Huawei Mate 30 Pro Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

p30 pro mu 11 mi?Fotoğrafları yapay zeka kapalı olsa dahi makyajlıyor gibi geliyor.Ne düşünüyorsunuz arkadaslar.İphone11 gerçek gibi cekiyor makyajlama abartma olmuyor.

iPhone 11 ne ya ? P30 Pro'nun rakibi iPhone 11 Pro Max.

iPhonelar kamera daima gözün gördüğü şekilde çeker. O renkleri abartma olayını Samsung çok yapıyor. Bence gözede hoş geliyor. Denizi çekiyorsun mesala masmavi çıkıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

https://youtu.be/hIg1wNEQteM zoom yapınca p30 pro iyi ama bana 11 daha iyi geldi.Onun için ikisi arasında kaldım.Ben de öyle sevmiyorum.P20 kullanıyorum yapay zekayı kapatıyorum ama farketmiyor.

koray tarafından 28/Oca/20 14:14 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Bu firma da HTC'ye dönmüş. belki satar ama çin de ki olaylardan sonra bu ürünü kim almak isteyecek ki. Fena batarlar bu fiyatla

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    koray bunu yazdı

p30 pro mu 11 mi?Fotoğrafları yapay zeka kapalı olsa dahi makyajlıyor gibi geliyor.Ne düşünüyorsunuz arkadaslar.İphone11 gerçek gibi cekiyor makyajlama abartma olmuyor.

iPhone 11 ne ya ? P30 Pro'nun rakibi iPhone 11 Pro Max.

iPhonelar kamera daima gözün gördüğü şekilde çeker. O renkleri abartma olayını Samsung çok yapıyor. Bence gözede hoş geliyor. Denizi çekiyorsun mesala masmavi çıkıyor.

Seçimi etkileyen en önemli faktör o zatn siz beğendiğinizi söylediniz doğal olarak onu tercih edersiniz ben bu oynamayı hiç sevmiyorum manzara bir nebze ama insan yüzü oyuncak gibi oluyor iPhone kamerası benim için bu yönden çok daha önde ve bu yüzden vazgeçemiyorum..

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye satış fiyatı 9.000 TL olacakmış. Huawei o rakama nah satar. Hem Google olmayacak hemde en yakın rakibin Samsung Note 10+'tan bile pahalı rakam isteyeceksin.

Cihazın kamerası tamam efsanede Türkiye şartları malum. 

https://www.youtube.com/watch?v=u-lfuVr3DF4

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

50x ile bok gibi görüntü sağlayan kamerayı neden ısrarla müthiş kamera diye pazarlamaya çalışıyorlar acaba..

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

50x ile bok gibi görüntü sağlayan kamerayı neden ısrarla müthiş kamera diye pazarlamaya çalışıyorlar acaba..

Diğer telefonlar bu kadar zoom yapamadığı için olabilir mi ? Optik zoom yapıyor cihaz. Diğer telefonlar gibi yazılımla görüntüye zoom yapmıyor.

Bundan 5 yıl kadar önce Samsung'un bunun kadar değilde optik zoom yapabilen modeli vardı. Lensin çoğu içeri giriyordu ancak telefonu normal yaşamda kullanmak imkansızdı. Elde tutarsın kamera ağırlık yapar telefon elinden kayar, cebine koyarsın silah varmış gibi durur vs.

https://www.youtube.com/watch?v=pxcSeQkukxI

Huawei telefonu Türk YouTube kanallarına dağıtmış. Her kanal Google servislerini yüklemeyi anlatan videolar yüklüyor şu sıra. Sağlam para dağıttılar herhalde.

Bu arada telefonun ekranını kırarsanız geçmiş olsun. Ekranın değişimi işçilik dahil 2.300 liracık. Telefonun ekranı yanda olduğundan tam saran kılıf yok. Tek yere düşüşlük canı var yani.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Huawei p40 pro çıkığında en populer 70 yazılımın hazır olacağı söyleniyor.

Mobil servis konusunda

Oppo vivo huawei xiaomi anlaşmış durumda.

Googlesız telefona şu verilirmi bu verilirmi değilde alternatif gözüyle bakın şu olaylara.

Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki bugun google skerim hizmet vermiyorum sizin ülkenize dese ambargo koysa yarın kimsenin telefonu çalışmayacak.

Alternatifleri kötülemeyin gün gelir ihtiyaç olur

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kötülemeyipte ne yapılsın ? Huawei App Gallery var ama Whatsapp, Facebook vs yok. Bir ara Windows Phone vardı aynı onun gibi mağaza. Aynı işi gören çakma uygulamalar ile dolu.

Sadece Google'ın boykotu yok şuan. Diğer Amerikalı şirketlerde boykot ediyor.

9.000 lira veripte Whatsapp'sız akıllı telefon kullanacağına parayı çöpe atta bir fakir bulur sevinir.

mkyb tarafından 08/Şub/20 00:12 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kötülemeyipte ne yapılsın ? Huawei App Gallery var ama Whatsapp, Facebook vs yok. Bir ara Windows Phone vardı aynı onun gibi mağaza. Aynı işi gören çakma uygulamalar ile dolu.

Sadece Google'ın boykotu yok şuan. Diğer Amerikalı şirketlerde boykot ediyor.

9.000 lira veripte Whatsapp'sız akıllı telefon kullanacağına parayı çöpe atta bir fakir bulur sevinir.

9k tl ver whatsapp sız telefon kullan demiyorum

alternatifi olması lazım diyorum , illa herkes samsung veya iphone kullanmak zorunda kalmamalı

Toplam Hit: 5474 Toplam Mesaj: 44
huawei