folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İnsan Oğlu Çiğ Süt Emmiş Derlerdide İnanmazdım

İnsan Oğlu Çiğ Süt Emmiş Derlerdide İnanmazdım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

askerdeyken 13 ay yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen, terhis günümün son dakikasına kadar yanımda olan arkadaşım bildiğim eleman sivil hayata adımını attığı ilk gün artık tanımaz oldu telefonlara çıkmaz oldu bi dahada ulaşamadım. kaçtı boyna

sevgilim bildiğim ciddi anlamda düşündüğüm insan nüsvettesi teskereden 45 gün sonra terketti ve terkettikten 2-3 hafta sonra başkasıyla nişanlandı.Üstüne benim nişanlandığından haberim yoktu bi gün msnde avatarda resimler göstermeye başladı. meğer nişan gecesinin resimleriymiş. sonradan öğrendim. bi insan bu kadarmı kansız olur. allah kahretsin...

Her iki olayında sebebini bilmiyorum. yani nedenini. İnsanları anlamıyorum. İnsan diye ortalıkta gezinenlerden, çıkarları için başkalarını satan, canın bildiğinin arkandan dolaplar çevirmesi, çıkarı olduğu için seninle birlikte olan, yüzüne gülüp arkandan demediğini bırakmayan. vs vs vs

Askerlik benim hayatımın dönüm noktası oldu bakalım bundan sonra nelerle karşılaşacaz

Şimdi nemi yapıyorum. Çalışıyorum... İlk işe girdiğimde aldığım ücrete burun kıvıran bunun için kavga ettiğimiz kişiye selam olsun çok daha fazlasını kazanıyorum. ama parada gözüm yok. sadece a-nı yaşıyorum artık evden işe işten evde. yanımda olsa yüzüne tükürüp paralarıda yüzüne atardım...

NE DEĞERLİ ŞEYMİ BU MEVKİ, MAKAM, PARA ... 

tüm bunlar son 3 ay içinde old.

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    abi ne çabuk askerligin bitti dünmüş gibi hatırlıyorum askere gittigini herneyse olay o deilde insanın asker sonrası degişen hayatı insana koyuyor ama olsun be abi herşeyde bi hayır vardır belki ileride daha ii dostluklar daaha ii bi eşe sahip olucaksın takma kafaya onun için seni bulurlar sen bulmasanda

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    sende öğrenmiş oldun.Benimde kaşar bi kız arkadasımn vardı yanındada cocukluk arkadasım sürekli beraber gezerdik vs. bi sorun oldu ayrıldım kızdan arkadasla konusurken coculuk arkadasım dedim ayrıldım ii sen bilin vs. de gitti. şerefsiz kızı aramıs ben senden hoslanıyom vs.. saymıs kıza ALLAH tan kız onun gibi kansız cıkmadı :)

İnsanoğlu göttür aq.Herseyi paylasırsın , deger verirsin, arkanı dönersin yar*ak yersin.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    her işte bi hayır vardır unutma

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    askerlik asil simdi basliyor

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek
    insan nelere alışmıyoki zaman la alışırsın ibo kardeş üzülme değmez.....

lisan-ı münasip....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    üzülme değil gururuma yediremiyorum...

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    insanlar çok adi ne yazıkki.. boşver baba.. elbet karşına daha iyileri çıkıcak.. daha iyi dostlar edinceksin.. :\

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------
    askerlik asil simdi basliyor
    -----------------------------

under abi doru sölio askerlik senin için şimdi başlıyor....

dün, bugün, iki gün önce ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Ünlü sözümüzü yine kullanmak gerekiyor:

Seven s..lir, s..ken sevilir... 

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    Benimde askerdeki bi arkadaşım aynısını yapmıştı. O kadar da terhis olunca seninle bunları yapacaz şunları yapacaz derdi. Ama terhisten sonra bi kaç defa aramama rağmen telefonuma çıkmadı. Bende bi daha aramıyorum. Umrumda bile olmaz.

Naber la?
Toplam Hit: 5046 Toplam Mesaj: 31