folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İkinci Pippa Bacca Olayı.. Olaya Bak.Neden Hep Türkiyede Oluyor

İkinci Pippa Bacca Olayı.. Olaya Bak.Neden Hep Türkiyede Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Bisikletiyle dünya turuna çıkan kadın Yozgat'ta tecavüze uğradı..

Danimarka’dan bisikletiyle tek başına yola çıkarak Türkiye’ye gelen kadın turiste Yozgat Sorgun’da tecavüz ettikleri ileri sürülen 2 genç gözaltına alındı

İtalyan barış gelini Pippa Bacca’nın Gebze’de tecavüz edilip öldürülmesinin ardından bu kez Yozgat’ın Sorgun İlçesi’nde bir kadın turist tevacüze uğradı. Kimliği açıklanmayan Danimarkalı turist, önceki akşam Sorgun’a bağlı Karaveli Köyü yakınlarındaki çeşme başında mola verdiği sırada kendisine iki kişinin tecavüz edip, ardından da parasını alıp kaçtığını iddia ederek, jandarmaya şikayette bulundu.

Eşkallerini verdi

Danimarkalı kadının zanlıların eşkallerini de vermesinin ardından geniş çaplı araştırma başlatan jandarma ve polis ekipleri O.A. (17) ile F. Ş.’yi (22) önceki gece gözaltına aldı. Sorgun Cumhuriyet Savcısı tarafından ifadeleri alınan O.A. ve F.Ş., Devlet Hastanesi’ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Bu arada zanlıların üzerinden çıkan para ise turist kadına teslim edildi. Tecavüze uğradığını iddia eden kadın turistin fotoğrafının ve görüntüsünün çekilmesini istemediği belirtilirken, ilçeden ayrılıp ayrılmadığıyla ilgili de açıklama yapılmadı.

“Görüntülenmesin”

Yozgat Valisi Amir Çiçek “Olay henüz adli tahkikat sürecindedir” diyerek bilgi vermekten kaçındı.Vali Çiçek’in olayla ilgili gelişmeleri ve yeni bilgileri yoğun telefon trafiğiyle İçişleri Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı yetkililerine bildirdiği öğrenildi. Vali ayrıca güvenlik güçlerini uyararak, kadın turistin görüntüsünün çekilmesine kesinlikle engel olunmasını istedi.

5 saat sonra yakalandIlar

Danimarkalı kadın turiste tecavüz ettikleri öne sürülen O.A.  ve F. Ş. olaydan 5 saat sonra polis ve jandarma ekiplerinin işbirliğiyle yakalandı

kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=73477&cat=200&dt=2008/05/12

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    Lan bir an  Gebze sanndım :|

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

'' ^o) Bisiklet ile Dünyanın bir ucundan yozgata kadar sikilmeye mi geldim ben ''

...die düşünerek tazminatın mina koysa yeridir :\

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    hoca en azından öldürmemişler dicem ama oha diceksiniz diye demiyom.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amk, ne işin var Türkiye'de

hadi onu geçtim ne işin var yozgatta.

be salak nie bisikletle tura çıkıyon ki, hadi çıktın nie yalnız başına Türkiye'den geçiyon, geçtin nooooolllduu.

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    suç onun mu oldu şimdi?cnr437 bunu yazdı:
    -----------------------------

amk, ne işin var Türkiye'de

hadi onu geçtim ne işin var yozgatta.

be salak nie bisikletle tura çıkıyon ki, hadi çıktın nie yalnız başına Türkiye'den geçiyon, geçtin nooooolllduu.

suç onun mu oldu şimdi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:

'' ^o) Bisiklet ile Dünyanın bir ucundan yozgata kadar sikilmeye mi geldim ben ''

...die düşünerek tazminatın mina koysa yeridir :\

muahah haklısın hocam :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek
    ne abazan sapık bi millet olduk yaw hepsi türkiyede oluyo

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ülke abazalıktan kırılıyo lan

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    yürüyen, bisikletle giden, uçan kaçan herkesi zikmeye çalışıyoruz nolcak sonumuz böyle
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    km başı genelev kurmalı,gelen gidendende para almamalı

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
Toplam Hit: 6220 Toplam Mesaj: 42