folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İndex.Com.Tr İle Entegreli E-Ticaret Sistemi 1800 Tl Sizce Nasıl?

İndex.Com.Tr İle Entegreli E-Ticaret Sistemi 1800 Tl Sizce Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

arkadaslar index in bayiliğini yapıyoruz. indexle çalışan webmaster bize teklif verdi. sanal post alt yapı teknik destek site fiyat güncellemesi vb. özellikler index.com.tr ile entegreli (kredi kartı) 350 mb web alanı 25 mail 5gb bandwith

1800 tl diyor. sizce nasıl...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    yuh diyorum.

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

edit...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

up : beyler adam bugun tükana gelcek 1800 liraya myshop.com.tr adresindeki siteye büyük oranda benzer özellikleri olan bi site yapacak. site index.com.tr ye entegreli olcak hersey indexe bağlı olarak otomatik güncellenecek. 7/24 teknik destek. İndex Firmasının yetkilisinden fiyatı sordum nasıl diye adam fiyat bizim kullanıcalara verdiğimiz fiyattan düşük dedi örnekde gösterdi. ve ekledi; 300-400 liraya aşağısınıda bulursun ama hem güvenlik hem destek hem hizmet açısından iyisini çok zor bulursun diye. Ben index in bayisiyim. ondan bu adama yaptırmak istiyorum indexle ortak çalışıyor. ne diyorsunuz öğleye doğru gelcek yaptırıyımmı...

edit: radyolarada reklam verecem sitenin reklamını Kayserideki radyolara

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    çok pahalı a.q ben bu e-ticaret işine bir gireyim bomlatacam hepsini :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    begendik bunu yazdı:
    -----------------------------

up : beyler adam bugun tükana gelcek 1800 liraya myshop.com.tr adresindeki siteye büyük oranda benzer özellikleri olan bi site yapacak. site index.com.tr ye entegreli olcak hersey indexe bağlı olarak otomatik güncellenecek. 7/24 teknik destek. İndex Firmasının yetkilisinden fiyatı sordum nasıl diye adam fiyat bizim kullanıcalara verdiğimiz fiyattan düşük dedi örnekde gösterdi. ve ekledi; 300-400 liraya aşağısınıda bulursun ama hem güvenlik hem destek hem hizmet açısından iyisini çok zor bulursun diye. Ben index in bayisiyim. ondan bu adama yaptırmak istiyorum indexle ortak çalışıyor. ne diyorsunuz öğleye doğru gelcek yaptırıyımmı...

abi arenadan vereceklerdi bize para marada almıyorlardı :) kör tuttuğunu hesabı yapıyorlar dikkat et bence.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    begendik bunu yazdı:

abi arenadan vereceklerdi bize para marada almıyorlardı :) kör tuttuğunu hesabı yapıyorlar dikkat et bence.

myshop.com.tr  sitede hemen hemen bunun gibi olcak yok mu diyim adama ama site acil lazım baskasınada güvenemiyom adamın referansları mukemmel 2 saat sonra gelcek hala kararsızım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    konu up: adamları 2 gündür bekletiom ve hala karar veremedim. sdiz olsanız napardınız. siteye acil ihtiyacım var...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

E-Ticaret için yüksek bir fiyat,ama indexe sürekli online olması,destek hattı oluşu bir artı,sen buradan gelir ne bekliyorsun.Bunu değerlendirmelisin.

Yoksa bu tarz bir iş için fiyat yüksek değil.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    usta satışlarımın 2 katına hatta 3 katına .ıkmasını umuyorum. Zaten Dükkan Türk telekomdan aldığımız işlerle dönüyo. Bilgisayar tıs tıs yürüyor. internet satış yapamıyorum. herkes site soruyor güvenemiyor. Bi site işini oturtsak işler iyiye dönecek ama ben çok olumlu şeyler bekliyorum.sadece fiyat için tereddütüm var. ama galiba yaptırmam gerek. öğle ararım adamı yapsın saolasın antiky..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

up arkadaslar anlaşmanın şartları ve içeriği hala aynı. ertelemiştim site işini. son kez sorayım dedim tahribata ne dersiniz. yaptırayımmı 1800 lira indexle bütünleşik online fiyat güncellemesi ve teknik destek.  1800 değermi

Toplam Hit: 2688 Toplam Mesaj: 24