İnception

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Ewet fİlm bu gün vizyona girdi ve anında gittim.İmbd de aldığı yüksek puan ve amerika da ilk gösterime girdiğinde eleştirmenlerin büyük beğenisini kazanması ile çok büyük bir beklenti ile izledim ve beklentilerimin çok üstünde bir film çıktı.Konusu,oyunculuğu ile tek 1 dakika da bile sıkılmadan izledim ve izlediğim en iyi filmler arasına soktum.Mutlaka izleyin muridler.Eminim içinizden giden vardır.Görüşlerinizi ve düşüncelerinizi alayım çünkü baya karışık bir filmdi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

ilk defa senden duydum ısmını suan...ve bu kadar dedıgın gbı guzel bır fılmse gıdıp ızlemekte fayda var...

Allah büyüktür vesselam...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Pazar gunu gidiyoruz Capacity'de izliyecez arkadaslarla diyip ben bu konudan ayriliyorum.

ŞIPOYLIRLAR ardı ardına gelir simdi :B

I find your lack of faith disturbing.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

zamundadan cekiyorum film ama cam.xvid olduğu için muhtemelen izlemeyeceğim :p

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

divxplanette öve öve bitiremediler

gitcez artıkın :P

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

İmdb de 3. şuan ve yılın filmi olarak görülüyor şu an.İlk defa duymanız enteresan.Ama naapın edin mutlaka izleyin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Lütfen spoiler vermeyelim yorum yaparken. Evet bugün gitçektim de işim çıktı. Film baya ünlü oldu bu arada. Duymayan ölsün yani :P Bakalım en kısa zamanda gitçem boru mu 3. sıraya yerleşti mk

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

http://www.imdb.com/title/tt1375666/

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

fragman

http://www.dailymotion.com/video/xd9a11_shortfilms
    http://www.dailymotion.com/video/xabi6z_inception-teaser-bande-annonce-vf_shortfilms

http://www.youtube.com/watch?v=_RJOv7vQAns&feature=player_embedded (türkçe altyazılı fragman)

filmin gösterim tarihi erkene alınmış.16 temmuzda gösterilecekmiş.Yönetmen süper,oyuncular süper,senaryo güzel fragman güzel.sağlam bi film geliyor gibi...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

harbi kimse en ufak bişi söylemesin herkesin beklentisi yüksek :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Genki bunu yazdı:
    -----------------------------

zamundadan cekiyorum film ama cam.xvid olduğu için muhtemelen izlemeyeceğim :p

-----------------------------

abi korsan korsan nereye kadar bari şu filmi katletmeyin gidip izleyin :D

We can be more, we can be much more.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Koca film 2 nefeste bitti, hani diyorlarla soluksuz izledim diye, aynen öyle. filmdeki olaylar dizisini iyi takip etmek gerekiyor yoksa karışabiliyor.

Görsel efektler, oyunculuk, senaryo, kurgu süper.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
Toplam Hit: 11564 Toplam Mesaj: 70