folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İllaki Kafa Yapıcı Maddelerden İçicem Diyorsanız Burayı Okuyun..

İllaki Kafa Yapıcı Maddelerden İçicem Diyorsanız Burayı Okuyun..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek

Forumda Hep okuyorum kafa yapıcı maddeler almak istiyorum vs. diye umarım bu yazı yardımcınız olur. özenilicek bişey değil çünkü dünyanın en kötüleri arasında geliyor.. 

Kimsenin sözünü dinlemeyip de illa extacy alacak olanlar bari burda yazdıklarımı okusunlar ve zarar görmesinler istiyorum: 1- Alkolle beraber almayın. Beyniniz süngere döner. 2- Sıcak banyo yapmayın (gazetelerin 3. sayfalarında ara sıra çıkan ''uyuşturucu hap içip ölmüş'' denen bornozlu gençleri hatırlayın) 3- Asla 2 taneden fazla almayın. Bütün hormonlarını zaten 2 tanede bırakırsın. Daha fazlası sadece daha çok yorar. 2 litre kadar su kaybedeceğinizden aynaya baktığınızda kendinizi tanıyamazsınız. 4- Seks, mastürbasyon yapmayın. Hoşunuza gidebilir, hatta 2 saat boşalmadan ve yorulmadan seks sizi partnerinizin gözünde superman de yapabilir ama kalbinizi 2 saat boyunca dakikada 160 vuruş seviyesinde tutarsanız kalp krizi geçirirsiniz. 5- 3 günde 1 yaparsanız sinir sisteminiz elektriklenmeye başlar. Haftada bir yaparsanız paranoyakça düşünmeye başlarsınız. 6- Her yerden her şeyi almayın. Hapları birbirine karıştırmayın. 7- Ex, acıdır ve serttir. Ufalananları almayın. Onların içinde genelde deterjan vardır. Acı olmayanları da kokainlidir. 8- Ama yapabileceğiniz en iyi şey bu hapları vücudunuza hiç sokmamaktır. Beyninizin kimyasıyla oynuyorsanız, hayatınızla oynuyorsunuz demektir...

Dünyanın en tatlı kafası belki onun kafası hiçbişeyde yok ama ne b.k yerseniz yiyin, sadece içkiyle halledin..

Ha Zarar Görmek Mutlaka Sizin elinizde ex'in ve hapın dolu çeşitleri var (armani,rolex,king,boys,patpat,roche..vs(roche diğerlerine nazaran insanı daha bir kızgın yapıyor)..)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Kimyasala bulaşmadım bulaşmamda. Bulaşmakta aklımın ucundan geçmiyo değil merak ediyorum ama kullanmakta istemiyorum. En güzeli alkol bence. İçiyosun mal oluyosun sızıyosun :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------

Kimyasala bulaşmadım bulaşmamda. Bulaşmakta aklımın ucundan geçmiyo değil merak ediyorum ama kullanmakta istemiyorum. En güzeli alkol bence. İçiyosun mal oluyosun sızıyosun :)

İçiyosun mal oluyosun sızıyosun :)

Bir insan kendini bundan daha güzel ifade edebilir mi =) 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    ulvi bir amaca hizmet eden güzel bir yazı ellerine sağlık hacım hapa ota boka özenen adamlar için yararlı bi yazı olmş

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    kimyasala hayir , Yasasin alkolik hareket
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slave13_
    slave13_'s avatar
    Erkek

Tam oldu şindi 12 yaşında bir çocuk nasıl kafa yaparım diyo hojam sende bu konuyu açıyorsun tamam yaşını başını almış arkadaşlar için birşey diyemem ama söz konusu 12 yaşında biri olunca nasıl olurda tbt örnek davranış sergilemez şaşıyorum techone  arkadaş tutuyor soruyor sende tam istenen konuyo açıyorsun tarikatın büyüklerinden bu konun kaldırılmasını istiyorum lütfen..

(Bu gün çok mu yeşilaycı oldum ne )

Gördüm ölümü kaç kez <br> Selam verip geçti gülümseyerek <br> Ben korkusuz Kepez <br>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    slave13_ bunu yazdı:

Tam oldu şindi 12 yaşında bir çocuk nasıl kafa yaparım diyo hojam sende bu konuyu açıyorsun tamam yaşını başını almış arkadaşlar için birşey diyemem ama söz konusu 12 yaşında biri olunca nasıl olurda tbt örnek davranış sergilemez şaşıyorum techone  arkadaş tutuyor soruyor sende tam istenen konuyo açıyorsun tarikatın büyüklerinden bu konun kaldırılmasını istiyorum lütfen..

(Bu gün çok mu yeşilaycı oldum ne )

slave13_ dostum ben burda için demedim, olduğu kötülüklerin hepsinden de bahsettim, üstelik 12 yaşındaki o çocuğa kimyasal bir hap vericek birileri olması için çevresinin geniş ve pis olması lazım, Sevgiler :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kusura kalmayın. Kimseyi hedef aldığım eleştirdiğim falan yok. Bana ne kim ne isterse yapsın. Beni zerre alakadar etmez.

