folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İki Telefon Arasında Kaldım. Tavsiye ?

İki Telefon Arasında Kaldım. Tavsiye ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

çok teknolojik, kavrulmuş çekirdek telefon olmasına gerek duymuyorum o yüzden bu iki telefon arasında kaldım
    Huawei P8 Lite vs Samsung Galaxy S4 kararsızım
    huawei telefonu s4 e göre biraz daha yeni piyasası özellikleride iyi geldi bana. S4 ü zaten anlatmaya gerek yok görüşlerinizi beklerim.

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Huawei-P8lite--vs-Samsung-I9500-Galaxy-S4

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Samsung s4 alma bence paran varsa sony z2 al derim. Dün ibenin birinden s4 aldım sarj gitmiyor şebeke sorunlu whatsapdan veya facebook dan  fotoğraflar geliyor inmiyor telefona başka rom mu atmış ne yapmış mk oğlu son kuruşuna kadar haram ettim parayı zaten.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Samsung s4 alma bence paran varsa sony z2 al derim. Dün ibenin birinden s4 aldım sarj gitmiyor şebeke sorunlu whatsapdan veya facebook dan  fotoğraflar geliyor inmiyor telefona başka rom mu atmış ne yapmış mk oğlu son kuruşuna kadar haram ettim parayı zaten.

hocam forumları okuyorum genelde sony aman diyorlar. zaten o kadarda bütçem yok 2. el alıcam. sen kaça aldın ? telefona stock rom atabilirsin google dan bakıp

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence biraz daha arttır bütceyi iyi birşey al

ben ucuz tel aldıgım için çok pişmanım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

huawei tabisi ki de

imza mı gelmiş?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

huawei tabiki

mate 8 gelmesini bekliyorum note 3 ü direk bırakacağım. Yavaşlığından illallah geldi.

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Pm gonderiorum hocam

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bordomavi
    bordomavi's avatar
    Erkek

samsungdan uzakdur ..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Forumlara bakarsan her telefon hakkında kötü yorum var. Sorunu olan yazıyor memnun olan adam niye yazsın? Galaxy S4 alınmaz artık. 4G'si bile yok. Elinde ne kadar nakit var? General Mobile 4G al. En azından hem donanım hemde yazılım olarak daha yeni bir telefon. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Boşver onları.1 hafta önce şunu aldım ;

http://shop.lenovo.com/ae/en/smartphones/a-series/a606/

Hergün kuracalıyorum,hala diğerlerinden farkını anlamış değilim.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Forumlara bakarsan her telefon hakkında kötü yorum var. Sorunu olan yazıyor memnun olan adam niye yazsın? Galaxy S4 alınmaz artık. 4G'si bile yok. Elinde ne kadar nakit var? General Mobile 4G al. En azından hem donanım hemde yazılım olarak daha yeni bir telefon. 

Doğru söylüyorsun. Gm deme abi discovery beni soğuttu o markadan. Güzel telefon ama mtk işlemci istediği kadar iyi olsa ne yazar.. Tavsiyeler için teşekkürler ekerci reyiz dönüş yaparsa ona göre alalacağım huawei

Toplam Hit: 3070 Toplam Mesaj: 25
huawei samsung galaxy s4