folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder İndirmeden(Torrent Streaming) Kaliteli Film/Dizi İzleme Uygulaması (Popcorn Time)

İndirmeden(Torrent Streaming) Kaliteli Film/Dizi İzleme Uygulaması (Popcorn Time)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı

Bir kere indirmeden değil 2 türlüde indiriosun birinde bilgisayarında kalıcı olarak kaydedilmez diğerinde kaydedilir. Sonuçta o veriyi çekiosun bilgisayarına niye saklamak istemeyesinki ben anlamıyorum. İndir izle dursun baktın işe yaramıo yer lazım pcde sil. 

ne gerek var hocam. zaten takılmıyor etmiyor. bi izlediğimi bi daha zor izlerim zaten. izlemek istersmde tekrar açar izlerim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı

Bir kere indirmeden değil 2 türlüde indiriosun birinde bilgisayarında kalıcı olarak kaydedilmez diğerinde kaydedilir. Sonuçta o veriyi çekiosun bilgisayarına niye saklamak istemeyesinki ben anlamıyorum. İndir izle dursun baktın işe yaramıo yer lazım pcde sil. 

İndirmeden'i dikkat çeksin diye yazdım, sakin ol cınım.

Tanım olarak dediğin doğru, local veya remote bir kaynaktan veri transferi başlattığında "download/indirme" yapmış oluyorsun amma velakin çoğu kişinin indirme diyince anladığı olay farklılık yaratabiliyor. +Konu başlığında da parantez içinde "Torrent Streaming" diye bunun için belirttim.

"İndirmeden(Torrent Streaming) Kaliteli Film/Dizi İzleme Uygulaması (Popcorn Time)"

İndirmeden yazarak anlatmak istediğimiz olay: Diske kayıt etmeden. Mevcut bant genişliğini kullanarak bittorrent ağındaki bir multimedya dosyasını onfly oynatıyoruz.

Aynı zamanda hem indirip/diske kayıt edip, indirme işleminin tamamlanmasını beklemden oynatmak için uTorrent'in yeni sürümlerindeki streaming desteğinden konu içinde bahsedildi.

ZINDIK bunu yazdı

uTorrent'in 3.x sürümlerinde zaten bu özellik var.

Önce küçük bir bölümünü buffer yapıp oynatmaya başlıyor. Ve evet izlediğiniz dizi-filmler birer torrent olduğu için seed oranı önem arzediyor.

Bu saye de veriyi indirme rastgele olarak değilde sıralı data-chunk* olarak gerçekleşiyor.

Onu bunu bırak bir kere bugün Allah için ne yaptın?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Tasarım falan hoş geldi gözüme. Uygulamayı da indirip kurdum, dursun bilgisayarda. Zaten bu tarz sinema uygulamaları dolup taşıyor bilgisayar ben gene de gidip cokencorn dan izliyorum filmleri. Alışkanlık olsa gerek.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    :D bre zındık, şizo'ya bağlayıp kendinede cevap vermeye başlamıssın :D
    sabah 4 olmuş, rafadan yumurta yiyim ;B

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Şimdi baktım azıcık dolmasını bekledim başlarına baktım sonra çat 40. dakikaya attım 15-20 saniye sonra 40.dk yı oynatmaya başladı youtube gibi.

Torrentte böyle bir özellik olması beni şaşırttı doğrusu güzel uygulama umarım geliştirilir.

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

süpersin hocam eyvallah

elemanların ripleri de 3 mbit ile izlenebilecek kadar yeterli ve kaliteli

250 kb / sn ile filmi izleyebiliyorsun

tabi 3 mbit ile 1080p izlemedim, zaten de gereksiz

benim de aklımda böyle bir proje vardı lakin torrent olarak değil de direk http link olarak

altyazıları hardsub gömülmüş filmleri segmentlere bölerek beleş http hostlara dağıtarak bir program üzerinden 

izlettirmeyi düşünüyordum bayağıdır

ama işte 

1- üşengeçlik

2- bandwith limit :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

abi mukemmelmis tam aradigim tarzda super otesi eyw. paylasim icin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

türkçe altyazılar sıkıntılı

DestinatioN tarafından 31/May/14 14:34 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    DestinatioN bunu yazdı