İngilizce Bilen Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    kardeş dahada tatmin olmadınsa pm atam!!gerçi sağolsun arkadaslar duyarsız kalmadılar ;)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    saolasın hocam ıyı olur

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Olayin tadini kacirmayin lutfen, muhabbete donmeyelim, ilker hocam sende msn den gel.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Burda babalar gibi Musket(Tercüman) var sende ingilizce bilen var mı diyon :) Bidaa direkt konuş bizden pek fayda gelmez..Çat pat ingilizceyle bi sikn olacağı yok..Sözde okulda Almanca da öğrendik ama tek bildiğim cümle Du bist nicht fatma :)) haa bide,I bin hans..hehee

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    hocalarım odevımı yaptım yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım ozellıkle ertan,musket,yardımcı olan ama ısmını bılmedıgım bı arkadas ve computerwolf a cok tesekkur ederım
    saygılar

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    hadı hayırlı olsun ilker06 ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ulan olayı yeni farkettim çocuk başaramayacak diye ödüm koptu son mesajı okuyunca ferahladım.
    Korku gerilim filmi gibiydi :):)

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Bu arada yardımcı olan ama ismini bilmediği kişi benim :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    ya dün girebilseydim yardım edebilirdim aga kusura bakma ama bidaha ihtiyacın olursa pm at yardım ederim bende::D

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Lem dün tahriye uğrayamadım yoqsa döküman olarak paylaşırdım.. ve bi tavsiyem var ..millet buraya kullandığı bi msn adresini yassın.. birbirimizi ekleyelim..!! konferans şeklinde takılırıs ( ing olarak.. ) güsel olur... hem müridler arası tanışma kaynaşma içinde uygun bi ortam olur.. müridler zaten kaynaşık ama :d ..yane ing bahane olur ( büyük ihtimal.. ) ama denemeye değer.. (: ensözlüğü de davet ederizz.. zuahahhahuUU..nihahahaaAA!:D

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 7346 Toplam Mesaj: 40