Hulusi Kentmen Röportaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

sırf eşkiya filmi yeter ameka

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

sırf eşkiya filmi yeter

+ artar, taşar, sel olur çağlar, denizlere varır.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Şener Şen böyle biridir :

https://eksisozluk.com/entry/35394731

Vay arkadaş...

Bende görmek istiyorum kendisini acaba bu mümkün mü ? 

Çocukken iki kişiyi görmek istiyordum Kemal Sunal birde Cüneyt Arkın Kemal Sunal öldüğünde acayip ağlamıştım :))

Şimdi Şener Şeni görmek çok çok istiyorum. Umarım bir gün olur.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

vay be helal olsun adama

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

don't feed the troll

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bende rasim öztekin i çok görmek isterdim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    u235 bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

vay be helal olsun adama

Ölmek çok kötü...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı

Bu Şener Şen dünyaya kazığı iyi çaktigi için bu kadar değer veriliyor. Yeşil Çamda hiçbir filmde Ana rollerde oynadigi görülmemiş birisi.

Niceleri hak ettiği değerin % 1 ini bile görememiş, şükür ki Şener Şen belirli bir kesim tarafından henüz sağlığına değeri anlaşılmış bir sanatçı buna sevinmek lazımken, diğerlerini hatırlamak için bile olsa onca emeğin hiçe sayılması en hafifinden ayıptır. Zaten her alanda yaşayan veya vefat etmiş bir avuç insan evladı, bir avuç sanatçımız var, yanlış anlaşılmalara mahal vermeyin.

Ne anlatırsan anlat, yok başrolde oynamamış, yok kazık çakmış bir şekil rahatsızlığın var belli ki. Her şeyi biliyorumculardansın zaten bilmeyenimiz kalmadı, entleektüelden korkulur zaten safi zarar ya kendisini entel sanandan daha çok korkulması lazım. İşin sırf ajitasyon, bir şeyden anlamıyormuş edasında sırf gaza getiriyorsun milleti her konunla. Arada diyorsun illa çıkar bir iki tanesi düşer bunu anlıyorum da ne keyif alıyorsun reklamdan başka hala bunu anlayamadım?

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    zeyrekli bunu yazdı

Bu Şener Şen dünyaya kazığı iyi çaktigi için bu kadar değer veriliyor. Yeşil Çamda hiçbir filmde Ana rollerde oynadigi görülmemiş birisi.

Niceleri hak ettiği değerin % 1 ini bile görememiş, şükür ki Şener Şen belirli bir kesim tarafından henüz sağlığına değeri anlaşılmış bir sanatçı buna sevinmek lazımken, diğerlerini hatırlamak için bile olsa onca emeğin hiçe sayılması en hafifinden ayıptır. Zaten her alanda yaşayan veya vefat etmiş bir avuç insan evladı, bir avuç sanatçımız var, yanlış anlaşılmalara mahal vermeyin.

Ne anlatırsan anlat, yok başrolde oynamamış, yok kazık çakmış bir şekil rahatsızlığın var belli ki. Her şeyi biliyorumculardansın zaten bilmeyenimiz kalmadı, entleektüelden korkulur zaten safi zarar ya kendisini entel sanandan daha çok korkulması lazım. İşin sırf ajitasyon, bir şeyden anlamıyormuş edasında sırf gaza getiriyorsun milleti her konunla. Arada diyorsun illa çıkar bir iki tanesi düşer bunu anlıyorum da ne keyif alıyorsun reklamdan başka hala bunu anlayamadım?

Entel? Ilk defa biri bana Entel dedi şu forumda. Daha çok mahalleli vb olmakla adlandırılan biriyim. Yobaz vs derlerdi. Entel olduk iyi mi :) bu arada konu bile açmıyorum artık yarası olanlar benim konulara dadanıyordu hep. Günde 2-3 mesaj yazıyoruz tahrik oluyorsunuz. Adama ben gördüğün gibi pm den gönderdim diyeceğimi konuya yazma gereği bile duymadım sizin bu sefer de böyle diyeceğinizi bildiğim için. 

@DrKill hocam ben sadece sana özel attım o pm yi. Zaten gördüğün gibi diyen hala diyor diyeceğini. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı

Entel? Ilk defa biri bana Entel dedi şu forumda. Daha çok mahalleli vb olmakla adlandırılan biriyim. Yobaz vs derlerdi. Entel olduk iyi mi :) bu arada konu bile açmıyorum artık yarası olanlar benim konulara dadanıyordu hep. Günde 2-3 mesaj yazıyoruz tahrik oluyorsunuz. Adama ben gördüğün gibi pm den gönderdim diyeceğimi konuya yazma gereği bile duymadım sizin bu sefer de böyle diyeceğinizi bildiğim için. 

@DrKill hocam ben sadece sana özel attım o pm yi. Zaten gördüğün gibi diyen hala diyor diyeceğini. 

Entel olsan ürkütücü olurdu, sen daha çok kendini entel sananlardansın ki buda tehlikeli. Tehliken bana veya bu forumdaki pek çoklarına sökmez de, bir ton genç mürid var. Gazına gelmeyin bu adamın, tek amacı bir iki kişide olsa onları gaza getirmek.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
Toplam Hit: 4836 Toplam Mesaj: 44