HTC Sensation Xe Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bu ara yakın bi zamanda telefon alıcam. Öyle bi piyasaya baktım bu telefon gözüme çarptı, fiyat-performans olarak baya başarılı gibi duruyo yorumları filanda okudum pek sıkıntısı yok batarya ve ekran içi tozlanmadan bahsedilmiş sadece. 

http://www.vatanbilgisayar.com/cep-telefonu/htc-htc_sensation-xelite-sensation-xe-lite-cep-telefonu/productdetails.aspx?I_ID=62110

birde bu var samsung I9070. aslında ilk aklımda ki buydu HTC'yi görünce kafam karıştı.

http://www.vatanbilgisayar.com/cep-telefonu/samsung-sam_gt-i9070hkntur-i9070-cep-telefonu/productdetails.aspx?I_ID=61396 

Sizinde bu 2 ayarda olan bi telefon önerinize açığım. s3 yada iphone 4-5 istemiorum biraz daha maliyeti yüksek onların onuda belirteyim. verebileceğim miktarda 1000 lira seviyesinde.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

üstad XE nin çıkış süreci boyunca olayı en sıkı takip edenlerden biri olduğuma bahse girerim , ve o tarihlerde alsaydın kaçırma derdim ama şimdi o telefona 1000 lira vermek hiç mantıklı olmaz. ayrıca beats kulaklıkları da vermıyorlar haberın olsun. One x+ alırsan kulaklık var ama bunu alırsan kulaklık yok .

motorola razr xt910 a bi bak derim fp ve batarya canavarıdır. ayrıca2 hafta daha bekleyebilirsin nexus 4 tüm tekno marketlere bi gelsin fiyatlar bi belli olsun . belki onu da alabilirsin 200 fazla verip.

Hayat Bizi 61 kenara...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Motorola sakin alma.Firmanin gelecekte ne olacağı belirsiz durumda.Alacaksan Galaxy.S3 al derim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    karahanx bunu yazdı

üstad XE nin çıkış süreci boyunca olayı en sıkı takip edenlerden biri olduğuma bahse girerim , ve o tarihlerde alsaydın kaçırma derdim ama şimdi o telefona 1000 lira vermek hiç mantıklı olmaz. ayrıca beats kulaklıkları da vermıyorlar haberın olsun. One x+ alırsan kulaklık var ama bunu alırsan kulaklık yok .

motorola razr xt910 a bi bak derim fp ve batarya canavarıdır. ayrıca2 hafta daha bekleyebilirsin nexus 4 tüm tekno marketlere bi gelsin fiyatlar bi belli olsun . belki onu da alabilirsin 200 fazla verip.

XE'nin kutu içeriğine bakıyorum bende harıl harıl, sanırım dediğin gibi kulaklık olayı yok herkes aynı şeyi söylüyo. 

Bide motorolaya bakayım, ama aklımda yok hiç motorola.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    Motorola sakin alma.Firmanin gelecekte ne olacağı belirsiz durumda.Alacaksan Galaxy.S3 al derim.

hangi gelecekten bahsediyosun hocam 3 4 sene sonrasıysa zaten xe de o zamana pert olur . ayrıca xe de 768 mb ram var . htc jelly bean için ram sınırı koydu ve xe bu sınırda yanı jelly bean alsa bile (belkide aldı bılmıyorum) bir sonraki sürümü alamıcak. ayrıca 768mb ramin zararlarını telefonu kullanmaya basladıktan 5 ay sonra cok daha net goruceksın .ayrıca bataryası cok cabuk bıtıcek . :D vsvs

felaket tellalı degılım ama o meblağyı vericeksen hocam iyisini al derim cunku ozellıklere bı yere kadar, bi zaman sonra sarj en buyuk sorun halıne gelıyo. biliyorum sense arayuzu cok cezbedıcı bende HTC'ciyimdir.ancak mantık çerçevesinde xt910 daha makul duruyo . bılmıyorum ne dusunuyosun?

ayrıca lg optimus 4x hd yede bakabılırsın s3 muadili bir telefondur ve nispeten ucuzdur

karahanx tarafından 19/Oca/13 13:50 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Bizi 61 kenara...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    karahanx bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

hangi gelecekten bahsediyosun hocam 3 4 sene sonrasıysa zaten xe de o zamana pert olur . ayrıca xe de 768 mb ram var . htc jelly bean için ram sınırı koydu ve xe bu sınırda yanı jelly bean alsa bile (belkide aldı bılmıyorum) bir sonraki sürümü alamıcak. ayrıca 768mb ramin zararlarını telefonu kullanmaya basladıktan 5 ay sonra cok daha net goruceksın .ayrıca bataryası cok cabuk bıtıcek . :D vsvs

felaket tellalı degılım ama o meblağyı vericeksen hocam iyisini al derim cunku ozellıklere bı yere kadar, bi zaman sonra sarj en buyuk sorun halıne gelıyo. biliyorum sense arayuzu cok cezbedıcı bende HTC'ciyimdir.ancak mantık çerçevesinde xt910 daha makul duruyo . bılmıyorum ne dusunuyosun?

ayrıca lg optimus 4x hd yede bakabılırsın s3 muadili bir telefondur ve nispeten ucuzdur

Kardes sen bu konulari biliyo gibi gozukuyosun ayfon bes su anda alinir mi peki

I find your lack of faith disturbing.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    LordVader bunu yazdı
    karahanx bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

Kardes sen bu konulari biliyo gibi gozukuyosun ayfon bes su anda alinir mi peki

Legend is back :D bekle biraz bro 5s çıkıcak diyolar :W

Hayat Bizi 61 kenara...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

bende sensation xe var gayet memnunum 1 senedir kullanıyorum bi sorun varsa pm den sorabilirsn

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Kendini birazdaha zorla ve note 2 al bence

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    s3 mini yi araştır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

En iyi fiyat performans telefonları s3 mini ve lg nexus 4'tür.

Eğer yurtdışından getirtebilirsen lg nexus 4 fiyat performans'ta çığır açmış bi telefondur birazcık araştırırsan ne demek istediğimi görürsün zaten.

Toplam Hit: 1557 Toplam Mesaj: 13