folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Hyundai Elantra Mı Toyota Corolla Mı Renault Megane Mı?

Hyundai Elantra Mı Toyota Corolla Mı Renault Megane Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Arkadaşlar üç aracında başlangıç paketleri alınacak. Aklıma yatan hyundai gibi duruyor ama bilene sor akta fayda var. Hyundai 1,6 benzin düz 125k corolla benzin düz 1.6 132k Renault 1.3 benzin düz 130k civarlarında. Araçlar sıfır bayiden alınacak. İkinci el olmuş anasının nikahı bu araçların ikinci ellerine de aynı paraları yazıyorlar çışdırmış millet. Sizin önereceğiniz hangisi olur acaba?

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

corolla

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

corolla iyidir. 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Elantra tutulan bir model değil ama konforludur.

Renault alacaksan dizel al benzinli yaramaz. Renault benzinli motor yapmayı beceremiyor.

Toyota candır. Hem sorunsuzdur hemde yarın öbür gün satmak istersen anında alıcı çıkar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

3u de çok güzel araba kullan içine sineni al

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

1.3 Tce’ler güzel diyorlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Elantra tutulan bir model değil ama konforludur.

Renault alacaksan dizel al benzinli yaramaz. Renault benzinli motor yapmayı beceremiyor.

Toyota candır. Hem sorunsuzdur hemde yarın öbür gün satmak istersen anında alıcı çıkar. 

Hocam Arabam com san bakınca satış hızı kolay gözüküyor. Yeni nesiller satılıyor herhalde. Eskisi gibi de değil tip Elantra da güzel baya. İşin garip tarafı Toyota da araba yok :) ülke krizde mi bilemedim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

1.3 Tce’ler güzel diyorlar.

Aynen hocam önerdiler bir kaç kişi daha 140 beygir. Arabanın tek eksisi 1.33 olunca 1.6 vergilendirmesi oluyor bir o var :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

kendim 2015 corolla kullandım, yakın akrabalarımda 2sinde 2001 model birinde de 2017 model corolla var hala biniyorlar.. Şiddetle tavsiye ederim.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolat
    Bolat's avatar
    Erkek

yılbaşından önce bu modelleri incelemiş biri olarak söyleyeyim toyata corolla acık farkla önde ama ne bayide araç var nede fiyatı onlara yakın elentra 100 000tl megane 105 000 corolla 130 000tl hurda sizden fiyatı idi

ben tercihimi duster ECO G den yana kullandım

İnancı doğrultusunda yaşamayan : Zamanla yaşadıklarının doğru olduğuna İnanır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bunların hepsi taksi olarak kullanılan modeller ve sana en yakın taksi durağına gidip arabaları say, en fazla kullanılan model hangi markaya ait ise onu al :)

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 3203 Toplam Mesaj: 30
araç önerisi