HTC Sensation Xe Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

En iyi fiyat performans telefonları s3 mini ve lg nexus 4'tür.

Eğer yurtdışından getirtebilirsen lg nexus 4 fiyat performans'ta çığır açmış bi telefondur birazcık araştırırsan ne demek istediğimi görürsün zaten.

nexus 4 baya sağlam duruo zaten onuda araştırmıştım haberlerini filan okumuştum ama o biraz daha külfetli kaçıyo. 1400 lira civarında olacakmış türkiye de.

s3 mini içinde bilmiyorum kafamdan sildim o telefonu yorumları filan hiç iç açıcı durmuyo, bana görede tamamen samsung'un pazarlama zekası ürün bi telefon. s3 çıkar sonrada replika gibi bişey yap s3 mini diye bunu sat, bilmiyorum tabi ne derece performansı var, ama cazip gelmedi açıkçası bana. Bu yüzden farklı bi telefona yöneliyorum. 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

En iyi fiyat performans telefonları s3 mini ve lg nexus 4'tür.

Eğer yurtdışından getirtebilirsen lg nexus 4 fiyat performans'ta çığır açmış bi telefondur birazcık araştırırsan ne demek istediğimi görürsün zaten.

nexus 4 baya sağlam duruo zaten onuda araştırmıştım haberlerini filan okumuştum ama o biraz daha külfetli kaçıyo. 1400 lira civarında olacakmış türkiye de.

s3 mini içinde bilmiyorum kafamdan sildim o telefonu yorumları filan hiç iç açıcı durmuyo, bana görede tamamen samsung'un pazarlama zekası ürün bi telefon. s3 çıkar sonrada replika gibi bişey yap s3 mini diye bunu sat, bilmiyorum tabi ne derece performansı var, ama cazip gelmedi açıkçası bana. Bu yüzden farklı bi telefona yöneliyorum. 

hocam zaten android arayüzleri içinde bi samsungun teması idare eder, ama HTC nin sense arayüzü android için muhteşem bence  herkes htc si olmadığı için biryerlerden çakma sense teması falan bulup indiriyor tema bakımından da HTC yi seçmelisin bence. Ama sürüm güncelleme olarak samsung daha hızlı davranıyor

Toplam Hit: 1574 Toplam Mesaj: 13