folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İllaki Kafa Yapıcı Maddelerden İçicem Diyorsanız Burayı Okuyun..

İllaki Kafa Yapıcı Maddelerden İçicem Diyorsanız Burayı Okuyun..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    sevimsiz kardeşim ben teşekkür ederim ama illaki baba parasıyla deme sen şuna kendi parasıyla alan onlarca kişi tanıdım 1 gram taş a 150 lira veren 2  haftalığını yatıran adam tanıdım ben..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    hiç içmedim bugune kadar,denkgelirse orjinalini bi kez olmak şartıyla içerim.zaten kimyam feci şekilde bozuk,

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    horbycim senin yuttukların sadece karbonatsa istiyosan 100 tane yut, tecrübelerim maceralarla doludur, clube gidersen bile ağzında sakız gittiğin clup anca travesti clup olur oradada herkes patlar, guzel s.kis demisşin birgün iktidarsız olma riskinde var, nede olsa kimyasal alıyorsun.o 7-8 tane alıyosun alıyosun bir gün hastanede seni ameliyat yapıcaklar ama bir bakıyosun senin oranı buranı uyuşturamıyorlar,ben olağan şeyleri söyledim hiç bir alakası yok deme haaa senin aldığın taşı senin aldığın ex'i ki (ex bambaşka birşeydir, apayrı) burada tepecikte satıyolar sigaralık var şeker var taş var, adamlar sokakta satıyor. bu arada yazdıkların forum kurallarına aykırı galiba güzel kardeşim:) 
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    bak orada doğru diyon yarım yarım yutarsan şahane kopartırsın ortamı fakat ben şekeri bıraktım artık, en son iktidarsız olduğunu görünce kardeşim insan ister istemez bırakıyor, bizde bu tür şeylerin içindeydik kardeşim, sigaralığa bir lafım yok istiyorsan bir pm at msnde konuşalım aynı kafadanız biraz :D, +şekere hayır, sigaralık yes ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    peki yapılmış kafayı düzeltecek birşeyler var mı=)

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    horby nin yazdıgı dejavu ismli sey herneyse onla nickimin bi alakası yoktur sadece 5 yıldır bunu kullanıorum solim dedimde:)Bide haptan,icenden,icmekten bahsedenden daima uzak dururum cunku o ortamlara girmeye baslarsın yawas yawas sende..Vücudada harici alınan hersey zarar verir (hap,uyusturucu gibi seyler).Bide bunların sürekli kullanımı sonunda bagımlı oluosun sigara ananı aglatırken bunlar napar kimbilir.Kafanın ii olmasını istiosan içki iç sadece.Hayatım boyunca bu hapları denemek için elimden gelenide yapıcam.Hasta oldugumuzda kullandıgımız hapların bile küçükte olsa zararları var artık düşünün.

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    horby nin yazdıgı dejavu ismli sey herneyse onla nickimin bi alakası yoktur sadece 5 yıldır bunu kullanıorum solim dedimde:)Bide haptan,icenden,icmekten bahsedenden daima uzak dururum cunku o ortamlara girmeye baslarsın yawas yawas sende..Vücudada harici alınan hersey zarar verir (hap,uyusturucu gibi seyler).Bide bunların sürekli kullanımı sonunda bagımlı oluosun sigara ananı aglatırken bunlar napar kimbilir.Kafanın ii olmasını istiosan içki iç sadece.Hayatım boyunca bu hapları denemek için elimden gelenide yapıcam.Hasta oldugumuzda kullandıgımız hapların bile küçükte olsa zararları var artık düşünün.

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    biraz fazla tıklamısm galiba:)

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

yapmayın böyle hocalar bu tür yazılar özendirir. beyninizi sünger haline getirmeyin unutmayın eğer bunlardan yutarsanız 2-3 yıl sonra sadece beyniniz değil vucüdünüz da bir süngere benziyecek ve o zaman zaten içemiyeceksiniz bu sefer hem iç görünüşüzle hem dış görünüşle hayata tutunamıyacaksınız hiç denemeyin!!!

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Bunları kullanan insan zaten beynini kullanmadığı için sünger olmuş olmamış bişey farketmez..

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 69299 Toplam Mesaj: 21