Hosting Nereden Alacağız Yav?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

upcloud 5 dolarlik vps (frankfurt lokasyon) + runcloud.io

roket nedir görmüş olursunuz.

---------------

paylasimli hosting alinacaksa güzelhosting iyidir severim.

Bu sistemi kullandığın bir site vs. varmı hocam, açılış hızlarından ben de çok müzdaripim doğrusu.

Rokete ihtiyacım var, bi yardımcı olsan sevaptır :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya gidin 3 dolara virtual server var hala bu devirde hosting alıyosunuz

Öğreneceğiniz iki shell komutu ile web server ve php kurmak sonra sınırsız domain, mail vs doldurun gitsin

Bunlara para veriosunuz sonra bi de hackleniorsunuz yada paranızla rezil oluyosunuz

anlat öğrenelim reis :)

3 dolara nereden alalım? cpanel kurabilecek miyiz? 3 dolarlık paketteki sunucunun performansı nasıl olur? ( örnek bi paket üzerinden anlatırsan tadından yenmez )

kaç domaini siteyi kaldırır?

veeeeee..... güvenliğini nasıl sağlayacağız? :D

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

3 dolara nereden alalım? cpanel kurabilecek miyiz? 3 dolarlık paketteki sunucunun performansı nasıl olur? ( örnek bi paket üzerinden anlatırsan tadından yenmez )

3 dolara birçok vps firması sağlar türkiyede, cpanel korsanı bile aylık 4 dolar, performans iyi olabiliyor firmaya göre

trafiğin ne kadar bilmem ama php ve mysql site için anlık 500-1000 kaldırabilir

performans güvenlik optimizasyon ıvır zıvır biraz ekstrem, temel rehberlerle başlangıç düzey şekilde yapılır ama detaylı hizmeti benim gibi arkadaşlar sunuyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    noname bunu yazdı

3 dolara birçok vps firması sağlar türkiyede, cpanel korsanı bile aylık 4 dolar, performans iyi olabiliyor firmaya göre

performans güvenlik optimizasyon ıvır zıvır biraz ekstrem, temel rehberlerle başlangıç düzey şekilde yapılır ama detaylı hizmeti benim gibi arkadaşlar sunuyor

Benim de kafama hep güvenlik tarafı takılıyor. Yoksa bir VPS alıp yapılır tabi ki. Alacağımız güvenlik önlemleri hakkında bir rehber var mı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    askmilitani
    askmilitani's avatar
    Erkek

Hostinger hiç bı problem olmadı 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya gidin 3 dolara virtual server var hala bu devirde hosting alıyosunuz

Öğreneceğiniz iki shell komutu ile web server ve php kurmak sonra sınırsız domain, mail vs doldurun gitsin

Bunlara para veriosunuz sonra bi de hackleniorsunuz yada paranızla rezil oluyosunuz

+ olarak hiç shelle uğraşmak istemiyorsanız Plesk beleş. Kuruyorsunuz pleski, trial trial devam ediyorsunuz. :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı

upcloud 5 dolarlik vps (frankfurt lokasyon) + runcloud.io

roket nedir görmüş olursunuz.

---------------

paylasimli hosting alinacaksa güzelhosting iyidir severim.

Bu sistemi kullandığın bir site vs. varmı hocam, açılış hızlarından ben de çok müzdaripim doğrusu.

Rokete ihtiyacım var, bi yardımcı olsan sevaptır :)

Geçmişte dolar ucuzken çok kullandım. Wordpress sitelerim hep vps üzerindeydi. Ve runcloud.io ile yönetiyordum.

1-) upcloud frankfurt 5 dolarlik sunucu

2-) ubuntu kur baska bir sey kurma program vs. bomboş olacak sistem

3-) runcloud a kaydoluyosun root password veriosun. Runcloud otomatik olarak senin vps ye baglanip herseyi halledio.

4-) runcloud kendisi bir kullanici acio ve o kullanicinin yetkileri belli. Kurulum isleminden sonra root un passwordunu degistirirsin. Zaten hangi islemi yapacaksan full runcloud uzerinden yapiosun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

Benim de kafama hep güvenlik tarafı takılıyor. Yoksa bir VPS alıp yapılır tabi ki. Alacağımız güvenlik önlemleri hakkında bir rehber var mı?

google'a security checklist yazabilirsin hocam, tam bir liste yok çoğu panel için

hem sunucu hem site için güvenlik, performans, mail optimizasyonları mevcut bir de; onlarca farklı web panel ve yüzbinlerce yazılım olduğunu düşünürsek rehber konulmuyor ama dediğim gibi temel checklistler mevcut oluyor

ben ve meslektaşlarım da bunu ücretle yapıyor, bunun da bir piyasası mevcut bu arada hocam onu da belirteyim; hosting firmaları bile ya çalışanlarıyla ya bizimle çalışmak zorunda :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

4 yıldır contabo vps kullanıyorum, hiçbir sıkıntı yaşamadım şu zamana kadar.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Son 3 yıldır ; AWS, Google Cloud, Azure + CloufFlare kullanıyorum.

Eğer profesyonel olarak yapıyorsanız mutlaka ama mutlaka bulut sistemine geçmenizi tavsiye ederim.

Hayatınızı kolaylaştıran yüzlerce tool var.

Toplam Hit: 8702 Toplam Mesaj: 50
wordpress hosting