İftar'a Ne Kadar Süre Kaldı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Oruç tutan adam iftarın saatini, dakikasını senden benden daha fazla bilir. Bu sebeple uygulamanın pratik bir faydası yok. Ben bugüne kadar oruç tutupta "aa iftar mı oldu" diyeni görmedim.

ben bilmiyorum, genelde ezanı duyunca yerim

edit: okundu :D

DE5TROY3R tarafından 07/Haz/16 20:42 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı
    TheRunZex bunu yazdı
    Exael bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

bunları indiren var mı ya dünyanın en gereksiz uygulamaları amk dükkanda boşa yer kaplıyorlar böyle uygulamalar

indirenlere daha sevap yazılıyormuş heralde üstat.bayılıyor millet indirirken :D

Ateistler yorum yapmasın şu konulara ya :D siz gidin snapchatten köpek dili çıkarmalara bakın :D

WH0 gibi yüksek dereceli mümin kardeşimiz ümmet için hayırlı kodlamalar yapıyor ya kullanın ya da baltalamayın konuyu!

Ben dini açıdan demedim hocam siz sik taşak yapacaksınız diye adamın konusunu piç etmeyin önce

benim demek istediğim ulan şurada aç insanlarız tutanlar olarak o yüzden kaçta iftar kaç saat kaldı kaç dk kaldı kafa hep orada zaten iş güçte olsak bile bu yüzden uygulama içeriği saçma geldi bana. ama tutar tutmaz diye bir şey yok tabiki de ancak bu şekilde işlevi tam olarak bir hayra bir insanlığa çıkmamış bir uygulamayı indiren var mı merak ediyorum.

google play ve apple store genelde böyle saçma şeylerle dolu özellikle play store yok imandan gelme uygulaması yok fikr verme hacca gitme namaz kılma vs vs 

bizim girişimcimiz bile din üzerinden yürüyor vay amınakoyayım :W

@WH0' nun yazdığı İlk cümleyi OKU;

Gelen istek üzerine iftara ne kadar süre kaldığını gösteren basit bi uygulama geliştirdim.

ya senin ban yetmemiş gibi :D 

hocam ben wh0ya bişey demiyorum zaten bu tür bir sürü uygulama var ne idiğü belirsiz ne iş yaptığı kestirelemeyen ama markette duran lafım onlara bir cümleyi evire çevire damdan rövaşata çektiniz HLL LA SİZE

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hadi din yoluyla bulcan parayi 😀 Uygulama resmi altindaki resimde manidar :)) bu salak fal uygulamalarina acayip ilgi var

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı
    TheRunZex bunu yazdı
    Exael bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

bunları indiren var mı ya dünyanın en gereksiz uygulamaları amk dükkanda boşa yer kaplıyorlar böyle uygulamalar

indirenlere daha sevap yazılıyormuş heralde üstat.bayılıyor millet indirirken :D

Ateistler yorum yapmasın şu konulara ya :D siz gidin snapchatten köpek dili çıkarmalara bakın :D

WH0 gibi yüksek dereceli mümin kardeşimiz ümmet için hayırlı kodlamalar yapıyor ya kullanın ya da baltalamayın konuyu!

Ben dini açıdan demedim hocam siz sik taşak yapacaksınız diye adamın konusunu piç etmeyin önce

benim demek istediğim ulan şurada aç insanlarız tutanlar olarak o yüzden kaçta iftar kaç saat kaldı kaç dk kaldı kafa hep orada zaten iş güçte olsak bile bu yüzden uygulama içeriği saçma geldi bana. ama tutar tutmaz diye bir şey yok tabiki de ancak bu şekilde işlevi tam olarak bir hayra bir insanlığa çıkmamış bir uygulamayı indiren var mı merak ediyorum.

google play ve apple store genelde böyle saçma şeylerle dolu özellikle play store yok imandan gelme uygulaması yok fikr verme hacca gitme namaz kılma vs vs 

@WH0' nun yazdığı İlk cümleyi OKU;

Gelen istek üzerine iftara ne kadar süre kaldığını gösteren basit bi uygulama geliştirdim.

ya senin ban yetmemiş gibi :D 

hocam ben wh0ya bişey demiyorum zaten bu tür bir sürü uygulama var ne idiğü belirsiz ne iş yaptığı kestirelemeyen ama markette duran lafım onlara bir cümleyi evire çevire damdan rövaşata çektiniz HLL LA SİZE

Bu konuya yazıp wh0 ya demiyorum diyerek beyninin büyüklüğünü gösterdiğin için teşekkür ediyoruz sana, buyur bu da plaketin 3-

Ayrıca süper zekadan oluşan modun bütün konuları silmesi ve beni 3 ay önceki konu yüzünden banlaması yüzünden ona da plaketini takdim edeyim 3-

Edit : Konumu silen mod simdi burada yazanı da anlamamıştır, diyorum ki 3 ayda anca anlayıp banladın beni

@DasPonge Şu önce konuyu baltalamaya çalışıp sonra da millet üstünüze gelince ben aslında onu şuraya yazmıştım demeleriniz bitmedi amk, sonra nerde o eski tbt ruhu. İşiniz gücünüz ota boka muhalefet

ozgunlu tarafından 07/Haz/16 23:22 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    TheRunZex bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı
    TheRunZex bunu yazdı
    Exael bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

iyi özetledin de niye başta bunu editlemedin, biz senin böyle demek istediğini nereden bilelim arkadaş ? 

Gereksiz diyenin ateist oldugu dusunulunce rerörö, oruc tutan oldugu fark edilince "pardon kardes bilmiyordum"?

@wh0 drunki yiktilar, melihin yolundan selam olsun ;)

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Gereksiz diyenin ateist oldugu dusunulunce rerörö, oruc tutan oldugu fark edilince "pardon kardes bilmiyordum"?

@wh0 drunki yiktilar, melihin yolundan selam olsun ;)

Normal değil mi? Ateist görüşlü çoğu kesim dinin gereksiz olduğunu söylüyor ve söylemleri ile inanan insanları ahmak yerine koyuyor. Sanki dinin gerçek olup olmadığını ispatlamak üzerlerine vazifeymiş gibi. İnanmıyorsanız inanmıyorsunuz, inanıyorsanız da inancınız ve ibadetiniz kendinizedir. Böyle düşünmek yerine herkes "ben haklıyım" kaygısında. Kimsenin kimseye saygısı yok ki :P

Orucunu tutan biri kendi dinine dil uzatmaz, yani ben bu görüşü haklı buluyorum. Hele ki bu forumda din ile alakalı benzer bir sürü yorum okuyunca, bir önyargı oluşmasını gayet doğal buluyorum. Malum kişiler oluşturdu bu önyargıyı, kimse suçu başkasında aramasın. Yarası olanlar itina ile gocunabilir :P

edit: İmla.

RaNGeR tarafından 08/Haz/16 15:26 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

eline sağlık hacım. gayet de güzel olmuş. 

umarım reklamlarda acayip şeyler çıkmaz :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

programı indirip incelemedim ama, aynı program iftardan sonra imsağa da ne kadar vakit kaldığını gösterirse daha kullanışlı olur..

not: imsağa ne kadar kaldığını gösterse de, indirmeyeceğim.

eline sağlık (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 4267 Toplam Mesaj: 29
iftar vakti iftara ne kadar kaldı? ezan ne zaman okuyacak?