İ5 Laptop Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar min. i5 işlemcili cs go  oynatabilecek laptop ihtiyacım var kullanmadığınız ya da yada satmayı düşündüğünü bilgisayarınıza talibim. Marka model için şimdilik dell asus lenovo tercihim çok eski nesil olmaması gerekiyor ayrıca bütçe max 800tl civarıdır.

costantin tarafından 16/Oca/18 19:13 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

bu civarlar da bana da lazım , olursa pm atabilirsiniz

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam 800 tlye alacağın laptopla cs go oynadığında maalesef çok düşük fbs alacaksın. bu da oyunu oynayamamanı sağlayacak. adamı görmeden adamlar seni takır takır indirecek. 3700 tlye aldığım i7 işlemcili 940 gtx ekran kartlı laptop almıştım. bunda bile adam akıllı fbs alamadım. sonra iade edip yerine lenovo y520 aldım 6000 tlye. bu biraz daha iyi.

Sadelik demek güzellik demektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı

hocam 800 tlye alacağın laptopla cs go oynadığında maalesef çok düşük fbs alacaksın. bu da oyunu oynayamamanı sağlayacak. adamı görmeden adamlar seni takır takır indirecek. 3700 tlye aldığım i7 işlemcili 940 gtx ekran kartlı laptop almıştım. bunda bile adam akıllı fbs alamadım. sonra iade edip yerine lenovo y520 aldım 6000 tlye. bu biraz daha iyi.

Hocam amma abartmışsın. Ben i5 Hd 6790 gibi eski bir ekran kartıyla sıkıntısız oynadım epey süre. Zaten daha çok ekran kartıyla alakalı FPS. Arkadaşın da 2. el laptop aradığını düşünüyorum o fiyata.

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

max 800 tl bütçe ile cs go değilde age of oynarsın anca takılmadan. fiyatlar uçuk, madem amaç oyun laptop değil de kasa bak derim.

plA tarafından 17/Oca/18 13:14 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

abartmayın la :D 400 tl ye sattığım i3 kasayla adam 60 fps alıyor cs:go da. Ekran kartı tırt birşeydi , hatırlamıyorum şuan.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Midnite
    Midnite's avatar
    Erkek

Yorumlar bana da biraz abartılı geldi. Bayağı bir eski nesil i5 işlemcili ortalamanın altı ekran kartına (420m) sahip laptopum ile sıkıntısız cs go oynayabiliyorum.

Ha grafik detay fulldemi ? Değil.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

arkadaşlarında dediği gibi abartmaya gerek yok geçen hafta iş yerine aldığım i3 ekran kartı olmayan lenovo bile cs go yu açtım oynadım bir sorun çıkmadı zaten bu laptobu arkadaşım için arıyoruz ikinci el ortalama bir i5 ancak 800-900 ediyor zaten bir kaç kez alıp satmışlığım var piyasa bu civarda zaten 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Evet o dandik i5 laptoptan ben de var açılın açıklıyorum cs go takılmadan oynamak için tüm ayarları en düşük yaptım. i5 3.nesil 3317u 4 gb ram ancak böyle oynanıyor ama çok eğlenceli diyemem en yüksek yapınca takılıyor

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    j4x bunu yazdı
    Uveys bunu yazdı

Hocam amma abartmışsın. Ben i5 Hd 6790 gibi eski bir ekran kartıyla sıkıntısız oynadım epey süre. Zaten daha çok ekran kartıyla alakalı FPS. Arkadaşın da 2. el laptop aradığını düşünüyorum o fiyata.

cs goyu bilen bilir. pek abarttığımı düşünmüyorum. ekran kartıyla alakalı dediğin gibi benim şuan ki laptobun ekran kartı gtx 1060. o fiyatlarda 6000tlden başlıyor :)

Sadelik demek güzellik demektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dewis33
    dewis33's avatar
    Erkek

Sahibinden.cm da var i5 ama ne kadar güvenilir emin değilim. Alırken yüklenip değerlerini kontrol edecek bir program var mıdır?

Geçmiş Tozdur, Üfle GitsiNN
Toplam Hit: 1743 Toplam Mesaj: 18
i5 laptop