folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İnegölden Mobilya Alımı Hakkında Bilgisi Olan

İnegölden Mobilya Alımı Hakkında Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocalar, yorumları önerileri olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Zaman kaybetme git gel  150-200 tl ye mal olur. 

Inegolun bursa tarafindan giriste adem sanli mobilya var mobilyalari kalitelidir ama fiyati piyasanin ustundedir.

Mobilya avm ye git sonrasinda cok magaza var  ama kalitesine gore fiyat degisiyor. Nakit odersen istedigin fiyata indirirsin. Taksitli alayim dersen onlarin istedigi fiyata razi gelirsin.

Kendi deneyimimi yazayim, 2011 yilinda biyerden mobiya aldimminegolden, mobilyalarin fiyatu uygundu ama bir kac sene sonra cortlamaya basladi, adami kirk defa aradim gelip bakti ama gereginimyapmadi.

2016 da dogudan gelirken esyalarimi satmistim. Gittim yine inegole adem sanlinin mobilyalarini ck begendim ama inegolde daha once yasadiklarimdan dolayi cesart edemedim ama adem sanli koklu bir firma.

Istanbuldan umraniye mobilyacilar carsisindan istedigim urunu nakite yine uygun fiyata aldim.

Onerilerim, iyi pazarlik yap, ururnlerin kaporasini az ver mumkun oldugu kadar. Sonra peslerinde kosarsin, inegolden alabilirsin ama referansli birinden al.

Bana ,kalirsa istanbxuldan al pesine aynunfiyata gliyor. Gidip gelmen gerekmez.

Tekrar hayirli olsun

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

merhaba hacılar,

Bursa İnegöl den yeni evimizi mobilya almayı planlıyoruz. İstanbul da ikamet ediyoruz bir kaç yeri gezdik ve fiyatlar biraz pahalı geldi, yılların eskitemediği İnegöl de imalat yapan mobilyacılardan gelip mobilya bakma ve biraz daha ucuza getirme rivayetleri doğrumudur ?

Doğruysa bilgisi olan önereceği yer olan varmıdır ? İstanbuldan kalkıp gelip bakmaya değer ve kaç kuruş kâr yaptırır ?

Oturma odası salon yatak odası bakıcaz.

teşekkürler

hocam mobilyacıda çalışıyorum fabrikasyon yarın haberleşelim katalog göndereyim sana bak beğen fiyat verelim

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

bende geçen eylülde evlendim. bursa da yaşayan bir akrababam evimin tüm mobilya pazarlığını yaptı. adana da da şubesi var firmanın ancak 28 bin lira tutan mobilyayı 19 bin liraya aldık. 

herhangi bir defosu vb. yok. Bu arada ürünler adana da ki şubeden çıktı :D hazır olduğu için her şey dahil evimiize teslim edilip kurulması 3 gün sürdü. Ömürlük ve güzel mobilya alacaksan inegöl den şaşmayacaksın

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

atla git inegöle baska yerden alma 1000 lira yesen 2000 nakliye bile versen piyasadna ucuza alırsın sece sece..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

merhaba hacılar,

Bursa İnegöl den yeni evimizi mobilya almayı planlıyoruz. İstanbul da ikamet ediyoruz bir kaç yeri gezdik ve fiyatlar biraz pahalı geldi, yılların eskitemediği İnegöl de imalat yapan mobilyacılardan gelip mobilya bakma ve biraz daha ucuza getirme rivayetleri doğrumudur ?

Doğruysa bilgisi olan önereceği yer olan varmıdır ? İstanbuldan kalkıp gelip bakmaya değer ve kaç kuruş kâr yaptırır ?

Oturma odası salon yatak odası bakıcaz.

teşekkürler

kelebek mobilya enza home doğtaş daha ucuz ve kaliteli değil mi:)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler. İstanbul ümraniye tarafında oturma odası baktım adam 2 üçlü 2 tekli koltuğa 8bin tl fiyat verdi çok geldi.

salon için avangard clasic düşünüyoruz onuda 14-15 den aşşağı bulamadım oda çok pahalı geldi.

İnegöldeki mobilya avm de mağazalaeı gezdikten sonra beğendiğimizin firmasına mı gitmek gerekiyor? Yoksa bu avm de firmanın kendi mağazası mı oluyor ?

Ransack tarafından 31/May/17 20:13 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

http://mobiliyum.com/

hocam erken git çok mobilyacı var bakmak zaman alıyor :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smnz
    smnz's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler. İstanbul ümraniye tarafında oturma odası baktım adam 2 üçlü 2 tekli koltuğa 8bin tl fiyat verdi çok geldi.

salon için avangard clasic düşünüyoruz onuda 14-15 den aşşağı bulamadım oda çok pahalı geldi.

İnegöldeki mobilya avm de mağazalaeı gezdikten sonra beğendiğimizin firmasına mı gitmek gerekiyor? Yoksa bu avm de firmanın kendi mağazası mı oluyor ?

abi mobilya avm yani mobiliyum gidersen istanbuldan daha pahalıya alırsın ama sitelere gidersen 5 6 bin karın olur

ben 2 ay önce aldım ordan (aynı mobilyayı bulunduğum yerde sordum 8 bin fazla söylediler)

kargo işine gelince bana söyledikleri 2bin liradan fazla mal alırsan kargo ücretsiz ve kurulumuda kendileri yapıyorlar

bi sorun oluncada hemen ilgileniyorlar. (mesela benim dolabın çekmecesi bozulmuştu çekmececin yenisini hemen gönderdiler)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Siteler dediğin bölge neresi hocam ? GPS e ne yazıpda gidicez ?

Toplam Hit: 4001 Toplam Mesaj: 32
mobilya inegöl bursa imalat