folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İçişleri Bakanlığının GTA 5 Videosu

İçişleri Bakanlığının GTA 5 Videosu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

mal lan bunlar

gta da uçan sineği ezmiş nesile nasıl örnek veriyor .

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Yine vergilerimizin boşa gittiği bir videyo

- Trafik ışıkları türkiyeden farklı olarak yolun karşısında :/ Bu videonun bizi anlatması gerekmiyor mu?

- Görev 2'de polis varken dediği, polis arabanın içinde bekliyor. Arabanın içindekie polis, trafiği nasıl kontrol edecek.

Gitti yine 10 milyon milyar :D

bizde niye böyle değil, en öndeki adam ışığı göremiyo

Nasıl yav çözemedim ben

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

Türkiye'de yollar bu sisteme müsait değil yalnız. Ufak bir örnek olarak Alanya-Gazipaşa yolunun Gazipaşa'ya yakın kısmında hız sınırı 70 ama üst geçit yerine yaya yolu var. 70 ile gelen kişinin yayayı o mesafeden görüp yavaşlaması da mümkün değil. 

Ülke bi değişik amk. Tam güzel bişey uygulanacak diyorsun, ulan her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor amk kabiliyetsizleri. O dediğinin aynısı burda izmir çanakkale yolunda var. ŞEHİRLERARASI YOL AMK hız limiti 120 bi anda limit 50ye düşüyor sonra yaya geçidi. Türkiyede kamyon trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden biri. Geçitte dur bakayım nasıl biçiyorlar seni.

Hele gece vakti yaya falan çıksa sıçtık. Zifiri karanlık. Geçit son 5 metrede belki görünür oluyor.

Poşeti ücretli yaptılar diye sevindim biraz daha koruyacağız toprak anayı diye. Amk Almanyasında 25 cent verip aldığın poşet evladiyelik, en az 5 kere 10 kere kullanabiliyorsun belki 10 kiloya kadar belki 15 taşıyor. Burda aynı tas aynı hamam aynı sikik poşetler iki kutu kola koysan yırtılmaya başlıyor sonra çevreyi koruyoruz. 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    Efendi bunu yazdı

Türkiye'de yollar bu sisteme müsait değil yalnız. Ufak bir örnek olarak, Alanya-Gazipaşa yolunun Gazipaşa'ya yakın kısmında hız sınırı 70 ama üst geçit yerine yaya yolu var. 70 ile gelen kişinin yayayı o mesafeden görüp yavaşlaması da mümkün değil. 

Ülke bi değişik amk. Tam güzel bişey uygulanacak diyorsun, ulan her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor amk kabiliyetsizleri. O dediğinin aynısı burda izmir çanakkale yolunda var. ŞEHİRLERARASI YOL AMK.  hız limiti 120, bi anda limit 50ye düşüyor sonra yaya geçidi. Türkiyede kamyon trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden biri. Geçitte dur bakayım nasıl biçiyorlar seni.

Hele gece vakti yaya falan çıksa sıçtık. Zifiri karanlık. Geçit son 5 metrede belki görünür oluyor.

Poşeti ücretli yaptılar diye sevindim biraz daha koruyacağız toprak anayı diye. Amk Almanyasında 25 cent verip aldığın poşet evladiyelik, en az 5 kere 10 kere kullanabiliyorsun belki 10 kiloya kadar belki 15 taşıyor. Burda aynı tas aynı hamam aynı sikik poşetler iki kutu kola koysan yırtılmaya başlıyor sonra çevreyi koruyoruz. 

^^D`

-0-

Trafik ışığını görememek ile alakalı durum için;

Hemen yolun dibindeki sağlı-sollu Trafik lambasının  önünde beyaz dilimli Yaya Geçidi filan yoksa, ve arabanın tampon'unun ucu  Trafik lambası direğinin hemen hizasındaysa, boyun uzun olup aracın tavanı alçaksa, şahsen kendim için söyleyeyim, göremiyorum. ^^D` çeşitli akrobatik hareketler yapıyorum. 

Fekât, yolun karşısından gelen ve/veya kesen yolun Araçlarına ve/veya Trafik Lambasına bakaraktan yolumuzu buluyoruz. 

Arkadan Çalan korna'lara da mikim önem vermem. ^^F` doğru mu yanlış mi bilmiyorum. 

yalnız bu geniş çaplı, trafik lambasız, ancak arkası da görünmeyen Kavşaklar^^ var ki, büyük sıkıntı. 

Bi'de yola,çevreye yabancıysan,,, ölüm ölüm. 

Mina taşlayayım; birde daracık kavisli bağlantı yollarında, şehir içi kavşakta, önceden tabela olmaksızın Şerit yada yol değiştireceksen, iyi papaz olunur. ^^^^ 

Bu karayollarını planlayanları ve bu tür işleri masa başında yapanları, yapımında çalışanlar istisna, itinayla seveyim e mi. ohk. rahatladım la.

Çık bi bak yola, yolun bulunduğu mevkideki; eğime, coğrafyaya, yoğunluğa, akışa, altına üstüne.

İş yoğunluğu varsa bi'şey diyemem ama. 

RitmFarbRacourci tarafından 11/May/19 16:40 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

Türkiye'de yollar bu sisteme müsait değil yalnız. Ufak bir örnek olarak Alanya-Gazipaşa yolunun Gazipaşa'ya yakın kısmında hız sınırı 70 ama üst geçit yerine yaya yolu var. 70 ile gelen kişinin yayayı o mesafeden görüp yavaşlaması da mümkün değil. 

Aynen Avrupa'da filan şehirler arası yollarda yaya geçidi var mı merak ediyorum.. Bir de o yaya geçidine radar kuruyorlar ya o daha bomba..

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı
    Efendi bunu yazdı

Aynen Avrupa'da filan şehirler arası yollarda yaya geçidi var mı merak ediyorum.. Bir de o yaya geçidine radar kuruyorlar ya o daha bomba..

Bnim gezdigim yerlerde gormedim. 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı
    Efendi bunu yazdı

Sadece belirli yerleşim yerlerine yakın yaya geçitleri var. Onda da trafik lambası var. Belirli aralıkta yayaya yeşil yanıyor, arabalar bekliyor. Belli bir yerden sonra yayanın yürüyeceği yol yapılmamış. Yani benim kaldığım yer ile 8 km uzaklıktaki yere giderken yol kenarında yayanın yürüyeceği bir yer yok. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
Toplam Hit: 2144 Toplam Mesaj: 18
gta 5 bakanlık içişleri