folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İndex.Com.Tr İle Entegreli E-Ticaret Sistemi 1800 Tl Sizce Nasıl?

İndex.Com.Tr İle Entegreli E-Ticaret Sistemi 1800 Tl Sizce Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

karına bağlı hocam kaç ayda 1800 tl yi amorti eder onu düşün ... ? bu arada sanal post değil sanal pos :D

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

4 Yıldır Urfa'da profesyonel olarak web işleriyle uğraşıyorum.

Arkadaşın verdiği gayet makul bir fiyat. Ben olsam Urfa gibi bir yerde bile 2000TL fiyat çekerdim çünkü destek vs. zor işler, kimse cüzi bir miktara kafasını yormaz tabi amele değilse :)

Gelelim bu işin sana getirisine, e-ticaret sitesinden sadece bilgisayar ürünleri satacaksan ve indexten aldığı ürünleri oto olarak siteme eklesin ben arkama yaslanıp paramı kazanayım dersen yanlış bir düşünce içindesin bu işin sana bir getirisi olmaz. Senin gibi düşünen yüzlerce insan vardır, seni tercih edebilmeleri için bir farkın olmalı...

Bir ürün alırken bi kaç firmada araştırma yaparım hangi yerde ucuzsa ordan alırım, x ürünü vatan bilgisayarda ucuz olur, indexte pahalı olur misali. Tüm firmalarda fiyatlar değişiyor, en ucuz diye bir yer yok malesef. İyice piyasayı yoklayıp en ucuzu sitene koyabilmelisin ki farkın olsun.

Ve son olarak reklamın en iyisi ayrıt edici bir farkın olmasıdır, ayrıt edici farkın zaten kulaktan kulağa yayılarak reklam vazifesi görür. Radyo ilanı vb. reklamlar çerez bence :)

Sana önerim ciddi anlamda bu iş için çabalamayacaksan, vereceğin paraya yazık olur.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Ben $1000 dan aşağı düz html site bile yapmıyorum. E-ticaret siteleri için minimum 20.000 dolar alıyoruz.

Bu işlerde destek önemli, firmayı araştırmalısın, karşında telefonla aradığın zaman ulaşabileceğin birileri varsa, sistemi de kendileri yazmışsa, fiyat oldukça makul.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

index'e bağlı olması çok zor bi olay değil, rss kullanıyorlar sonuçta. http://www.kolaymagaza.com/ bu sitedende alabilirsin, index'e entegrasyonuda var, olmayan entegrasyonlarıda eğer rss desteği veriyorsa bayisi olduğun yer 100 dolara yazıyorlar. Tabi burda senin sadece scriptin ana paneline erişim hakkın var, ftp ye falan erişemiyorsun ve yıllık aidatları var, Seninki tek seferlik bir ödemeyse ve uzun vadeli düşünüyorsan alınabilir.

jack daniels 160 yaşında
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

pazarlık yap 1500 tlye falan düşürürsün diye düşünüyorum (:

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

iyi fiyat vermişler :|

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dangerover
    dangerover's avatar
    Erkek

oscommerce kuruyorsun ücretsiz :) ondan sonra osc modulleri var arena index bilmem bi ton firmayla entegreli halde calısan onuda kuruyorsun ve :D alsana ücretsiz eticaret cokda saglam ama önemli olan senin bunları kurabilmen :))

Bu aralar Pek net..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hocam herşey iyi güzel de 5 gb bandwidth ve 350 mb alan çok az değil mi :S

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

karaconda bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam herşey iyi güzel de 5 gb bandwidth ve 350 mb alan çok az değil mi :S

---------------------------

onu bi şekilde hallederiz. arkadaslar bilgileriniz için sağol. babamla abim zaten telekom adına taşeron firma olarak çalışıyorlar. telekom işleri santral ankastre hat çekimi felan. bu işlerden belli bi miktarda para geliyor. ayrıca bilgisayar ve yedek parca cartı curtu ıvırı zıvırı ve diğer telekom ürünlerini satmak istiyoruz. müşterilerin çoğu güvenemiyor. inanın 600 liralık telefonu 250 ye 1500 tl lik bilgisayarı 450 ye indirdik gecen. kampanyamız vardı. en az 200 kişi geldi sadece 3 tanesi aldı. millet lan bu kadar indirim yapılmaz kesin bi ipnelik var bu işte diye şüphe duyuyor. Bu siteyle müşterilerin önünde dahada güvenilir olmak  saygınlığımızı artırmak istiyorum. babam abim anlamaz site işlerinden. ben bakıcam bu işe. seneyede bi eleman almayı planlıyoruz pc elemanı. bu site maaliyetini çıkarsın bize zrar ettirmesin yeter. asıl amacımız GÜVEN + SAYGINLIK  neden?  vatan computerda  bi yazıcı  300 lira   bizde 250 lira  aynı ürün hiç bi farkı yok. müşteri vatan dan alıyor ama.. çünklü güvenilir.  anlatabilmişimdir umarım

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

bende olsam almam 1500 liralık pc 450lira kampanya yapıyorsun iyi hoşta okadarda olmaz yani 900 yap 800 yap dahada inme bunda bi ipnelik var diyip yanaşmamaları cok dogal

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
Toplam Hit: 2684 Toplam Mesaj: 24