda piyasaya bakmadan güncelliyorum https://www.alastyr.com/

artık alternatiflere bakarım o yüzden konunun takipçisiyim

hocam 5 yıl belki daha fazla süre alastyr kullandım son zamanlarda yavaşlamış hissiyatı vermeye başladı reseller olarak kullandığımda oldu turhost daha iyi geldi son bir kaç aydır kullanıyorum özellikle kullanıcı paneli ve reseller bazında ise whm den farklı nbayi diye bir şey kullanıyorlar o baya işimi kolaylaştırıyor tepki süreleride iyi gibi şuanlık memnunum her şeyimi turhostta taşıdım domainleri google amcaya çektim hosting turhost vps ise alastyr halen

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kötü bir haberim var, ben projeme değer veriyorum diyen hiçbir arkadaş hosting kullanmasın bence

Çoğu firmayla çalışıyorum ona rağmen diyorum, yapıları kötü değil asla ama biz onların normal user kitlesi değiliz :)

Toplam Hit: 8636 Toplam Mesaj: 50
wordpress hosting