folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İkea Markus Calisma Koltugu Kullanan Var Mi ?

İkea Markus Calisma Koltugu Kullanan Var Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Basliktaki urunu kullanan var mi acaba ? Denedim hosuma gitti kilodan dolayi arkaya yaslanirken korkarim diyodum ama guven veriyor ve oturma alani genis rahat hissettirdi. Benim deriye yazin oturulmuyor 45 derece sicaklarda.

İndirime girmis 3300 lira su an ama emin olamadim bu fiyata deger mi diye. Kullanan varsa tavsiye eder mi acaba ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

@buzukatak kullanıyor. Ama foruma gelmiyor daha ritmfarbucci adlı üye çok çok çook kafa sikiyor dedi çekti gitti lol

Buzukatak spor yapıyor biraz kilo sorunu vardı sandalye aradığı dönemler , bir de 'bel ve ayağında' sinirsel bir hissizlik sinşr his kaybı gibi durumlar vardı. Sorunlu idi o dönem bayağı önce Ikea jarvfjallet adlı modelden aldı bacak sos vermiş yine hissizlik baş göstermiş Sert imiş oturağı ve sırtı onun.. Sonrası bu Ikea markus u aldı daha pofudukmuş daha az sert imiş oturma kısmı sanırım bayağı memnun idi yaz kış. Sağlığını da düzeltti bel ayaktaki fıtıkımsı-sinirsel sorunları bu Markus ile. Fakat şöyle diyordu ikisi de ÇOK OTURAN ADAMA tam anlamıyla uygun değil.

'2021 de 2200 2400 arası bir fiyata almıştı.

LaNCeLoT tarafından 18/Şub/23 00:39 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Değer hocam.

Bu koltukların en güzel tarafı; çalışırken gayri ihtiyari aşağı doğru kaykılıyorsun ve belin boşta kalıyor. bir süre sonra ağrılar başlıyor. Bu tarz koltuklarda geriye yaslandığında oturduğun yerde eğildiği için bel boşta kalmıyor.

tam anlatamamış olabilirim. örnek olarak aşağıda linkini verdiğim koltuğun işlev menüsüne bakabilirsin.markus'ta da aynı özellik var.

https://www.burotime.com/tr/tone-yonetici

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Kullanıyorum; g.t, sırt, bel, boyun rahat. Sırt fileli olduğu için yazın terletme yok. Sürekli oturmuyorum, 2-3 saatlik sürelerde herhangi bir rahatsızlık vermiyor.

(1.90 boy, 110 kg)

Tabi daha önce benzer bir koltuk kullanmadığım için bir karşılaştırma yapamayacağım. Sadece almadan önce denedigim koltuklara göre daha iyiydi. Fiyat algımız bozuldugu için o konuda bir şey söyleyemiyorum.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

@buzukatak kullanıyor. Ama foruma gelmiyor daha ritmfarbucci adlı üye çok çok çook kafa sikiyor dedi çekti gitti lol

Buzukatak spor yapıyor biraz kilo sorunu vardı sandalye aradığı dönemler , bir de 'bel ve ayağında' sinirsel bir hissizlik sinşr his kaybı gibi durumlar vardı. Sorunlu idi o dönem bayağı önce Ikea jarvfjallet adlı modelden aldı bacak sos vermiş yine hissizlik baş göstermiş Sert imiş oturağı ve sırtı onun.. Sonrası bu Ikea markus u aldı daha pofudukmuş daha az sert imiş oturma kısmı sanırım bayağı memnun idi yaz kış. Sağlığını da düzeltti bel ayaktaki fıtıkımsı-sinirsel sorunları bu Markus ile. Fakat şöyle diyordu ikisi de ÇOK OTURAN ADAMA tam anlamıyla uygun değil.

'2021 de 2200 2400 arası bir fiyata almıştı.

Kullanıyorum bu yoruma birebir katılıyorum şuan markusun üstüne koymalık bir minder arıyorum sırt ve oturak kısmı için.

Reskam tarafından 18/Şub/23 12:59 tarihinde düzenlenmiştir

Memento Mori
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek

Ben de yaklaşık 2-3 yıldır kullanıyorum. Pandemi başlarında almıştım. 80-90 kilo civarındayım. Ürün rahat. Fakat rahatsız olduğum 3 nokta var.

1- Kolçakların üst kısmındaki dokular zamanla soyuluyor doğal olarak tabii bu. Ama soyulmasa daha iyiydi tabi.

2- Artık oturduğun yer içe göçüyor yıllar sonra =) Gaming koltuklar kadar değil onların altı tahta gibi bir şey sanki emin değilim sert zemin hissi yok şu anlık.

3- Alyanlardan bazıları mesela otururken dikelmek için kollardan destek alıp kalkıyorsan çözülebiliyorlar saçma bir şekilde kolçakların alyanları. Sert de sıktım hafif gevşek de bıraktım ama sökülüyor arada.

Ama genel olarak gaming koltuk yerine öneririm rahatça.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Anladigim kadariyla koltuk guzel fakat cok oturanlar icin uygun degil. Peki yazilimci icin yakin fiyat bandinda bir koltuk onerir misiniz?

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Turkiyedeyken JÄRVFJÄLLET kullaniyordum ikeanin. markustan cok daha rahatti gidip denedigimde. yazilimciyim gayet iyiydi. tabii ben de isterim herman miller tavsiye etmek ama turkiyede eski fiyatlarla bir araba parasi verirsiniz muhtemelen.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Turkiyedeyken JÄRVFJÄLLET kullaniyordum ikeanin. markustan cok daha rahatti gidip denedigimde. yazilimciyim gayet iyiydi. tabii ben de isterim herman miller tavsiye etmek ama turkiyede eski fiyatlarla bir araba parasi verirsiniz muhtemelen.

Ben de 3-4 yıldır jarvf kullanıyorum, gayet memnunum.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

2021 Haziran ayında internet sitesinden 1.671 TL'ye almıştım, epey memnunum çok sağlam, konforlu. 10 yıl garantisi mevcut.

Toplam Hit: 1809 Toplam Mesaj: 21
i̇kea koltuk markus