folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hürrem Hamam Otu Yağı Kullanan Var Mı ?

Hürrem Hamam Otu Yağı Kullanan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

aq bende göğüs ve göbek bölgesindekilerden iyice rahatsız olmaya başladım, baklavaları kapatıyo. :D

len şöyle elimle bitanesini koparıyom baya bi acıyo bu bölgeler. sir ağdayı düşünemiyorum bile. uyuşturmak lazım o bölgeyi, var mı uyusturucu bişeyler sürek alak ya?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

benim de bacak kılları sorun 15 yaşındayım 25-30 yaşında adamlarda yok böyle kıl :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Bilip bilmeden yok kokuyo, yok acıtıyo filan demeyin beyler o dediğiniz hamam otu toz halinde bu yağı, nerden biliyosunuz kullandınız mı hiç ?

Ben bu konuyu baya araştırdım bir çok forumda, kullananlar olumlu sonuç almış bende almayı düşünüyorum, yalnız böyle bilmeden kullanmadan işe

yaramadığını filan söylemeyin milletide yanlış yönlerdirmeyin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    ilyas208 bunu yazdı

Bilip bilmeden yok kokuyo, yok acıtıyo filan demeyin beyler o dediğiniz hamam otu toz halinde bu yağı, nerden biliyosunuz kullandınız mı hiç ?

Ben bu konuyu baya araştırdım bir çok forumda, kullananlar olumlu sonuç almış bende almayı düşünüyorum, yalnız böyle bilmeden kullanmadan işe

günlerce kadın forumlarında araştırma yaptı adam ben şahidim, alsın denesin, bişey olmazsa sizde kullanırsınız :D ben size haber veririm gelişmeleri

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı
    ilyas208 bunu yazdı

günlerce kadın forumlarında araştırma yaptı adam ben şahidim, alsın denesin, bişey olmazsa sizde kullanırsınız :D ben size haber veririm gelişmeleri

lan özelimi niye açıyon burda napalım başka bi yerde yoktu ordan baktık bizde :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

aq bende göğüs ve göbek bölgesindekilerden iyice rahatsız olmaya başladım, baklavaları kapatıyo. :D

len şöyle elimle bitanesini koparıyom baya bi acıyo bu bölgeler. sir ağdayı düşünemiyorum bile. uyuşturmak lazım o bölgeyi, var mı uyusturucu bişeyler sürek alak ya?

emla krem al sür aga sende yaptırmadan önce :)

THE BeYaZ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Abi tbt hertürlü adam mevcut :D tek ortak noktamız hiçbirimiz normal degiliz :D 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

karınca yağını denemeyi düşünüyorum ben de 3 gün süpürülmesin bilgisayar masamın altını siyah kıl tabakası kaplıyor. :D vucuda yayılmış kollarda da var ama bel altı özellikle dizimden topuga kadar olan kısım insanüstü seviyede kıl içeriyor. :D

hamamotunu duymamıştım ama geçiçi çözüm heralde. karınca yağı tamamen yok ediyor diye duymuştum

ulquiorra tarafından 12/Ağu/12 18:25 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    lapidern kullan riske girme çıktıkça sürersin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    dlemon
    dlemon's avatar
    Erkek

kullanan varsa söylesinde bizde ona göre karar verelim karı forumlarında dolaşmayalım azaltsın yeter ayıdaki gibi kıl var kapri giymeye utanır oldum daha 16 yaşındayım

Toplam Hit: 37222 Toplam Mesaj: 55