folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hürrem Hamam Otu Yağı Kullanan Var Mı ?

Hürrem Hamam Otu Yağı Kullanan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Şu aralar Hürrem Hamam Otu Yağı diye bi şey çıktı piyasaya habire reklamları dönüyor hatta. Hamam Otu ile ilgili araştırma yaptım bazıları zehirli diyor bazıları tüyleri tekrar çıkartıyor daha gür çıkıyor diyor. Hangileri doğru söylüyor açıkçası bilemedim. Bu yeni çıkan Hürrem Hamam Otu Yağı'nda Hamam Otu Tozu arasındaki fark nedir diye sorduklarında 

"Hürrem Hamam Otu Yağı, cildinizde herhangi bir hassasiyet yaratmaması adına yağ formuna

dönüştürülmüştür. Bu sayede cildiniz hem beslenecek hem de siz istenmeyen tüylerinizden
    kurtulacaksınız."

diye yazıyor. Bu ilaç mıdır merhem midir neyse artık kullanan çıktı mı hiç aranızda ? Vücudumdaki kıllardan acayip rahatsız oluyorum artık boncuk boncuk terliyorum canıma tak etti temelli kurtulmak istiyorum. Lazer epilasyona kadar daha pratik ve makul fiyatlı bişey araştırıyorum

Gel bili bili gates
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

sir yaptır hoca

THE BeYaZ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Hoca hamam otu denen meret jilet gibidir suyla karıştırırsın tozu sürersin 5-10 dakika beklersin sonra yıkadınmı orayı biraz tahriş eder ve döker fakat bunlar hürrem hamam otu bıdıbıdı yağı felan demişler bilerek ilginç isimler ulan hürremle ne alakası var bırak kullanma onu işe yarayan şeyi kullan karınca yağımı ney vardı onu kullan

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Bilmeden hamam otu kullandım geçen sene

Etkisine inanmıyordum

Dökmez diye fazla fazla kullandım 

5 dk bekledim

amk sonra o kadar etki etti ki

kılları çekiyorum elime geliyor 

hasta gibi çekiyorum geliyor çekiyorum geliyor

korkmuştum :D

böyle bi hamam otu tozu travmamı anlatmak istedim

baya etkilidir ama gavur amı gibi kokar diyim ev.

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Böyle alengerli şeyleri deneyeceğine lazeri denesen % 100 başarı sağlıyor neredeyse, çocuk doğurma gibi bir durumun yoksa yeniden tüylerin çıkma gibi bir durumda olmuyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Böyle alengerli şeyleri deneyeceğine lazeri denesen % 100 başarı sağlıyor neredeyse, çocuk doğurma gibi bir durumun yoksa yeniden tüylerin çıkma gibi bir durumda olmuyor,

dediğin şey en garanti yöntem ama onun maliyeti de çok fazla be hocam. 3-5 seanslık bir olay da değil hani. Bütün seanslara ödeyeceğni parayı toplasan sıfır km Volkswagen Golf alınır o derece yani :)

Gel bili bili gates
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

isme bak süngüye davran bırakın hocalar dolandırıcı bunlar 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

kıl dökücü krem işte. onun yerine daha bilindik markaları kullan (veet, vs. ) yoksa yakar abicim yandım aneeey diye dolanırsın ortada :) 3-4 milyonluk olanları da kullanma diyeyim.

yalnız bi uyarı daha. bu kremler çok uğraştırıyo, önce iyice sürüyosun sonra bıçağı var onunla kazıya kazıya çıkartıyosun. uzun kıllarda işkence çekersin o yüzden jiletle al daha iyi daha az uğraşırsın.

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

kıl dökücü krem işte. onun yerine daha bilindik markaları kullan (veet, vs. ) yoksa yakar abicim yandım aneeey diye dolanırsın ortada :) 3-4 milyonluk olanları da kullanma diyeyim.

yalnız bi uyarı daha. bu kremler çok uğraştırıyo, önce iyice sürüyosun sonra bıçağı var onunla kazıya kazıya çıkartıyosun. uzun kıllarda işkence çekersin o yüzden jiletle al daha iyi daha az uğraşırsın.

:D haha dakikayı tuturamassan boşa gidiyor bitarafda kıl kalıyor diğer taraf temizleniyor felan

Bide banyoda daldaşak beklemede cabası aq

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

konu takip bıktım amk kıllarından deli oluyorum yazın bide nemli hava agda ile aldıgımda bile 1 aya çıkıyo :( kışın yine 3 4 ay idare ediyo ama 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    nevorapat bunu yazdı

konu takip bıktım amk kıllarından deli oluyorum yazın bide nemli hava agda ile aldıgımda bile 1 aya çıkıyo :( kışın yine 3 4 ay idare ediyo ama 

bu ağda olayı bağırttıracak kadar çok yakıyo mu canı? ona bulaşabilirim de çüke müke değse hastaneye gitmek zorunda bırakmasın? :D 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 37211 Toplam Mesaj: 55