İlk Youtube Videomu Yayınladım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

şeyhim bi gimble al. sallantıyı giderir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bence video editlemeyi bilmek amatör video çekmekten daha zor.

en dandik videoları bile güzel editleyince izlenme oranı iyi oluyor.

şeyhin gizemli yaşantısından çıkıp video çekmeye başlaması çok güzel bence. bütün videolarını merakla keyifle izleyeceğim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Yaw cigerim al yanina bi melez bi beyaz hatunu onlar arkada sevissinler hic ilgilenme onlarla , sen bi elde cuara bi elde viski bize guzel kafadayken yayın aç.

Tüm müritler şeyhim şeyhim diye yorum yapiyolar videoya tanimayan birisi acsa ne şeyhi melek gibi adam dicek.

Halbuki sen bizden aldigin enerjiyle aykiri bir video formatina oynasan iste o zaman gercek bir fenomon olabilirsin sosyal medyada.

Cunku zaten dogal bi takipci kitlen var. 

Yine ayni teknolojik bilgi paylasimina devam edebilirsin ama cok aykiri bir produksiyon ve uslup daha iyi olurdu.

tabi lan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Kiloya takılmayın beyler, ben film yıldızı değilim.

gerçek alimlerin egzersize ayıracak vakti yoktur zamanlarını ilim için harcarlar, bkz Celal Şengör, İlber Ortaylı, Steve Wozniak, Richard Stallman...

ulen hz. seyh efendi, film yildizi degilsin ama tip 1 obezsin neredeyse. metabolik sendrom cok sakat bise. omrun kisalmasin istiyoz biz.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

videolar beğenildi yorum yapıldı , abone olundu biraz şeyhi destekleyelim ön plana çıksın.Tam emmi olmuşsun :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Hey gidi yıllar üstümüzden zaman geçmemiş sanki sadece ezmiş.gayet güzel başlangıç olarak youtube A video yapan herkes uber youtuber mı olacak.aytek için bu bir ilk basamak başarılar.hydee park ın asma bahçeleri güzelmiş lordlar soylular fişmekan. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Tebrikler hocam.

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

ilk video da bayağı heyecanlıydiniz. 

o yakanın egri olmasi bana çok battı. düzeltiyorsunuz tekrar bozuluyor :) yakayı düzeltip o askıyı üstüne koymaliydiniz :)

bende zamanında yapabiliyor muyum diye bir video çekmiştim . çok zor olduğunu biliyorum.

normal arkadaş arasında bülbül gibi şakırken kameraya karşı insan donup kalıyor. sizde de bu sorunu gördüm.

çünkü ikinci who ile çektiğin videoda çok rahat ve iyiydiniz. demekki direk kamerayla göz göze gelince bocaliyorsunuz. 

tavsiyem  şu:

siz bir seferde uzun  video cekmeyin

mesela bu videoda ne anlatmayı planlıyorsaniz ana hatlarını yazın.ve her bolumu en fazla 1dk olarak çek.. örnek olarak 

- kısa giriş konuşması

-jenerik video ( bir tane yapar her videoda kullanırsınız)

-Birmingham sarayı

-çevreyi çek

-İngiltere deki yazılımcılar 

-çevreyi çek 

seklinde minik minik video 1dk olabilir.

sonra hepsini birleştir

şelfi çubuğu yerine sabit bir yere kamerayı koyup konuşursun

sonra normal çekim yaparsın sadece sesin duyulur

sonra yine istersen gerekli yerde kullanırsınız.

Aslında ilk videoda hiç heycanlı diyildim yani eskiden beri kamera önünde sadece 10 sn heycanlanır sonra rahat devam edebilirim.

Fakat günlerden beri evden çıkmayıp youtube videosu cekicem diye 10 km yol yürüyüp üstüne çekim yapmaya çalışınca nefes nefese kaldım o da heycanlı gibi olmuş

Üstümdeki yamuk yumuk şeyleri ben de farkettim.

Ekrana bakıyordum ama kameraya bakmıyorum gibi çıkmış onu farkettim. gimble nedir öğrendim

baya bişi öğrendim ya çok iyi iş çıkarırım bundan sonra

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şeyhe kaliteli bi gimbal önermek lazım şöyle 10.000 dolarlık flan :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

Yaw cigerim al yanina bi melez bi beyaz hatunu onlar arkada sevissinler hic ilgilenme onlarla , sen bi elde cuara bi elde viski bize guzel kafadayken yayın aç.

Tüm müritler şeyhim şeyhim diye yorum yapiyolar videoya tanimayan birisi acsa ne şeyhi melek gibi adam dicek.

Halbuki sen bizden aldigin enerjiyle aykiri bir video formatina oynasan iste o zaman gercek bir fenomon olabilirsin sosyal medyada.

Cunku zaten dogal bi takipci kitlen var. 

Yine ayni teknolojik bilgi paylasimina devam edebilirsin ama cok aykiri bir produksiyon ve uslup daha iyi olurdu.

Hocam benim hayatımda içki yok kumar yok gece hayatı yok sigara yok hatun yok sadece racklar dolusu pcler var.

Aykırı bi prodüksiyon yapmak istiyorum da insanlar fikirlerime hazır değil, alıştıra alıştıra...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 11283 Toplam Mesaj: 80
youtube aytek üstündağ ersan yakıt youtube holyone