folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İhtiyaç Sahibi Aileye Destek Konusu

İhtiyaç Sahibi Aileye Destek Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Hocalar herkese selam.  Beni az çok tanıyan tanır forum içerisinde. Hoş bu çok da önemli değil.

Bir yardım konusunda sizlerdende destek istemek için açıyorum bu konuyu. Bulunduğum mahallede amcamız var. 60 yaşlarında. Eşiyle beraber yaşıyor. 2 tane çocuğu var ama ne uğruyorlar ne arayıp soruyorlar. Bu ihtiyaç sahibi yaşlı aileye ben elimden geldiğince yardımcı oluyorum. Belediye ve Kaymakamlık dan üç beş birşeyler alıyorlar. Erzak ve faturaları hakkında ben ve eş dostta yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şükür sorunsuz bir şekilde çevreminde desteğiyle yaklaşık 3 seneye yakındır aç ve soğukta değiller. 

Konumuza gelirsek bu ailenin evi ki ev den ziyada dükkan gibi bir yer ama ikisine yetiyor. Buraya 400 TL aylık kira veriyorlar. 3 aylık 5 aylık toparlayıp veriyordum ev sahibine. Bu aralar çok fazla ilgilenemedim ekonomik sorunlardan dolayı. Geçtiğimiz ay 511 liralık bir elektrik faturası çıkmıştı 75 günlük hallettim. (Hep böyle 3-4 aylık geliyor faturaları) Şuan elektrik borcu yok. Su faturası gelmişti 2 gün önce onuda ödedim. Geçtiğimiz ay tekrar kirası geldi.  Ev sahibi zorluyor kira kira diye. Kendisine toparlayıp tekrar toplu vereceğimi söyledim ama bende zor durumdayım diyor.  ve bu beni şuan için aşıyor. Gene zorladım kendimi ama halledemedim. Aklıma buraya konu açmak geldi. Belki yardımcı olmak isteyen olur diye. Bakarsınız nasipleri buradan çıkar. Aile misafir kabul edecek durumda değil ama genede gelip görmek sohbet etmek isteyen olursa götürebilirim yanlarına. Ben arada sohbet etmek ve yalnız olmadıklarını göstermek için uğruyorum rahatsız etmeden. Şuan 1 ay içeride kira borçları var. Ben gene toparlayabildigim kadar verip elimden geldiği kadar uzun bir süre daha sorunsuz yaşamaları için çabalıyorum. Diyeceklerim bu kadar.  Bana DM den ulaşırsanız biraz daha özel bilgilerini verebilirim. Sevgilerle... 

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

En son buraya toplanan miktarı yazacam arkadaşlar. Şimdiden çok mutlu oldum destekleriniz için. Sağolun. İyi ki varsınız. Sanırım bu gidişle 3-4 aylarını kurtaracaz. 

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

bi kaç aylık kirasına talibim yazıyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

bi kaç aylık kirasına talibim yazıyorum

Hocam çok teşekkürler. İlettim. Allah razı olsun sendende.

alektamovikmovik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Az önce bi konu açtım. Eğer konudaki olayı çözebilirsek 2-3 aylık kirasını da  ben karşılarım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

özelden iban bilgilerini paylaşırsan yardım etmek isterim.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

İlettim hocam. Çok teşekkürler.

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Bursa'da yaşayan engelli Bir ailenin gıda masraflarını üstlendim bende özel sorunlar nedeniyle aksıyor bazen gıda kolisi almam adres vereyim gidin bursadaysaniz 

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    turkstar bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Bursa'da yaşayan engelli Bir ailenin gıda masraflarını üstlendim bende özel sorunlar nedeniyle aksıyor bazen gıda kolisi almam adres vereyim gidin bursadaysaniz 

Hocam bana adres bilgisi atarmısın. Bu ay olmaz ama önümüzdeki aylar bende destek olmak isterim yetebildikçe. Böyle gönlü büyük insanların çoğalması dileğiyle.

alektamovikmovik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Hocam özelden iban paylaşır mısın bende yardımcı olmak isterim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Hocam özelden iban paylaşır mısın bende yardımcı olmak isterim.

İlettim hocam.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 1865 Toplam Mesaj: 17
yardım destek destek