Htc Evo 3D İcs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

en önemli şeyin capsini atmamışsınız yaa durum geliyor.

Veri kullanımı kontrolü gelmiş.

geliştirici modu gelmiş

ve en güzeli, yüz tanımayla tuş kilidi açma gelmiş.

bunlar artıları, benim karşılaştığım eksileride, HTC sense sürekli çöküyor, 7 ana sayfa geçişlerinde bazen donuyor, menü girişinde bazen donuyor. bunlarda formatla  halledilmeyecek şeyler değil :) bir kaç yeni oyunda bekliyordum açıksa 3D olarak ama yok.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OnLyGoDCaNStoPMe
    OnLyGoDCaNStoPMe's avatar
    Erkek

geliştirici seçeneklerini yeni farkettim süper olmuş fakat pil widget ımı bulamıyorum :(

edit:dropbox giriş yapınca mail geldi ve alanım arttı

Hi Dogukan,

Congrats on becoming a Dropbox Guru! We've awarded you 3 GB of bonus space for the next 12 months! You now have 6.8 GB on Dropbox. To get even more space, check out our upgrade options.

Thanks again for supercharging your HTC phone with Dropbox!

Enjoy,
    - The Dropbox Team

3gb iyi :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

OnLyGoDCaNStoPMe bunu yazdı:
    -----------------------------

geliştirici seçeneklerini yeni farkettim süper olmuş fakat pil widget ımı bulamıyorum :(

edit:dropbox giriş yapınca mail geldi ve alanım arttı

Hi Dogukan,

Congrats on becoming a Dropbox Guru! We've awarded you 3 GB of bonus space for the next 12 months! You now have 6.8 GB on Dropbox. To get even more space, check out our upgrade options.

Thanks again for supercharging your HTC phone with Dropbox!

Enjoy,
    - The Dropbox Team

3gb iyi :D

-----------------------------

ben daha tüm widgetları inceleyemedim ama bende battery HD uygulaması vardı, onu kendisi kaldırdı galiba menüde cıkmıyor :S

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 5688 Toplam Mesaj: 64