İngilizce Bilen Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Wayy amuha kyimm... Bende msj'ı attıktan sonra kendi mesajımı bi kontrol için son sayfayı açtımm.. tuğrulbaba'nın mesajını görünce uyandım.. :d ^o) Allah Affetsin (:

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmet56
    mehmet56's avatar
    Erkek
    ben yardimci olurdum ama geç kalmişim galiba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    yaw bu çocuk böyle. der ingilizceden ödevim var 1 saat sonra yetişmesi gerekio die kaçar gider. Elli kere yolla da ödevini yapalım dedik çocuk lafı atıo kaçıo bi bakıoz biz bize sohbet edioz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    ilker 1 haftadır piyasada yok,sanırım büyük sorunları var,ayrıca ödev işini halletmiştir.Konuyu ilk açtığımızda millet dalga geçiyordu....

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    dalgayı biz geçtikte.. ne olmuştu ya forumda bulamadım konu başlığını. Yine bu şekildeydi başlık. heralde silinmiş..
    neyse ne yaw koskoca adam.. ödevim var ödevim var.... hadi söle ödevin ne? eleman yok piyasada..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Baslik 30 Mayis tarihinden, ayrica olayi 2. sayfada hallettik, msn den de ilgilenildi, bitti gecti gitti, hatta 1 ayligina tatile mi ne cikti ilker hoca yokum bi sure yaziyodu msn nickinde.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    en aşkcıl kelimeden başlattıralım

i (ben) love(seni) you(seviyorum)

ali topu at => ali ball ı horse

bunun gibi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    ayhun nıcklı olan sana yardımcı olabılır alkının selamı war de senı tıkıcemıs de o sana yardımcı olur sen ona pm gonder ok bu kadar yardımcı olabılırım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    İlker mezun oldu haci :) odev falan kalmadi :):)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 7345 Toplam Mesaj: 40