Htc Evo 3D İcs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

türkiye ne zaman gelecek ya

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Temmuz ortalarında gelmesi planlanıyor şuan bende sizin gibi beklemedeyim

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

koyayım temmuzuna aq, 4.1 geliyor biz hala bi geçemedik

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

hocam bi caps atsan hani görsek :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı:
    -----------------------------

koyayım temmuzuna aq, 4.1 geliyor biz hala bi geçemedik

hacı gelirse şükretmeli ya..

htc senselerin türkiye güncellemesi yok diye bi forudma okudum, ki sense kullanan biri olarak sürekli sorun çıkıo

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler şu siktiğimin güncelleştirmesini yapan bir hayır sever bir varsa güncelleme dosyasını bir yere upload etsin de bizde manuel olarak yapsak.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

amk kac aydir bunu bekliyoz. benim telde de guncelleme uyarisi yok. harbi guncelleme dosyasini birisi paylasabilir mi ?? menual yapalim bizde.

Shaban Interactive Pro.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

ahan da buldu :D baylar ben k.k.t.c deyim 4.0 guncellemesini buldu ayarlar/telefon hakkinda/ yazilim guncellemesi kontrolu yaptim buldu :D yukluyorum :D

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:

ahan da buldu :D baylar ben k.k.t.c deyim 4.0 guncellemesini buldu ayarlar/telefon hakkinda/ yazilim guncellemesi kontrolu yaptim buldu :D yukluyorum :D

heyecan yaptırma adama KKTC dedin şurası diye bizede geldi sandım sakin olup sessizce beklemek gerek artık :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

android 4.0 a guncelledim :D 3D kamera moduna yeni seyler eklenmis :D manyak olmus laaaaan :D yakin cekim, prtalit cekim modlari fln eklenmis :D arakdaslar bu update dosyasi nerde bulunuyor teledfonun icinde soyleyinde dosyayi paylasiyim. menual yuklemek isteyenler yuklesin.

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 5686 Toplam Mesaj: 64