folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İnsan Değişir Mi?

İnsan Değişir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

çok büyük bir acı görürse çok değişebilir..

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

insan olduğunu ve hata yapabileceğini kabul ettiğinde iyi yönde değişebilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

kimsenin huyu suyu değişmez hocam. ne demişler can çıkar huy çıkmaz. lakin yaşadığı olaylardan ders çıkartmayı başarırsa kendindeki eksiklikleri farkedecek we ona göre bir yol izleyecektir. her seferinde aynı sütten ağzını yakıyosa ondan bi halt olmaz.

kısaca huyların aynı kalır fakat olgunlaşmayı başarırsan mantığın öne geçer we gereksiz huylarını kendin kullanmazsın

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Bu soruyu fiziki olarak mı karakter anlamında mı sordun bılmıyorum ama , ortalama %30 - %40 arasında fiziki değişim yaşar dıye dusunuyorum...

Karakter anlamında dusunursen de : 17 - 18 ve 60 yaş arası değil 18-20 arasında bile desen böyle bazı B*Ktan sebeplerLe karakterı cok degısebılır.

EDİT : 5 Sene önce maddi durumu bu kadar iyi olmayan ama şuanda maddi anlamda çok çok güçlü olan tanıdıklarım var ve şuanda kişilik ve karakterlerınde %150 hatta %200 değişiklikler goruyorum :)

ALLAH BOZMASIN KIMSEYI ... :)

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

büyük olaylar ve travmalar insanı değiştirir, ama özünü değiştirmez.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Sorunun cevabı içinde zaten.

Soldan sağa ilk 12'lik harf'in içinde 2 cümlede saklı.

Hiç boşuna kasmayın, huyda değişir tipte değişir bedende değişir, cinsiyette değişir, karıda değişir,kocada değişir değişirde değişir.

Biz potansiyel ( .. bu noktalar oraya gelebilecek milyarlarca kelimeye ait. evet devam ediyorum biz potansiyel milyarlarca şey yapabilme yetimiz varken değişmemek elimizde değil  )

Potansiyel, sakatız,katiliz,suçluyuz,mert'iz,cesuruz,korkağız,puştuz,iyiyiz,merhametliyiz, her bokuz yani potansiyel olarak.

Sonuçta dağda tavşan avlamaya giden bir adam öldürmek için gider, ama aynı adam bir yaralı tavşan görünce alıp tedavi edip doğaya salabiliyor.

Bu en büyük kanıtı. Akıl iradesi vicdan ve ruhani işler boyutundan elendiğimiz için mecburuz değişime.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Değişir hocam kendimden biliyorum ;)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

değişir hayatta herşey değişir ve gelişir bana göre öğrendikçe tecr,ibe kazandıkça

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

de-ğiş-mez.

kendini geliştirdikçe kötü yönlerini baskılayabilir, rol yaparak farklı davranabilir.

ama asla değişmez.

He is finding himself.
Toplam Hit: 6225 Toplam Mesaj: 55