folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İhtiyaç Sahibi Aileye Destek Konusu

İhtiyaç Sahibi Aileye Destek Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

hangi şehirdeler hocam? ve ben de IBAN alabilir miyim?

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

murid eğer güvenilir kişi ise ufak bende birşeyler yapmak istiyorum.

param yok ama kartımla ufak tefek dokunuşlar yapmak isterim. örn: su faturalarını, telefon faturalarını , varsa internet faturalarını kapatmak gibi.

yarın turknete 10 aylık nakit fatura ödeyeceğim. 300 lira gibi tasarruf edeceğim. 300 lira tasarrun bir kısmını bu aileye ayırabilirim. 

@Piratebay 

sayesinde ek iş yaptım pfsense firewall ı baştan sona öğretti. ek para kazandım sayesinde. ben tahribattaki böyle insanları yok sayamam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

SAKARYA/Hendek

Bugün birde ikinci el buzdolabı aldım aileye arkadaşlar. 10 aylık kiraları ödendi. Eşinede mutfak masrafları için bir miktar para teslim ettim. Herkese aile adına çok teşekkür ederim. Çevrenizede de duyarlı olmanız dileğiyle. 

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

daha şeffaf olmak adına fotoğraflarla da kanıtlamış olursan çok fazla seviniriz hocam aileyi ifşa etmeyerek tabiki de,hem buradaki arkadaşların gönlü hoş olur hem de güven sorunu kalmaz diğer arkadaşlar adına.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

daha şeffaf olmak adına fotoğraflarla da kanıtlamış olursan çok fazla seviniriz hocam aileyi ifşa etmeyerek tabiki de,hem buradaki arkadaşların gönlü hoş olur hem de güven sorunu kalmaz diğer arkadaşlar adına.

Hocam fotoğraflarını çekmem hoş olmaz. Ama genede güven konusunda özelden ulaşanlara şahsi numaramı verebilirim. Gelebilen 1-2 kişiyle gitme şansımız olur. Hemen hemen herşeylerini hallettik bu arada. Daha öncede yazmıştım. Ufak tefek birşeyler daha ekledim onlarıda hallettimmi bende uğraşamıyacam daha fazla. Herkese tekrar teşekkürler. 

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam fotoğraflarını çekmem hoş olmaz. Ama genede güven konusunda özelden ulaşanlara şahsi numaramı verebilirim. Gelebilen 1-2 kişiyle gitme şansımız olur. Hemen hemen herşeylerini hallettik bu arada. Daha öncede yazmıştım. Ufak tefek birşeyler daha ekledim onlarıda hallettimmi bende uğraşamıyacam daha fazla. Herkese tekrar teşekkürler. 

Fotoğraf bende yardım ederken asla o kişileri çekmiyorum alırken gıda kolisi şeklinde yardım ediyoruz biz Bursa'da bazı engelli ailelere 

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
Toplam Hit: 1892 Toplam Mesaj: 17
yardım destek destek