Kendi hesabıma geçmişte türlü haltlar karıştırmış birisi olarak (aklınız almaz bakmayın süt limanım şimdi), beynim bana lazım. Zaten sigarayla, büyük şehirlerin

kendine has egzoz dumanıyla, kömür karasıyla, toz toprakla, kimyasal bileşiklerden solumayla (meslek gereği) bir dünya tahribat var kafada.

Birde kalkıp alkol almak, hap yutmak bence dangalaklığın daniskasıdır. 

Kimse alınmasın gücenmesin.  

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slave13_
    slave13_'s avatar
    Erkek

Aslında benim sana bişey dediğim yok ama senin konu da tam üstüne geldi techone nin tarikatın büyüklerinin bu konuda biraz pasif olması biraz üzdü beni ondan dolayı böyle tepki verdim

bence senin yazdıkların techone ın merakını daha da pekiştirdi neyse sağlık olsun

Gördüm ölümü kaç kez <br> Selam verip geçti gülümseyerek <br> Ben korkusuz Kepez <br>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    TugrulBaba bunu yazdı:

Kusura kalmayın. Kimseyi hedef aldığım eleştirdiğim falan yok. Bana ne kim ne isterse yapsın. Beni zerre alakadar etmez.

Kendi hesabıma geçmişte türlü haltlar karıştırmış birisi olarak (aklınız almaz bakmayın süt limanım şimdi), beynim bana lazım. Zaten sigarayla, büyük şehirlerin

kendine has egzoz dumanıyla, kömür karasıyla, toz toprakla, kimyasal bileşiklerden solumayla (meslek gereği) bir dünya tahribat var kafada.

Birde kalkıp alkol almak, hap yutmak bence dangalaklığın daniskasıdır. 

Kimse alınmasın gücenmesin.  

büyüksün baba.harbi büyüksün.!

bir insan kendini ve olayları yazılarıyla bu kadar mı içten anlatır.. 

her zaman gönlümden geçen fakat yazıya dökemediğim, anlatmak isteyipte anlatamadığım şeyleri fevkalâde yazıyorsun.. 

konuya gelince :

bir kez kullanmaktan bir şey olmaz diyen arkadaşlar için hiç başlamamalarını tavsiye ediyorum.bir kez kullandım ki etkisini de sevmedim..

nedendir bilmiyorum ama patlama denilen olay 5 saat sonra oldu.(kaldı ki şekerli bir içecekle içmiştim)

uykuya dalmak üzereyken gelen bir etki sonucunda kalp atışlarımı duyar oldum.aynaya baktığımda ise kocaman olan gözbebeklerimi gördüm.kendimi dışarıya attım, evde yalnız kalamadım.öyle bir sinir gelmişti ki öleceğimi sandım.sürekli kusmaya çalıştım etkisinden kurtulurum ümidiyle ama nafile..gecenin bi saatinde arkadaşlarıma telefon ettim gelin beni alın, kötüyüm, ölüyorum diye...şükür ki kız arkadaşım evi bi şekilde idare edip geldi yanıma..bir sürü olay atlattım o gün..halimi anladığı için arabayla yanımda durup ters laf söylemem için bana bakanı mı ararsın..yoksa bakkala gidip abi bana winston light ver dediğimde mavi poşedi kırmızı sanıp abi ben mavisinden istiyorum dediğimi mi...

ben o patlama süresinde şükür ki kurtuldum.eğer sen içmekte kararlıysan bunları göze al.2 hafta uyuşuk gezdim bi farklıydım.ailen seni birazcık tanıyorsa üstünde bir farklılılık(mallık) olduğunu anlar.ayrıca yaklaşık 5-6 ay ara ara sıcak bastı üstümü kalp atışlarım bi garipledi ve gözbebeklerim büyüyüp küçüldü gibi geldi.ben bi kez kullanır bırakırım deme..o kullandığın bir kez de bile bırakamayabilirsin.. ben birine söz vermeseydim kesinlikle bırakamazdım...

ailem falan kesinlikle anlamaz deme.hasta olabiliten daha çoğalıyor.bir kan tahlili yapılırsa sıçarsın(6ay).bir kaza atlatır da kan ihtiyacı duyarsan sıçarsın.

kısacası kulanma, her şekilde sıçarsın... 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

$incik $oyle bi$ey var;

bu amk malı kaç paraki?

bu amk malını çalı$ıp alnının teriyle alan varmıdır aceb?

Baba parasını yemek kolay. otada verirsin bokada hapada sapada, onda da babasının parası varsa.

çalı$, alın terini hapa verde göreyim seni...

sıkar demi:)

karde$im ben onu bunu bilmem. bir insan zoru yokluğu görecek. bence, bu hap uyu$turucu vs zamazingosunun nedeni sadece rahatbattı..

Allah kimseyi böyle illetlere bula$tırmasın. bula$anları da kurtarsın ama yazık yani...

bir kısım insan yeyecek ekmek bulamazken. diğer bir kısmın püsürükten $eylere para veriyor olması acı. git kendini ifal ettir ondan iyi amk:)

bilgi için tenkyü bokee

Toplam Hit: 69321 Toplam Mesaj: 21