folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İnegölden Mobilya Alımı Hakkında Bilgisi Olan

İnegölden Mobilya Alımı Hakkında Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

merhaba hacılar,

Bursa İnegöl den yeni evimizi mobilya almayı planlıyoruz. İstanbul da ikamet ediyoruz bir kaç yeri gezdik ve fiyatlar biraz pahalı geldi, yılların eskitemediği İnegöl de imalat yapan mobilyacılardan gelip mobilya bakma ve biraz daha ucuza getirme rivayetleri doğrumudur ?

Doğruysa bilgisi olan önereceği yer olan varmıdır ? İstanbuldan kalkıp gelip bakmaya değer ve kaç kuruş kâr yaptırır ?

Oturma odası salon yatak odası bakıcaz.

teşekkürler

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

evet daha ucuza gelir lakin nakliye sıkıntısı var. Büyük aracın/kamyonun vs. varsa gider beğenir alırsın %30 - %40 karlı olur (yaptığın pazarlığa bağlı tabi ki).

Onun dışında, nakliye için bazen istanbula boş dönen kamyonlar oluyor denk getirirsen baya uyguna nakliye işinide halledebilirsin

https://webnak.com.tr/arac-talebi buradan nakliye hakkında teklif alabilirsin.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

İmalat firmalarının istanbula gönderdiği ürünlerin yanına da koyabiliyorlarmış müşterinin istediği ürünleri, olmazsa gösterdiğin yönteme de bakarım hocam teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Hacı şöyle söyliyeyim İstanbul'da 25-30 bin liraya satılan koltuk takımını 2 sene önce 6 bine aldık ordan, ve çoğu üretici de İstanbul'a ücretsiz gönderiyor kuruyor (İstanbul'da şubeleri var çoğunun), Masko'ya göre falan çok büyük fark var, İstanbul'da direk dükkan kirası ve personel gideri ödetiyorlar mobilyalarda :D.

"İstikbal göklerdedir..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Süper, nereden aldın hacı abi ? Önerdiğin tavsiye ettiğin dükkan marka vs var mı ?

Not; bu showroom imalatçılar gidip bakıp fiyat alacağımız yerler Pazar günü açık mı ? :w

Ransack tarafından 31/May/17 10:55 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

İnegöl de mobilyalar uygun oluyor. Öncelikle inegöl de mobilya avm diye bir yer var. Bildiğin avm ama tamamen mobilya ürünleri satıyorlar, dehşet ürünler var. Oralara bak, oraların kendi fabrikalarına git daha uyguna çıkarırsın.

Zaten inegöl de bir çok yer mobilyacı, sıkıntı yaşamazsın.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam ağustosta düğün var aldığım sadece beyaz eşya angaradad siteler var tutturduğuna iteliyorlar hafta sonu gidecez bakalım.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Hacılar bu imalat yerleri pazar günü açık oluyor mu ? İstanbuldan kalkıp gidicez Pazar kapalıysa ziyan olmayalım yolda

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Hacılar bu imalat yerleri pazar günü açık oluyor mu ? İstanbuldan kalkıp gidicez Pazar kapalıysa ziyan olmayalım yolda

Bikac firmanin googledan telefonunu alip arayip sorabilirsin hocam pazar acikmisiniz diye genel olarak birbirine uyarlar bikaci kapaliysa hepsi kapalıdır 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Aralık ayında aldım inegöl'den mobilya, yemek takımı+yatak odası+ 2 üçlü 1 tekli 20.000 Lira.

http://www.gurmobilya.com.tr/tr/urundetay/ahsap-gruplar/yemek-odalari-1/natura-style-yemek-odasi

http://www.gurmobilya.com.tr/tr/urundetay/ahsap-gruplar/yatak-odalari-1/nirvana-yatak-odasi

Biocyte tarafından 31/May/17 11:44 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kalaman
    Kalaman's avatar
    Erkek

29 nisanda benimde düğünüm vardı mobilyalarımı inegöl de sanat consept diye bir mağaza var ordan aldım. Evime getirdiler kurdular. Türkiyenin herbiyerine gidiyolar. Pazarlığını iyi yap. Peşin parayla gidersen çok karlı çıkarsın.

Toplam Hit: 3969 Toplam Mesaj: 32
mobilya inegöl bursa imalat